Snění, že studujete jazyk naznačuje, že máte potíže vyjádřit své myšlenky. Chcete-li poslouchat sprostý jazyk je vysvětlen jako sen s důležitou symbolikou pro snílek. Tento sen znamená, že se brzy ocitnete v trapné situaci. Chcete-li poslouchat nebo mluvit cizím jazykem v procesu snění je skvělé znamení pro vás. Tento sen naznačuje zprávu z vašeho podvědomí, že stále nerozumíte.

Sen o jazyce souvisí především s potlačovanými pocity, kde snílek není schopen ukázat a říct, co si opravdu myslí. Možná jsou věci, které nemáš odvahu říct, tak sklapni. Když vyrveš tomu druhému jazyk, znamená to, že se zlobíš na tu konkrétní osobu za to, co řekl o tobě nebo o těch, které miluješ.

Sen o jazyce symbolizuje, jak mluvíte nebo vyjadřujete sami sebe. Možná odraz vnímání hrozeb nebo následků svobodně mluvit nebo říkat pravdu. Vidět modrou barvu v jazyce symbolizuje říct pravdu, nebo vyjádřit se v pozitivním způsobem. To může být znamením, že jste ~přiznal~ nebo se snaží být upřímný. Vidět z jazyka symbolizuje klamný způsob mluvení nebo vyjádření jednoho z hadů je já. Snít o tom, že někdo vychází jazykem, symbolizuje osobu nebo situaci, kterou cítíte, že vás vyvolává nebo uráží.

Sen o cizím jazyce symbolizuje myšlení, kterému nerozumíte nebo s ním nesouhlasíte. Pocit vyloučení nebo ~na rozdíl od~ něčeho. Případně můžete mít pocit, že ostatní se vám nevyjasňují. Sen o studiu cizího jazyka symbolizuje váš pokus pochopit chování osoby nebo situace, která je vám v současné době neznámá.

Snění o cizím jazyce znamená smíšenou situaci. Ve snu poslouchat, učit se nebo mluvit cizím jazykem, to znamená zprávu z vašeho podvědomí, že jste stále nerozumí.

Podívejte se na význam cizího jazyka

Pokud sníte o poslechu francouzského jazyka, ale nemám ponětí, co to znamená, protože nemluvíte francouzsky, pak takový sen naznačuje citlivé a milující aspekty vaší osobnosti. V mnoha zemích je francouzský jazyk známý jako jazyk lásky. Pokud jste mluvili francouzsky, ale ve skutečnosti nemluví tímto jazykem, pak takový sen označuje nové věci, které se chcete naučit, nebo je způsob, jak ukázat svou lásku a náklonnost.

Sen o prostituti symbolizuje aspekt její osobnosti, který se sám prodává. To může odrážet vaše vlastní-zájem před vyšší ideály, nebo se více zabývají penězi, než cokoli jiného. Může to být také zastoupení vás nebo jiné osoby, která poskytuje službu, kdykoli jsou vyzváni, aby. Zneužívání talentů nebo snižování jejich norem, morálky nebo zásad pro osobní prospěch. Příklad: Muž snil o prostitutku, která k němu kráčí. V reálném životě to byl druhý plynulý jazyk a někdo, kdo potřeboval vaši pomoc, pokračoval v nabídce, že vám zaplatí překlady. Prostitutka odráží jeho ochotu udělat vše, co chtěl, když zaplatil.

Cíl ve snu ukazuje ochranu, kterou od někoho cítíte. Ujistěte se, že ukázat své emoce více pochopil jazyk ostatním. Na druhou stranu cíl může symbolizovat úkoly, které chcete dosáhnout. Vždy se ujistěte, že jít dál, místo pobytu na jednom místě.

…Snění a vidění úst je vysvětleno jako sen s důležitou symbolikou pro snílek. Tento sen znamená, že je třeba vyjádřit sami sebe, nebo mluvit o předmětu, který vás trápí. Na druhou stranu, možná jsi toho moc mluvil… a musíš držet jazyk za zuby….

Pokud jste byli dusí ve snu, pak symbolizuje nějakou situaci nebo aspekt, který bude obtížné schválit. Sen může také ukázat vaši neschopnost ukázat, co si opravdu myslíte, zvláště pokud jste byli uvedení na jídlo. Pokud se někdo pokusil udusit vás, pak to znamená, že se snaží ukázat různé emoce, jako je frustrace, náklonnost a obavy. Možná se ti někdo ve tvém životě snaží dát ten tlak, takže máš pocit, že nemůžeš normálně dýchat. Pokud jste ten, kdo byl dusí jinou osobu, pak se ukazuje jeho hněv na jednu osobu, zejména. Je tu možnost, že vaše podprahové mysli vám pomůže držet jazyk za zuby a ne říkat určité věci konkrétním lidem. Vnitřní podnět, jako je skutečný startér by vás mohl probudit, v tomto případě sen nemá vůbec žádný význam.

Snění, že jste stále váš jazyk nebo rty propíchnuté naznačuje, že jste řekl některé dojímavé a urážlivé slova a lituje, že. Snění, že někdo je stále jejich obočí propíchnout může být metafora pro jejich ~pronikavý vzhled~. Sen by mohl upozornit na něco znepokojujícího, co bylo vidět, nebo že viděli něco, co by nemělo. Méně symbolicky, sny o propíchnutí, může být jen vaše vzbuzuje touhu nebo úzkost o propíchnutí.

Sen o textových zpráv symbolizuje tichou komunikaci myšlenek nebo záměrů. Řekni někomu, co si myslíš, aniž bys mu to řekl. Textové zprávy mohou odrážet řeč těla, tón hlasu nebo implicitní gesto. Příklad: Dívka snila o sestřiných zprávách od chlapce, kterého ráda psala. V reálném životě si nebyla jistá chlapcem, kterého měla ráda, aby se jí líbila její sestra více poté, co je představila. Chlapcova sestra vzkazy, že se jí líbí text odráží její obavy o tichý jazyk těla nebo vztah se bála mezi nimi. Příklad 2: Žena snila o kontrole textových zpráv na svém mobilním telefonu. V reálném životě flirtovala s muži v práci a dělala gesta, aby dala najevo zájem.

Sen o plané neštovice symbolizuje problém, který se vyskytuje, které lze vyřešit pouze s nečinností nebo trpělivostí. Můžete čelit negativní situaci, kdy musíte ~kousnout jazyk~, cítit se nebo bezmocný, zažít problém od začátku do konce, aniž byste byli schopni jednat proti němu, abyste se zhoršili. Plané neštovice může být znamením, že je třeba dát priority na prvním místě, nebo že radost by měla být odložena pro vážnější záležitosti. Alternativně, plané neštovice může odrážet vážný problém, který si myslíte, že jen musí být konfrontován najednou.