Pokud vidíte červa ve svém snu, tento sen označuje křehkost člověka a negativní emoce. Nevěříte si, bojíte se ukázat svůj talent a svobodně vyjádřit své myšlenky. Červ se plazí po vašem těle, že tato značka jste velmi užiteční a velkorysí. Tento sen je známkou toho, že existují lidé, kteří používají vás a vaše nápady.

Chcete-li vidět larvy, když sníte, je zvědavým znamením vašeho snu. Tato značka naznačuje vaše obavy ze smrti. To může být také svědčí o nějaký problém nebo problém, který jste odmítli a je nyní ~požírající~ vás. Musíte ho konfrontovat, protože ničíte svůj smysl pro rovnováhu a harmonii. Zejména sen, že jste šlápnutí na larvy, naznačuje vinu a nečistotu. Snažíte se potlačit své nemorální myšlenky nebo chování. Pozitivní je, že může symbolizovat vaši odolnost, vytrvalost a schopnost zotavit se z nepřízně.

Chcete-li vidět pozemský prstenec nebo vodní červ s přísavkami na obou koncích nebo být pokousán pijavicemi ve vašem snu, odkazuje na něco ve vašem životě, co z vás vypouští energii a sílu. Sen se může týkat lidí, návyků nebo negativních emocí, které vás vysávají z vaší vitality. Případně, pokud je vaše tělo pokryto pijavicemi, pak se cítíte znechuceni vlastním tělem nebo odpuzováni něčím, co udělali.

Sen o žížalách symbolizuje pocity, že dáváte přednost tomu, aby zůstali bez povšimnutí. To může být také reprezentace pocity, že jsou naštvaný, že někdo jiný chce, abyste zůstali bez povšimnutí, kdykoli se pokusíte získat pozornost. Lidé nebo situace, které otravné unikají vašemu dosahu, když se k nim přiblížíte. Snění, že jste červ symbolizuje pocity o sobě, trapné nebo otravné ostatní lidi, kteří jim nikdy nedávají pozornost nebo jdou na veřejnost. Můžete si být vědomi sebe výběru, aby se zabránilo někdo s jakoukoli možnou omluvu. Můžete být obzvláště ~zemitý~ nebo pro zemi v tomto bodě. Příklad: Dospívající dívka snila o své nejlepší kamarádce, která na ni hodila červy. V reálném životě se snažila požádat chlapce, aby tančil, a její přítel ji vždy přerušoval, kdykoli byla blízko chlapce. Červi odrážejí její pocity z toho, že je naštvaná, že byla nucena se rozhodnout, že nepřitahuje pozornost, kdykoli ji její přítel přerušil.