Sen o jaderné válce symbolizuje pocity beznaděje překonat problém, který situaci jen zhoršuje. Boj proti úplné devastaci životní nebo vztahové situace. Pocit, že se potýkáte s problémem, který riskuje vše, na čem vám záleží. Riskovat všechno, co máš, aby sis udržel všechno, co máš. Příklad: Jeden muž snil o pocitu, že jaderná válka je na spadnutí. V reálném životě byl naprosto rozrušený poté, co zjistil, že jeho otec byl diagnostikován pouze s smrtelnou nemocí.

Sen o válce ve Vietnamu symbolizuje boj ve vašem životě, který se cítí nemožný nebo zbytečný. Nepřekonatelný konflikt. Neustálé rozpaky nebo odmítnutí. Možná se potýkáte s něčím, co vám vždy unikne.

Sen o válce symbolizuje neustálý boj nebo konflikt ve vašem životě. Můžete mít pocit, že je něco v sázce. Naléhavá potřeba porazit nebo překonat překážku. Problém, který cítíte, vyžaduje plnou pozornost nebo všechny dostupné zdroje. Válka ve snu může být také reprezentace potřeby být dokonalý za každou cenu, nebo boj o odvrácení katastrofy. Alternativně může válka odrážet vnitřní konflikt s různými názory nebo cíli. Silné pocity v různých směrech. Války mohou poukazovat na osobní zápasy nebo argumenty. Mohou být také spojeny s projekty a úkoly, které věnujete veškerý svůj čas a energii. Válka by také mohla odrážet předsudky, které prožíváte. Válečné sny jsou společné úspěšným lidem, podnikatelům nebo lidem, kteří musí učinit mnoho důležitých rozhodnutí. Negativní, válečný sen může být známkou toho, že jste příliš znepokojeni tím, že vaše cesta nebo jsou příliš agresivní. Sen může být také odrazem vašich osobních pocitů o současných válkách po celém světě. Příklad: Žena snila o tom, že se zapojí do neustálé války. V reálném životě, ona byla lesbická skříň, která byla vystavena bývalými přáteli. Symbolika války odráží jeho neustálé obavy z toho, že je zesměšňován nebo zostuzen za to, že je gay. Příklad 2: Muž snil o tom, že bude ve válce s démony. V reálném životě se zabýval rasisty, kteří na něj útočili za to, že je menšina. Příklad 3: Muž snil o tom, že se pokusí uniknout válce. V reálném životě se jeho pracoviště stávalo nepřátelským a nechtěl se do toho zaplést.

Sen o kalendáři symbolizuje vaše povědomí o plynutí času nebo čekání na něco. Uvědomil jsem si, jak pomalu to trvá. Sen může být znamením, že čekáte na zvláštní událost, schůzku nebo důležité datum v budoucnu. Případně může kalendář odrážet vaše obavy o budoucnost nebo váš pocit, že čas se krátí v některých oblastech vašeho života. Příklad: Žena snila o tom, že uvidí svého přítele a ukáže na kalendář. V reálném životě byl přítel ve vězení a ona trpělivě čekala na jeho propuštění. Příklad 2: o několik dní později 911 útoky na budovu WTC žena snila o tom, že je uvnitř budovy WTC a není schopen najít harmonogram, jak zjistit datum. V reálném životě, ona sledovala zprávy každý den a byl nervózní z jakéhokolivládní signály, že válka je na spadnutí. Jeho touha najít harmonogram a znát datum odráží jeho touhu dostat uzavření o tom, zda nebyl ~čas~ pro vládu jít do války.

Druhá světová válka je holocaust sen symbolizuje vaše pocity o situaci, kterou cítíte, je zcela necitlivý k celkové ztrátě, které čelíte. Můžete být zažívá osobu nebo situaci, že jste prořízli a je zcela lhostejný k vašim pocitům. Sen o holokaustu mrtvol nebo obrovské množství smrti může odrážet vaše pocity o všem, co jste pracovali, aby se ztratil. Váš úspěch, úspěchy nebo tvrdá práce byly zcela zdecimovány. Totální selhání v řadě různých oblastí vašeho života. Pocit, že veškerá naděje je pryč.