Sen o žlutém ptákovi symbolizuje svobodu nebo transcendenci problémů, které vnímáte. Sebeuvědomění nebo někdo jiný, kdo nemá žádná omezení. Cítím se dobře, když si ničeho nevšímám.

Vidět žlutého ptáka ve snu předpovídá štěstí, veselé počasí a zisk ve finančních záležitostech, ale ne tak dobrý v záležitostech srdce. Vidět žlutého ptáka přistát na jeho, označuje potíže, neštěstí, utrpení. Vidět žlutého ptáka nemocného nebo mrtvého předpovídá tragédii ve svých záležitostech.

Snění o drakovi představuje vaše silné vášně a tajné touhy. Červený drak symbolizuje sexualitu a intimitu. Modrý drak představuje inteligenci a moudrost. Zelený drak představuje těžce pracující osobnost. Žlutý drak naznačuje relaxaci a svobodu. Černý drak je znamením nebezpečí nebo hněvu. Hnědý drak symbolizuje bohatství a všechny druhy bohatství. Bílý drak znamená duchovní znovuzrození. Gray Dragon ukazuje prázdné emoce a postavy (snílek má spoustu možností a nemůže si vybrat). Dragon Flames je známkou problémů nebo hořící vášní pro něco, v žádném případě dobré nebo špatné. Vidět draka, jak na tebe letí, znamená to, že se ti něco dostává do života. Podívejte se na význam barvy draka. Pokud od vás drak odlétá, pak je stav nebo situace pryč. Příklad: Černý drak odlétá – nebezpečí mizejí. Zabít draka znamená něco vyhrát nebo ztratit. Pokud zabijete modrého draka, musíte se dozvědět více, abyste získali znalosti. Pokud vás drak útočí, pak neexistují žádná rizika, aby se zabránilo něčemu, co je reprezentováno barvou draka. Pokud vás červený drak napadne – můžete získat velmi intimní nabídku. Pokud je někdo napaden drakem útočí s ohněm a pak je reprezentace jejich akce. Spálit draka pliváním ohně na osobu, kterou znáte a mají pocity o něm / mu, takže tento sen představuje jeho hořící vášeň nebo pálení hněvu pro tuto osobu. Pokud se dotýkáte draka, představuje vaše ubytování se zvláštními podmínkami. Dotknout se šedého draka ve snu znamená, že nemáte žádné obavy, že nebudete moci něco vybrat. Pokud vidíte sami jíst draka, pak to ukazuje, že stav bude větší. Chcete-li vidět zelený drak jí trávu ve snu znamená, že musíte pracovat ještě tvrději. Alternativně, drak je fiktivní stvoření a může být vyvolána vnějšími podněty, jako je film nebo kniha. Na psychologické úrovni je drak interpretován jako spoušť, což ukazuje, že se necháte unést svými fantaziemi. A ten sen je připomínkou toho, že takové chování vám může dát nějaké problémy. Možná by sis měl víc ovládnout. Ve východních kulturách jsou draci vnímáni jako duchovní tvorové a symbolizují vynikající plodnost, obrovské bohatství a štěstí. Jak vnitřní Dragon Podněty mohou být interpretovány emocionálně. Takovým způsobem, sní o tom, že jste drak a pliváte oheň, naznačuje, že máte emocionální brzdu, jste plní různých pocitů. Vypustíš ty pocity do svého snu. Alternativně, oheň se odkazuje na váš hněv vyvolané řešení problémů nebo hledání řešení, nebo je ve zvláštním vztahu. Tento sen také ukazuje, že jste stále svou cestu ven z této situace….

Žlutá barva ve snu symbolizuje vnímání něčeho děje nebo si všiml myšlení určitým způsobem. Žlutá zvířata, předměty nebo oblečení, které všechny odrážejí přesvědčení, pocity nebo situace ve vašem životě, že jste si vědomi sami mají. Pozitivně, žlutá barva symbolizuje štěstí nebo pozitivní zkušenosti, které jsou automatické nebo se dějí bez námahy. Pokud si všimnete, jako je to, nebo je to snadné. Negativně, žlutá barva symbolizuje negativní myšlenkové vzory, které jste si vědomi v sobě. Uvědomovat si, že se bojíte, že jste nejistí, že máte problém, nebo že jste pokrytec. Žlutá může také odrážet negativní zkušenosti, které nemůžete zastavit. Problém si vzal svůj vlastní život. Pocit nutkání cítit nebo se chovat určitým způsobem. Být velmi citlivý na preference druhých. Symbolika žluté barvy je založena na obecném lidském vnímání barvy slunce během dne, protože můžete vidět vše, co se děje. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí žlutého motýla. V reálném životě byl citlivý na mluvení se svými lékaři o alternativní zdravotní péči, protože se obával, že by mu říct, aby přestal. Žlutý motýl symbolizoval, že vnímá svou vlastní citlivost na možnost, že se bude muset vzdát své alternativní zdravotní péče. Příklad 2: Žena snila o řízení ošklivé žluté auto. V reálném životě se cítila komatová, aby učinila určitá rozhodnutí, aby splnila očekávání svých rodičů. Žlutá se odráží v tom, jak si myslela, že dělá to, co její rodiče chtějí. Příklad 3: Žena, která snila o žlutých šatech. Ve skutečném životě si myslela, že musí udělat rozhodnutí, které je více v souladu s tím, co její rodina chce, než to, co chtěla. Žlutá se odráží, když si nevšímala, že musí dělat to, co chtěla, aby její rodina udělala.

Sen o hydrantu symbolizuje nouzovou možnost, o které jste si vědomi, ale nikdy ji nepoužíváte. Bezpečnostní nebo záložní plán pro řešení problému, pokud se vymkne z rukou. Negativní je, že oheň může být známkou toho, že jste vždy připraveni to přehánět nebo ~vyhodit dítě s vodou z vany~, pokud se věci zhorší. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí žlutý požární hydrant. V bděti byl vždy připraven se zabít, pokud se jeho zdravotní problémy zhoršily, ale nikdy se to nestalo.