Pokud jste snili a ve snu jste viděli, že vstupujete dveřmi, znamená to nové příležitosti, které budou prezentovány před vámi. Vstupujete do nové fáze svého života a přesouváte se z jedné úrovně vědomí do druhé. Zejména dveře, které se otevírají ven, znamenají, že musí být přístupnější ostatním, zatímco dveře, které se otevírají dovnitř, označují jejich touhu po vnitřním průzkumu a sebeobjevování. Snění nebo vidění ve snu otevřel dveře, symbolizuje jeho vnímavost a ochotu přijmout nové nápady / koncepty. Zejména snění nebo vidění ve snu světlo za ním může znamenat, že se pohybujete směrem k větší osvícení / spirituality. Pokud jste snili, že dveře jsou zamčené, znamená příležitosti odepřeny a nedostupné pro vás, nebo že jste již ztratili a. Zejména, pokud jste mimo zamčené dveře, pak to může znamenat, že máte nějaké asociální tendence. Pokud jste uvnitř zamčených dveří, pak to představuje tvrdé lekce, které je třeba se naučit. Pokud jste snili a ve snu, jste viděli, že zavíráte dveře, může to znamenat, že se zavíráte od ostatních. Váháš opustit ostatní a odhalit své pocity. Svědčí to o strachu a nízké sebeúctě. Snění nebo vidění snů otáčivých dveří může znamenat, že se doslova pohybujete v kruzích a ne kde. Můžete mít pocit, že vaše příležitosti a volby vedou k sauly dolů zase.

Sen o dveřích symbolizuje přístup, nové příležitosti a změny. Může to být také reprezentace dostupné možnosti. Šance udělat něco jiného. Dveře mohou také symbolizovat přechod z jedné fáze vašeho života do druhé. Vezměme si barvy, čísla, obrázky a jejich pocity spojené s dveřmi ještě smysluplnější. Sen o otevřených dveřích symbolizuje nové příležitosti nebo hotové možnosti nebo na vás čeká. Může to být také reprezentace nové příležitosti nebo změna, která již začala. Sledovat sám sebe dělat něco jiného ve svém životě. Vaše vlastní vnímavost k novým myšlenkám nebo novým situacím. Snění o zavřených dveřích může představovat příležitosti nebo změny, které již nemáte k dispozici. Alternativně, zavřené dveře mohou odrážet jednu volbu, kterou musíte udělat, nebo iniciativu, kterou musíte přijmout, abyste získali příležitost. Vyhlídka na změnu, která je na vás, abyste se rozhodli. Sen o zamčených dveřích symbolizuje příležitosti, změnu nebo přístup k něčemu ve vašem životě, od čeho se cítíte izolováni. Pocit popřel, nebo že váš pokrok v životě je nějak blokován. Případně mohou zamčené dveře odrážet vaši vlastní otevřenou neochotu vůči ostatním nebo možné antisociální chování. Vyvlétnout se z ostatních nebo být ochoten odhalit věci ostatním o sobě. Sen o dveřích ve vaší tváři symbolizuje pocity, že jste ~vyloučeni~ nebo ignorováni. Sen o lidech, kteří chtějí, abyste je nechali u dveří nebo s nimiž dostávají u dveří, symbolizuje nápady, zvyky nebo životní situace, které na vás tlačí, abyste udělali něco jiného. Část z vás, která chce být uznána, nebo špatný zvyk, který je těžké odolat. Ať už zločinci nebo lidé, které se vám nelíbí, aby se dostali ke dveřím, symbolizuje negativní myšlenky, špatné návyky nebo strach, který se prezentuje ve vašem životě. To může být také znamením, že jste také blízko k negativním vlivům. Být zamčený před dveřmi vašeho domova symbolizuje negativní vlivy nebo problémy, které překonávají vaši schopnost cítit se bezpečně, normálně a stabilně. Máš pocit, že se nemůžeš vrátit do normálu. Sen o dveřích, které nemohu zavřít, symbolizuje změnu, která se zdá nezvratná.

Sen o bílé barvě symbolizuje rovnováhu, čistotu nebo čištění. Negativní myšlení vzory nebo negativní situace jsou vyčištěny z vašeho života. Bílá místnost, bílý dům nebo bílé šaty ukazují na očištění a duševní, emocionální a duchovní rovnováhu. Sen s bílou jsou často doprovázeny skutečnou probudit životní situace, kdy musíte překonat negativismus nějakým způsobem. Alternativně může bílá odrážet vaše skutečné záměry. Můžete si také přát něco, co nemůžete mít, ale je to dobře míněno.

Sen o bílých lidech symbolizuje aspekty jejich osobnosti, které jsou oblíbené nebo to mají snadné. Žárlit na nic. Návyky, situace nebo problémy, které nemohou ztratit nebo snadno překonat něco s méně energie. Něco o vás, nebo to, co čelíte, že je nemožné ztratit s. Pozitivně, bílí lidé odrážejí jejich neschopnost selhat na něco, nebo jejich schopnost snadno překonat problémy. Některé oblasti svého života, kde máte výhodu, nebo více zkušeností. Oblast vašeho života, kde jste tam byli ~tam první.~. Strach, nejistota nebo ztráta vás nezastaví. Síla přichází přirozeně. Necítím žádnou žárlivost. Negativně, bílí lidé odrážejí problémy, které nelze zastavit, nebo situace, které jsou také pevně něco udělat. Strach, nejistota nebo ztráta dominuje. To může být také reprezentace žárlivosti, která nikdy nezmizí. Pocit, že někdo má výhodu nad vámi. To může být také reprezentace vaší nejistoty, že něco, co je velmi obtížné pro vás dělat stejně. Symbolika je založena na stereotypním vnímání bílých lidí jako toho, že mají snazší život, více výhod nebo zapomínají na chudobu. Příklad: Mladá černoška snila o bílé ženě stojící vedle černocha, kterého měla ráda. V reálném životě byla šokována, když zjistila, že ten chlap, kterého měla ráda, už měl přítelkyni. Bílá žena ve svém snu odráží jeho závist a zklamání z toho, že nemůže mít chlapa, protože jeho přítelkyně už měla tu výhodu, že s ním chodila.

Sen nad dveřmi obrazovky symbolizuje emocionální nebo psychologické filtrování. Něco, o čem rád přemýšlím, ale nechceš se vystavit skutečné věci. Znamení, že si chcete něco užít, ale nechcete se zabývat realitou. Port obrazovky může být také reprezentací situační ochrany. Brát to schůdně a ignorovat to, co se ti nelíbí. Příklad: Mladý muž snil o tom, že uvidí krásnou dívku za dveřmi obrazovky. Dívka byla někdo žádoucí, ještě měl rodinu a přátele, že snílek neměl rád. Dveře obrazovky odráží její touhu fantazírovat o ní, ignoruje nepříjemnou realitu svých přátel a rodiny.

Sen o otáčivých dveřích symbolizuje problémy, problémy nebo příležitosti, kde můžete být ~chůze v kruzích~. Problémy, které se snažíte napravit, ale stále se vracejí. Máte pocit, že nikam nejedete nebo se neustále vracíte ke svým starým zvykům. Negativně mohou otáčivé dveře odrážet problémy, které vám nevadí, když s vámi něco uděláte. Neustálý stav předělání něčeho. Neexistují žádná konkrétní řešení.

Také si přečtěte výklad o dveřích.

Sen o mechanickém uzavření dveří symbolizuje uzavření pro některé oblasti vašeho života, které je bezpečné a pohodlné. Port může odrážet čas navíc nebo bezpečnější přechod. Nemutovat tvrdou realitu najednou.

Když sníte o nádvoří, takový sen ukazuje vaši upřímnost v určité situaci. Pokud vidíte otevřené dveře terasy, ukazuje to centrietal myšlenky. Pokud jsou dveře terasy zavřené, pak to znamená, že ještě nejste připraveni setkat se s jinými názory lidí. Patio dveře také ukazují váš duchovní růst.

Sen o zavřených dveřích symbolizuje oblast vašeho života, která není k dispozici. Můžete mít pocit, že příležitost není možné pro vás. Zavřené dveře mohou být také reprezentací vašich pocitů o situaci, která ještě není připravena. Zavřené dveře mohou také představovat tajemství nebo něco, co považujete za zakázané. Sen vidět dveře blízko může odrážet konec vztahu nebo situace. Může to být také reprezentace moci nebo zdrojů, o kterých si myslíte, že jste již byli izolováni. Sen o zavření dveří, vy sami můžete reprezentovat chcete odrazit vztah nebo situaci. To může také znamenat, že jste se rozhodli o jednu věc a nebude bavit jiné možnosti. Snít o tom, že obchod je zavřený, symbolizuje možnost učinit určitá rozhodnutí, která ještě nejsou připravena. To může být také znamením, že musíte být trpělivější se svými cíli.

Sen o semeni symbolizuje pocity o situaci, která je pohodlně hladká nebo snadná. Užívat si něco je snadné. Užívat si uvolněné sociální prostředí po příchodu z tvrdé nebo obtížné. Využít dobrého pokroku nebo nikdy mít zkušenosti s jediným problémem vůbec. Sen o černém semeni může odrážet pocity strachu nebo šoku v pohodlí někoho jiného, je o tom, že si myslíte, že hrozná věc by měla být snadná. Ne mít rád někoho jiného, kdo si něco užívá, mi připadá snadné. Strach z něčeho příliš snadného pro nepřátele. Sen o bílé semeno symbolizuje pocity o sobě nebo jiní, takže je dobrý pocit, že je naprosto snadné žít. Snažím se co nejlépe usnadnit situaci co nejpohodlněji pro ostatní. Dobrý pocit, když si všimnete, jak dokonale snadná a hladká situace pro vás vede. Někdo ve tvém životě, kdo na tebe byl naprosto milý. Negativní, bílé semeno může být známkou toho, že se snažíte velmi těžké potěšit jinou osobu tím, že je příliš dobrý nebo příliš kompatibilní, aby je potěšil. Snažím se být milejší než kdokoliv jiný. Sen o nošení sedy symbolizuje pocity o vaší osobnosti, je úhledný nebo bezstarostný. Stejně jako vy, být pohodlný a rád po celou dobu. Příklad: Žena, která snila o bílých šatech, které stály vedle nebezpečného muže se zbraní, který nechtěl, aby se k ní přiblížil někdo jiný. V reálném životě se snaží velmi pěkné a sladké s mužem byla fyzicky přitahuje a datování. Ten muž byl špatný a ovládal ji.

Snění o vlasech symbolizuje váš styl myšlení. Barva a styl vlasů symbolizuje způsob, jakým uvažujete. Organizované vlasy odrážejí systematický nebo metodický styl myšlení. Chaotický nebo zamotané vlasy odráží sebekritické nebo hysterické myšlenky. Blond nebo žluté vlasy symbolizují, že si všiml sám sebe nebo někoho myšlení určitým způsobem. Červené vlasy (červená krev), ve snu symbolizuje vzory negativního nebo nadměrného myšlení. Vy nebo nějaký aspekt vaší osobnosti, který není skutečný nebo starostlivý. Zrzavé vlasy mohou být také reprezentace lhaní, podvádění, hněv nebo je špatné pro někoho. Oranžové vlasy (zrzka, Ginger, nebo Mrkev Top) ve snu symbolizuje styl myšlení, který je obtížné vyhnout se opravě nebo znatelné. Přesvědčení, emoce nebo situace, které je nemožné zastavit nebo se jim vyhnout. Oblast vašeho života, která dominuje vašemu zaměření a nemůže bez povšimnutí. Tmavě zelené vlasy symbolizují vzory sobeckého myšlení. Světle fialové vlasy symbolizují myšlenkové vzory, které jsou neutrální nebo lhostejné. Tmavě fialové vlasy mohou odrážet myšlenkové vzory, které se zaměřují na pocit naprosté bezmoci. Ty nic nechceš. To může být také reprezentace velmi tmavé a lhostejné myšlenkové vzory. Světle modré vlasy symbolizují vzory pozitivního myšlení. Může to být také reprezentace citlivosti. Tmavě modré vlasy symbolizují vzory studeného nebo necitlivého myšlení. Černé vlasy symbolizují nevyvážené myšlení. Tmavé, depresivní, negativní nebo nadměrné myšlenky. Černé vlasy mohou také představovat strach myšlení. Bílé vlasy symbolizují vyvážené myšlení vzory. Negativní nebo nezdravé přesvědčení jsou zcela vyčištěny. Možná známka sebezdokonalování nebo pozitivní změny. Bílé vlasy mohou také představovat dobré úmysly. Sen mít vlasy někoho jiného symbolizuje jejich myšlenky nebo jejich styl myšlení je založen na tom, co vlastnosti, pocity nebo vzpomínky vyniknout nejvíce o této osobě. To může být také reprezentace podobného stylu myšlení, aby tato osoba. Sen jíst vlasy může představovat pocity odporu nebo hanby, že musíte zažít nebo přemýšlet o problému někoho jiného. Sen o chybách ve vlasech symbolizuje nepříjemnosti, frustrace nebo nežádoucí situace, které se cítíte uvězněni. Sen o vlasy jsou v ohni symbolizuje mentalitu, která je spotřebována ztrátou nebo hrozbou ztráty. Obavy z velmi vážné situace. Pocit, že tentokrát není žádné ~nehraj si~. Sny o vlasy jsou oheň se může objevit, když vy nebo někdo víte, čelí hrozné krizi, jako je smrt milovaného člověka. Podívejte se na vlasy témata sekce pro více in-hloubkový pohled na vlasy symboliku.

Vidět vlasy ve snu je symbolem velkého štěstí. Obecně platí, že sen o vlasy znamená zdraví, svádění, smyslnost, ješitnost a sexuální mužnost. Svědčí to o tvých slavných postojích. Pokud jsou vaše vlasy uzel nebo spleť, pak má symbolický význam nejistoty ve vztahu nebo zmatku ve vašem životě. Zkroucené nebo svázané vlasy mohou také naznačovat neschopnost jasně myslet. Jste v současné době ve svém životě myslet rovně? Snění, že jste stříhání vlasů naznačuje, že čelíte ztrátě síly, vitality a sexuality. Můžete mít pocit, že někdo se snaží omezit tím, že blokuje některé důležité aspekty vaší osobnosti. Případně můžete přetvářet své myšlení nebo ambice a eliminovat nežádoucí myšlenky. Možná máte také nějaký zlozvyk a chcete cenzurovat sami toto chování. Snění, že jste česání, hlazení nebo styling vlasy, navrhuji, abyste převzali a vyhodnotit nový nápad, koncept, výhled nebo způsob myšlení. Můžete dát své myšlenky do pořádku a vaše fakta, aby zůstali rovně. Více doslovný výklad naznačuje vaše obavy o své dovednosti, vzhled, osobnost a důstojnost. Snít, že máte příliš mnoho vlasů naznačuje, že přemýšlíte velmi pečlivě a velmi pečlivě před provedením jakéhokoli důležitého rozhodnutí. Jste dosažení nových cílů, nebo se zaměřením na plán nebo stanovení nějaké situace. Snít, že ztrácíte vlasy, znamená, že máte obavy z představy, že stárnete a ztrácíte svou sexualitu. Chybí vám sexuální přitažlivost nebo mužnost? Vaše mysl se obává myšlenek na stárnutí a jeho vzhled. Ztráta vlasů také znamená nedostatek síly a že nemáte dostatek síly, abyste uspěli ve společnosti. Možná se cítíš slabý a bezmocný. Snění, že někdo cítí vaše vlasy naznačuje erotickou zvědavost, sexuální zájem a vaši potřebu nějaké fyzické stimulace nebo smyslné povzbuzení. Možná se máš hodně co učit o intimním vztahu. Vůně nebo vůně vlasů někoho jiného vám může připomínat vůni konkrétní osoby. Chcete-li snít, že pocházíte z něčí vlasy představuje, že se snažíte spojit s tím, že osoba na fyzické, duchovní nebo intelektuální úrovni. To také odkazuje na autoritu, sympatie, ochranu a bratrské lásky. Snít o tom, že vám vítr vane vlasy, znamená svobodu vyjádřit, že jste ji omývali nebo opuštěný pocit. Snít, že vaše vlasy jsou bílé nebo se otáčí jinou barvou na bílou, znamená to, že pro vás bylo učiněno něco důležitého. Možná se něco snaží upoutat tvou pozornost. Také bílé vlasy jsou symbolem moudrosti, znalostí a vnímání. Sen může být také metafora, která naznačuje, že se cítíte zdarma ve schopnosti myslet bez omezení.

Sen o oblečení symbolizuje osobnost. Vezměme si styl, hodnotu a barvu oblečení pro další význam. Sen o změně oblečení symbolizuje změnu postoje, chování, zájmu nebo zaměření. Změnit to, jak se chováte nebo cítíte. Blížíme se k jiné situaci nebo se rozhodnete změnit. Sen o oblečení, které je příliš těsné symbolizuje osobnost nebo jak jednat, že je omezit vás nebo držet vás. Sen o tom, že nemůžete najít oblečení pro důležitou příležitost, může představovat pocit, že není schopen splnit povinnosti, požadavky nebo očekávání druhých. Sen o černém oblečení symbolizuje osobnost, která je děsivá nebo nadměrná. Zeptejte se sami sebe, kde ve svém životě se bojíte nebo jste posedlí. Strach, ambice nebo negativní záměry jsou nevyvážené. Sen o tmavě zelené oblečení může představovat osobnost je chamtivý, arogantní nebo zcela zabývá ego, osobní identitu snílek. Sebevražedné myšlenky nebo závist se někdy odrážejí tmavě zelenou. Sen o zelené světlo oblečení symbolizuje osobnost, která je léčení nebo zlepšení. To může být také reprezentace žárlivosti. Sen o bílé oblečení symbolizuje osobnost je originální nebo mají dobré úmysly. Alternativně, bílé oblečení může představovat čištění špatných návyků nebo negativní oblast vašeho života. Sen o růžovém oblečení symbolizuje osobnost, která je lascivní nebo spotřebovaná ambicemi. Může to být také reprezentace silné sexuální touhy. Růžové oblečení může být známkou toho, že byste měli být opatrní, abyste nic nespěchali. Podívejte se na témata sekce pro oblečení pro hlubší pohled na oblečení symboliku.

Snění o své oblečení, je symbolem své vlastní publikum a jak jsou vnímány. Svědčí to o tom, jak jsi to postavil před ostatní. Oblečení je také známkou vašeho stavu a stavu v životě. Když sníte, že vaše oblečení je špinavé a snažíte se je vyčistit, má význam vašich pokusů něco změnit o vaší postavě. Možná budete muset změnit své staré zvyky a staré způsoby myšlení. Snění, že máte na sobě zbrusu nové oblečení, má význam nových postojů a novou osobnost. Hledáš jiný způsob, jak se vyjádřit. Pokud jsou cenovky stále připojeny k oblečení, pak je vysvětleno jako návrh, že se snažíte příliš tvrdě přizpůsobit se tomuto novému postoji. Možná to není tím, kým opravdu jsi a není to úplně vhodné. Snění, že neustále měníte své oblečení, je expresivním symbolem procesů ve vašem životě. Tento sen znamená potřebu změny a vaši potřebu zapadnout do nové situace nebo role. Musíte vytvořit nový self-image. Když sníte, omezují vaše oblečení příliš těsně, označuje, že se cítí nějak. Můžete se cítit naplněni v práci nebo omezeni ve vztahu. Když sníte, že vaše oblečení je roztrhané nebo roztrhané, je to symbolické prohlášení, což znamená, že ve vašem myšlení nebo myšlenkovém procesu jsou některé nedostatky. Vaše logika nedává smysl. Musíte změnit své argumenty a učinit silnější argument. Snění, že kupujete nebo kupujete oblečení, může být důležitým znamením vašeho individualismu, což naznačuje obavy z toho, že se snažíte přizpůsobit nebo být ~vhodný~ pro změnu vaší role. Když sníte, že všechny vaše oblečení ve skříni jsou bílé, je vysvětleno jako návrh, že je třeba relaxovat. Možná jste se nedávno cítil trochu na depresivní straně. Možná jsi procházel nějakou krizí. Je čas jít dál. Musíte změnit svůj postoj a ovládat své vnitřní emoce.

Sen o myši symbolizuje problém nebo nepříjemnost. Situace, která vás obtěžuje, která neprojde. Něco, čeho si nechceš všimnout. Sen o chytání myši symbolizuje řešení problému. Už nemusíš rozumět něčemu, co se ti nelíbí. Sen o bílé myši symbolizuje problémy nebo nepříjemnosti, které jsou opraveny. Alternativně může bílá myš odrážet otravnou osobu nebo situaci s dobrými úmysly, které vás dráždí.

Barvy ve snech představují energii, emoce a vibrace. Za prvé, za to, že jediná barva ve snu znamená pro vás a vaše vlastní osobní sdružení a vztah s tímkou barvou. Ve snu vidět barevné vize a pak vidět černé a bílé obrazy, může to znamenat, že se začínáte dívat na situaci z objektivnější perspektivy, spíše než z emocionálního hlediska. Nevědomky reaguješ na události ve snu. Také si přečtěte interpretaci na témata snů: barvy.

Snít o tom, že bojujete v souboji, znamená vnitřní konflikty mezi vaší emocionální a racionální stránkou. V tomto souboji v sobě musíte najít střední cestu mezi těmito dvěma extrémy. To je omezení vás vidět více než černé a bílé ve všech věcech kolem vás.

Interakce s plnou mísou znamená těhotenství nebo duchovní znovuzrození. Chcete-li vidět prázdnou misku, zatímco sníte, naznačuje odmítnutí hlubokých vnitřních emocí. Šťastný snít o povodí, má význam dělohy a pocit bezpečí. Zvažte stav pánve: je rozbité nebo ne; jakou barvu má miska nebo co je uvnitř mísy; a jak se s ním zachází nebo jak se s ním ve snu zachází. Tyto podmínky vám mohou nabídnout vodítka, jak interpretovat svůj sen více výběrem dalších vysvětlení snů: voda, rozbité, hnědé, bílé nebo červené a atd. Pokud si nemůžete vzpomenout na další informace ze svého snu, pak myslím, že to bylo ve snu. Pokud to byl špatný sen, pak mísa může znamenat, že jste týrané v určitém vztahu.

Na sen o proužcích, označuje odvážné tvrzení, které jste učinil. Svislé pruhy označují jejich tendenci být špatně seřízeny, zatímco vodorovné pruhy označují bezprostřednost. Vezměme si, že černé a bílé pruhy, označuje své omezené myšlenky a nápady.

Snění a vidění klisny nebo několika klisen, když sníte, je zvláštní znamení vašeho snu. Tato značka označuje vaši intuici. Snění a vidění bílé klisny je nejednoznačným symbolem snů. Snění o něm může symbolizovat ducha a kreativitu.

Sen o městské vlajce symbolizuje vlastenectví, loajalitu nebo povinnost. Je důležité mít nebo projekt určitý postoj. Přesvědčen, že určitý způsob myšlení je nejlepší způsob myšlení. Víra v něco většího, než jsi ty. Vezměme si stereotypní myšlení země, jejíž vlajku vidíte pro další význam. Například americká vlajka může odrážet význam, který máte pocit, že máte nebo promítáte teefully nezávislé myšlení na ostatní. Sen o čínské vlajce může odrážet vaši bezpodmínečnou loajalitu ke konzervativním názorům nebo chování. Pocit jistoty, že je konzervativní, trpělivý, opatrný, nebo nikdy riskovat. Non-země vlajky mohou odrážet problémy nebo situace, které si myslíte, že je velmi důležité pro mou stranu. Problém, který má přednost nebo bezpodmínečnou loajalitu k příčině. Zvažte barvy nebo objekty na příznaku pro další význam. Sen o bílé vlajce může odrážet kapitulaci nebo nekonfrontační postoj vůči ostatním. Záměrně se snaží ukázat ostatním, že jste plně kompatibilní. Alternativně může bílá vlajka odrážet vaši bezpodmínečnou loajalitu k věci, která je naprosto upřímná nebo morální. Sen o červené vlajce symbolizuje loajální nebo tvrdohlavou podporu pro přesvědčení, které jsou negativní, nebezpečné nebo arogantní. Sebevědomý přístup být nemilosrdný. Hlasitý nebo vysoký postoj o tom, že nikdy neříkáte, co dělat, bez ohledu na to, jak nebezpečné to bude. Loajalita k věci, která může být příliš nadměrná, nebezpečná, nebo vás činí ochotou naslouchat za každou cenu. Znamení, že můžete mít prospěch z zastavení něco, co děláte. Sen o kostkované vlajce může symbolizovat konkurenčního ducha. Pocit, že závod, boj, boj nebo konkurence je velmi důležité. Užíváme si diskuzi nebo čelící výzvě.

Sen o růžích symbolizuje vaše pocity lásky k někomu. Může to být také reprezentace vaší věrnosti, vášně, sexuální touhy nebo romantiky. Sen o bílé růži může odrážet panenství, čistotu a tajemství. Můžete být konzervativní o zachování vašeho vztahu nebo otevřeně vyjadřující pocity lásky k někomu jinému. Sen o žluté růži symbolizuje povědomí o lásce ve vašem životě. Uvědomění si sebe nebo někoho jiného, kdo se zamiluje. Příklad: Žena snila o tom, že uvidí růžové zelené světlo. V reálném životě se zamilovala až po dlouhém období bolesti z minulého vztahu. Světle zelená barva růže odráží uzdravení, které zažívala s touto novou láskou.

Snění, že jdete z oblečenína prádelní šňůru, je vysvětleno jako návrh, že odhalujete skryté aspekty sebe sama, zvláště pokud jsou spodní prádlo. Sen může také znamenat vaše Hang-up. Zejména, pokud jste visí bílé oblečení ve dvoře, pak to ukazuje a odhaluje vaši touhu po čistotě a být čištěn. Můžete také prohlásit svou nevinu v nějaké situaci.

Sen o košili ve snu symbolizuje váš osobnostní styl. Styl a barva košile představují způsob, jakým se rozhodnete myslet nebo se chovat. Sen být bez trička nebo ztráta košile symbolizuje rozpaky nebo nucený pocit být upřímný. Sen o bílé košili symbolizuje osobnost, která je autentická, upřímná nebo vhodná. Alternativně může bílá košile odrážet změny osobnosti. Negativní myšlenkový vzor je korigován nebo život vás nutí změnit sám.

Snění nebo vidění v květinách barevné sen, znamená laskavost, soucit, něha, potěšení, krásu a zisk. Je také symbolem dokonalosti a spirituality. Váš sen může být výrazem lásky, radosti a štěstí. Alternativně mohou květiny označovat určitý čas nebo sezónu. Pokud jsou květy bílé, pak symbolizuje smutek. Snění nebo vidění ve snu chcítá nebo mrtvé květiny, označuje temné situace a zklamání. Možná nevyužíváte svého plného potenciálu a talentu. Pokud jste spali a snili, že ve snu dostanete kytici květin, představuje respekt, obdiv, schválení a odměny. Snění nebo vidění ve snu květy kvetou na neúrodné půdě, znamená, že energie a veselá příroda vám umožní překonat své křivdy.

Snění o šatech naznačuje ženskou stránku vaší osobnosti. To je vidět ve snu nebo s šaty, ale také představuje ženský pohled nebo ženský pohled na situaci. Svobodně vyjadřuješ svou ženskost. Pokud jste snili a ve snu, jste viděli, že máte na sobě bílé šaty, může znamenat, že chcete, aby se objeví, čisté a andělské ve vztahu k ostatním.

Vidět krysy je vysvětleno jako sen s důležitou symbolikou pro snílka. Tento sen znamená pocity pochybností, viny a / nebo závisti. Máš nehodné myšlenky, které si necháváš pro sebe, ale jíš se uvnitř. Alternativně označuje odpor. Sen může být také slovní hříčka na někoho, kdo je myš. Snění a vidění černé myši představuje podvod a tajné aktivity. Snění a vidění bílé myši ve vašem snu, to je označeno, že ve vaší chvíli úzkosti, obdržíte pomoc nečekaného zdroje. Snění, že myš kousne nohy symbolizuje krysí rasu, která se děje v jeho bdělém životě.

Sen o myši symbolizuje skryté chování, lidi nebo situace. Krysy odrážejí lhaní, podvádění, krádeže nebo bodání jiných lidí do zad. Možná něco skrýváte před ostatními, nebo máte problém někomu věřit. Sen o mrtvých krysách může odrážet nečestné nebo klamné lidi, kteří byli zajati nebo potrestáni. Sen o modré myši symbolizuje lidi nebo situace, kterým nevěřili, kteří tvrdě pracují, aby získali důvěru. Snění o bílé myši může představovat klamné nebo skryté chování, které je z dobrého důvodu. Lhaní nebo podvádění pro dobrou věc. Příklad: Žena snila o modré myši. V reálném životě, její přítel podváděl ji a snažil se velmi těžké získat důvěru zpět. Příklad 2: Ženy vždy sní o tom, že uvidí, jak se jejich manželé změní v krysy, když jsou nespokojeni se svým manželstvím. Je to pravděpodobně odraz vašich pocitů o tom, že vaši manželé lžou nebo podvádějí za vašimi zády.

Sen o sněhu bílé může představovat pocity o tom, že ~vzhůru~ nebo inspirovaný dokonalý člověk ve vašem životě. Například žena snila o sněhu, protože se cítila, že druhý manžel se ~probudil~ s láskou. Negativní, sněhurka může odrážet pocity o vás nebo někdo je jiný velmi dokonalý nebo citlivý na to, že musí čelit problému sami. Znamení, že jste velmi znepokojeni věřit, že budete muset počkat na někoho jiného, aby dokonale vyřešit vaše problémy.