Pokud chodíte ve svém šťastném snu bez zničení, pak takový sen ukazuje vaši schopnost dosáhnout cílů krok za krokem. Sen, ve kterém jste chodili špatně, je označen, že obtíže a překážky, se kterými se setkáte při dosahování svých cílů. Existuje také možnost, že se bojíte převzít odpovědnost za jednu konkrétní věc. Ujistěte se, že děláte to, co chcete dělat, a nebojte se věcí, které se ještě nestaly.

Sen o hodinkách symbolizuje povědomí o ~čase je~ po celou dobu. Trvalý pocit situace, která nakonec znamená. Silný smysl pro to, co musíte udělat, nebo co nemůže být úniku. Případně mohou hodinky odrážet vaše pocity ohledně potřeby zrychlit nebo zpomalit situaci. Sen o neustálé kontrole hodinek nebo hodinek může odrážet vaši úzkost z toho, že nejste na něco připraveni. Můžete mít termíny mají obavy. Snění o hodinky, které se pohybuje příliš rychle může představovat pocit, že není dost dlouho na to, aby to, co jste chtěli i v situaci. Pocit, že jste uspěchaní nebo že něco není ve vašich rukou. Čas není na vaší straně. Možná máte pocit, že nemůžete něco zastavit. Sen o hodinách chůze pozpátku symbolizuje pokrok nebo problémy, které si myslíte, že jsou obráceny. Negativně můžete mít pocit, že jste uvězněni v rokli. Pozitivně, to může odrážet okamžik omlazení nebo restaurování. Sen o nastavení hodin může odrážet konfiguraci plánu. Definice ~kolik je čas.~ To může být také znamením, že děláte správné věci dělat to, co jste měl dělat. Rozbité nebo rozbité hodiny se často objevují ve snu o nevyléčitelně nemocných nebo umírajících pacientech. Odraz pocitu, že čas není na vaší straně. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí rozbité hodinky a pocit, že čas ubíhá. V reálném životě měl smrtelnou nemoc a očekával smrt. Příklad 2: Muž snil o hodinky zastavil a pak jsem si všiml, otevřené okno s jasným bílým světlem. Ve skutečném životě zemřel hned po snu.

Sen vašeho otce symbolizuje vaše vědomí nebo vaši schopnost činit pozitivní rozhodnutí, nebo si vybrat mezi dobra a zla. To může být také vaše projekce, pokud máte problémy s ním, které je třeba řešit. Všechno, co tvůj otec řekne ve snu, osvětlí problém, o kterém se musíš rozhodnout. Můžeš se bát nebo ne? Rozhodneš se říct pravdu? Nebo se rozhodneš udělat správnou věc? Ať už je váš rodič statečný nebo smutný ve snu symbolizuje vaše pocity nebo zklamání nebo frustraci z toho, jak situace skončila na základě vaší volby. Udělal jsi špatné rozhodnutí. Chcete-li argumentovat nebo bojovat se svým otcem symbolizuje vnitřní boj ve vašem každodenním životě s morální volbou, nebo chůze až do negativismu ve vašem životě. Pokud tvůj otec zemře ve snu, symbolizuje morální úpadek. Ztratili jste schopnost činit pozitivní rozhodnutí, čelit problémům, nebo jsou chladné a lhostejné ve svých rozhodnutích. Pokud je váš otec zabit v reálném životě a objeví se ve snu, je to jen symbol vašeho svědomí, pokud s ním nemáte problémy z minulosti, které jste ještě nezabývali. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí svého otce mluvit se svým přítelem. V reálném životě se snažil dostat toho přítele k telefonu nebo ne. Otec muže představoval volbu, zda zavolat příteli, nebo ne. Příklad 2: Žena snila o tom, že nemůže najít svého otce. V reálném životě se cítila neschopná učinit rozhodnutí postavit se lidem, kteří se k ní chovali špatně. Žena je chybějící otec představoval jeho povědomí o tom, jak těžké to bylo, aby se volby konfrontovat lidi. Příklad 3: Muž snil o kousání nehty a dychtivě se snaží vyhnout kritice od svého otce za to. Ve skutečném životě byl velmi nervózní z toho, že svého nového šéfa neobtěžuje.

Pokud sníte o nevěstě, pak takový sen by mohl naznačovat trvalé aspekty ve vašem životě. Pozitivní je, že nevěsta je symbolem nevinnosti, nového začátku, nového začátku a rodiny. V závislosti na tom, jak jste se cítili během snu, vás následují různá vysvětlení snů. Například, pokud jste se cítili velmi špatně, protože jste byli nevěsta ve snu, pak to ukazuje nedostatek svobody ve vašem životě a touha po nezávislosti. Pokud jste se cítili velmi dobře a šťastný, že nevěsta, pak takový sen ukazuje svou touhu zavázat se a věnovat se někomu nebo něčemu. V případě, že nevěsta opustila místnost nebo dům, pak to ukazuje negativní změny v jejím životě, možná i k smrti. Pokud jste ponecháni u oltáře, zatímco je nevěsta, pak tento sen naznačuje zklamání ve vašem bdělém životě. Nevěsta chůze po oltáři symbolizuje šťastnou rodinu.

Sen o tom, že jste ztraceni, symbolizuje váš pokus najít cestu, navzdory situaci, která je neznámá nebo vás činí nejistým. Můžete čelit podivné nebo děsivé situaci, která je znepokojující, protože je nová. Chybí vám jasnost, kterou chcete v situaci, kdy nejste zvyklí. Chtějí vysvětlení v podnikání nebo spirituality. Alternativně, je ztracen ve snu odráží rozptýlení, které se vám ztratit smysl nebo smysl. Jít ven na tangentu, která vás rozptyluje od velkého obrazu. Pocit, že jste plýtvání časem, nebo že váš život je chůze v kruzích. Sny o tom, že jsou ztraceny a chtějí se dostat domů symbolizuje vaši touhu najít stabilitu nebo vytvořit pocit normálnosti v situaci. Být frustrovaný, že nemůžete dostat nic zpět do normálu. Touha být spojen s tím, co vás dělá šťastným znovu. Být ztracen ve snu může být znamením, že musíte třídit své priority pro vás, aby se velké rozhodnutí. Sen o tom, že se ztratí při jízdě, symbolizuje plány nebo rozhodnutí, která se stala obětí rozptýlení. Ztratit ze zřetele velký obraz a příliš se zaměřit na detaily. Sen o tom, že se ztratí v lese, může představovat pocit, že je zahlcen zmatkem. Nevědět, kde začít řešit problém nebo se zbavit problémů. Pocit, že neexistuje žádné řešení a nikdo, kdo by vám pomohl. Pocit, že jste úplně ztratil svou cestu v životní situaci se probouzí.

Sen o vlka symbolizuje aspekt jeho osobnosti, který je ~na vlastní pěst~. To může odrážet oblast svého života, kde se cítíte sám, nebo jak budete muset udělat něco pro sebe. Negativně, vlk symbolizuje problémy, které vás ohrožují, abyste se cítili zranitelní, nebo se budete cítit sami nebezpečně. Bílý vlk ve snu obvykle symbolizuje oblast vašeho života, kde jste samotář, nebo na vlastní pěst. Situace, které nikdo nerozumí, nebo že musíte dělat všechno sami. Černý vlk ve snu obvykle symbolizuje hrozbu nebo pocit zranitelnosti. Můžete mít pocit, jako by vám nikdo nemohl pomoci, nebo nemůžete získat přesné odpovědi. Negativně, to může odrážet strach z bytí odnáší, nebo svou vlastní touhu, aby to, co chcete od ostatních, kdykoli budete chtít. Sen o smečce vlků symbolizuje pocity izolace, zahnaného do kouta a zranitelnosti, které mají být odstraněny. Musíš se chránit před různými úhly. Alternativně může smečka vlků odrážet skupinové chování, které je organizované davové mentality. Pozitivní je, že smečka vlků může odrážet pocity bratrství nebo bránit přátele. Příklad: Jednou se mu zdálo, že mu vlci jedí nohu. V reálném životě mu léky, které požadoval, paralyzovaly nohu a doktoři nevěděli, jak to zastavit. Příklad 2: Gay muž snil bílý vlk chůze s ním a objímání ho. V reálném životě se smisil s přijetím své homosexuality a pocitů izolace, které mu daly.

Tabulka ve snu naznačuje solidaritu a společnost. Tabulka je také symbolem vztahů a kontaktů s lidmi kolem ní. Pokud je tabulka rozbitá, znamená to přerušené vztahy s jedním z vašich příbuzných nebo přátel. Možná je v tobě něco, co bylo schované a teprve teď jsi to ukázal ostatním. Pokud je stůl kulatý ve snu, pak to znamená přátelství a jednotu mezi vámi a těmi, které jste obklopeni. Pokud je stůl chůze, pak takový sen ukazuje vaši představivost nebo věci, které se zcela změní. Chcete-li odpočívat na stole, označuje vaše špatné zdraví, které by mělo být analyzováno okamžitě.

Sen o otáčivých dveřích symbolizuje problémy, problémy nebo příležitosti, kde můžete být ~chůze v kruzích~. Problémy, které se snažíte napravit, ale stále se vracejí. Máte pocit, že nikam nejedete nebo se neustále vracíte ke svým starým zvykům. Negativně mohou otáčivé dveře odrážet problémy, které vám nevadí, když s vámi něco uděláte. Neustálý stav předělání něčeho. Neexistují žádná konkrétní řešení.

Sen o kolotoči symbolizuje příjemné myšlenky nebo situace, které se neustále opakují. Emocionálně, chůze v kruzích a zároveň dobrý pocit. Znovu prožívat něco, co se mi v minulosti několikrát líbilo. Negativně může kolotoč odrážet obtížnost při získávání příjemného rozptýlení od hlavy. Příklad: Mladý muž snil o tom, že bude na kolotoči. V životě snil o dobrých věcech, jako by skutečné věci byly s jeho bývalou přítelkyní.

Snění, že jste chůze rady naznačuje, že jste emocionálně zranitelné. To může také znamenat, že se potápíte do nového emocionálního území. Snění a vidění dřevěné prkno naznačuje něco, co potřebuje opravu, nebo že je třeba maximalizovat své zdroje a udělat něco zdánlivě nic.