Pokud jste snili a ve snu jste viděli, že vstupujete dveřmi, znamená to nové příležitosti, které budou prezentovány před vámi. Vstupujete do nové fáze svého života a přesouváte se z jedné úrovně vědomí do druhé. Zejména dveře, které se otevírají ven, znamenají, že musí být přístupnější ostatním, zatímco dveře, které se otevírají dovnitř, označují jejich touhu po vnitřním průzkumu a sebeobjevování. Snění nebo vidění ve snu otevřel dveře, symbolizuje jeho vnímavost a ochotu přijmout nové nápady / koncepty. Zejména snění nebo vidění ve snu světlo za ním může znamenat, že se pohybujete směrem k větší osvícení / spirituality. Pokud jste snili, že dveře jsou zamčené, znamená příležitosti odepřeny a nedostupné pro vás, nebo že jste již ztratili a. Zejména, pokud jste mimo zamčené dveře, pak to může znamenat, že máte nějaké asociální tendence. Pokud jste uvnitř zamčených dveří, pak to představuje tvrdé lekce, které je třeba se naučit. Pokud jste snili a ve snu, jste viděli, že zavíráte dveře, může to znamenat, že se zavíráte od ostatních. Váháš opustit ostatní a odhalit své pocity. Svědčí to o strachu a nízké sebeúctě. Snění nebo vidění snů otáčivých dveří může znamenat, že se doslova pohybujete v kruzích a ne kde. Můžete mít pocit, že vaše příležitosti a volby vedou k sauly dolů zase.

Sen o dveřích symbolizuje přístup, nové příležitosti a změny. Může to být také reprezentace dostupné možnosti. Šance udělat něco jiného. Dveře mohou také symbolizovat přechod z jedné fáze vašeho života do druhé. Vezměme si barvy, čísla, obrázky a jejich pocity spojené s dveřmi ještě smysluplnější. Sen o otevřených dveřích symbolizuje nové příležitosti nebo hotové možnosti nebo na vás čeká. Může to být také reprezentace nové příležitosti nebo změna, která již začala. Sledovat sám sebe dělat něco jiného ve svém životě. Vaše vlastní vnímavost k novým myšlenkám nebo novým situacím. Snění o zavřených dveřích může představovat příležitosti nebo změny, které již nemáte k dispozici. Alternativně, zavřené dveře mohou odrážet jednu volbu, kterou musíte udělat, nebo iniciativu, kterou musíte přijmout, abyste získali příležitost. Vyhlídka na změnu, která je na vás, abyste se rozhodli. Sen o zamčených dveřích symbolizuje příležitosti, změnu nebo přístup k něčemu ve vašem životě, od čeho se cítíte izolováni. Pocit popřel, nebo že váš pokrok v životě je nějak blokován. Případně mohou zamčené dveře odrážet vaši vlastní otevřenou neochotu vůči ostatním nebo možné antisociální chování. Vyvlétnout se z ostatních nebo být ochoten odhalit věci ostatním o sobě. Sen o dveřích ve vaší tváři symbolizuje pocity, že jste ~vyloučeni~ nebo ignorováni. Sen o lidech, kteří chtějí, abyste je nechali u dveří nebo s nimiž dostávají u dveří, symbolizuje nápady, zvyky nebo životní situace, které na vás tlačí, abyste udělali něco jiného. Část z vás, která chce být uznána, nebo špatný zvyk, který je těžké odolat. Ať už zločinci nebo lidé, které se vám nelíbí, aby se dostali ke dveřím, symbolizuje negativní myšlenky, špatné návyky nebo strach, který se prezentuje ve vašem životě. To může být také znamením, že jste také blízko k negativním vlivům. Být zamčený před dveřmi vašeho domova symbolizuje negativní vlivy nebo problémy, které překonávají vaši schopnost cítit se bezpečně, normálně a stabilně. Máš pocit, že se nemůžeš vrátit do normálu. Sen o dveřích, které nemohu zavřít, symbolizuje změnu, která se zdá nezvratná.

Sen nad dveřmi obrazovky symbolizuje emocionální nebo psychologické filtrování. Něco, o čem rád přemýšlím, ale nechceš se vystavit skutečné věci. Znamení, že si chcete něco užít, ale nechcete se zabývat realitou. Port obrazovky může být také reprezentací situační ochrany. Brát to schůdně a ignorovat to, co se ti nelíbí. Příklad: Mladý muž snil o tom, že uvidí krásnou dívku za dveřmi obrazovky. Dívka byla někdo žádoucí, ještě měl rodinu a přátele, že snílek neměl rád. Dveře obrazovky odráží její touhu fantazírovat o ní, ignoruje nepříjemnou realitu svých přátel a rodiny.

Sen o otáčivých dveřích symbolizuje problémy, problémy nebo příležitosti, kde můžete být ~chůze v kruzích~. Problémy, které se snažíte napravit, ale stále se vracejí. Máte pocit, že nikam nejedete nebo se neustále vracíte ke svým starým zvykům. Negativně mohou otáčivé dveře odrážet problémy, které vám nevadí, když s vámi něco uděláte. Neustálý stav předělání něčeho. Neexistují žádná konkrétní řešení.

Sen o mechanickém uzavření dveří symbolizuje uzavření pro některé oblasti vašeho života, které je bezpečné a pohodlné. Port může odrážet čas navíc nebo bezpečnější přechod. Nemutovat tvrdou realitu najednou.

Také si přečtěte výklad o dveřích.

Sen o zavřených dveřích symbolizuje oblast vašeho života, která není k dispozici. Můžete mít pocit, že příležitost není možné pro vás. Zavřené dveře mohou být také reprezentací vašich pocitů o situaci, která ještě není připravena. Zavřené dveře mohou také představovat tajemství nebo něco, co považujete za zakázané. Sen vidět dveře blízko může odrážet konec vztahu nebo situace. Může to být také reprezentace moci nebo zdrojů, o kterých si myslíte, že jste již byli izolováni. Sen o zavření dveří, vy sami můžete reprezentovat chcete odrazit vztah nebo situaci. To může také znamenat, že jste se rozhodli o jednu věc a nebude bavit jiné možnosti. Snít o tom, že obchod je zavřený, symbolizuje možnost učinit určitá rozhodnutí, která ještě nejsou připravena. To může být také znamením, že musíte být trpělivější se svými cíli.

Když sníte o nádvoří, takový sen ukazuje vaši upřímnost v určité situaci. Pokud vidíte otevřené dveře terasy, ukazuje to centrietal myšlenky. Pokud jsou dveře terasy zavřené, pak to znamená, že ještě nejste připraveni setkat se s jinými názory lidí. Patio dveře také ukazují váš duchovní růst.

Sen o býkovi symbolizuje aspekt jeho osobnosti, který je tvrdohlavý nebo tvrdohlavý. Ty nebo někdo, kdo je tvrdohlavý. Neustupující touha mít to, co chcete, a to po svém. Býk může být znamením, že máte co do činění s mocnými instinktivními impulsy, jako je chtíč, sexuální touha nebo hněv. Osobnostní rys, který je ~tvrdohlavý~. Možná budete muset naučit, jak ohrozit nebo praxe uchovávání v situaci. Příklad: Muž kdysi snil o statečný býk uvnitř svého domu, klepe na dveře odejít. V reálném životě se snažil odolat dlouhému cyklu sexuální abstinence.

Sen profesionálního sportovce symbolizuje aspekt sebe sama, který je odborníkem na vítězství nebo konkurenceschopnost. Vy nebo někdo ve vašem životě, kdo žije v tom, že je nejlepší nebo nejatraktivnější. Necítím vůbec žádnou žárlivost, když přijde na vítězství. Negativní, můžete mít pocit, že nejste ~měření~ dost, nebo být tak konkurenceschopné, jak si myslíte, že byste měli být. Může to být také reprezentace vaší posedlosti vítězstvím, které zašlo příliš daleko. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí profesionálního sportovce a otevře mu dveře. V reálném životě ho jeho nepříjemné pochybnosti o názvu společnosti, kterou budoval, inspirovaly k tomu, aby přišel s novým názvem, který byl mnohem přitažlivější.

Sen o nádvoří symbolizuje jeho upřímnost o sobě. Postoj nemyslet si, že na ničem nezáleží. Cítíš, že si můžeš svobodně říkat, co chceš. Negativně může být terasa znamením, že jste velmi pohodlní nebo máte zájem mluvit o sobě. Sen o otevření otevřených dveří na terase symbolizuje vůli otevřít se o sobě. Zavřené dveře mohou být znamením, že vy nebo někdo jiný není připraven k otevření o sobě.

Sen o bleším trhu symbolizuje vaši touhu získat nejlepší možnou příležitost. Můžete být dole na své štěstí a hledají přestávku nebo šanci ~krok na dveře~. Pozitivně, bleší trh symbolizuje důvtip nebo vaši motivaci získat lepší příležitost nebo dohodu, než si vyděláte. Jen vidět, co se stane, když někdo požádá o pomoc.

Sen o Bostonu symbolizuje sociální interakci s ostatními, kteří se dobře zaměřují na dveře a dělají to, co by měli dělat. Odráží odpovědné chování, loajalitu a plnění slibů. Záměrně, držet se mimo problémy nebo držet se plánu. Když si pomyslím, že ostatní nedělají dost.

Vidět od sériového vraha ve snu symbolizuje lidi nebo situace, které si myslíte, že se těší pracovat proti vám. Můžete mít pocit, že osoba se těší ublížit, nebo aby se vám nedaří. Můžete mít nepřítele nebo konkurenta, který vás bije a tře. Obrovský strach z trapné ztráty nebo selhání. Člověk, který se cítí, je tak hrozný, že si chtějí užít, uvědomíte si své vlastní selhání. Případně může sériový vrah odrážet problém, který ovlivňuje mnoho dalších oblastí vašeho života. To může také poukázat na plány na ~zabít~ bezohledné víry systému nebo doufá, že jste měli. Pozitivně, sériový vrah může představovat vážný pokus vypořádat se s mnoha problémy najednou. Pokud sníte o slavném sériovém vrahovi, pak přemýšlejte o tom, co vyniká nejvíce o tomto vrahovi a jak se mohou vztahovat na ztrátu nebo selhání, které zažíváte. Sen být sériovým vrahem symbolizuje radost z toho, že ostatní lidé selžou. Můžete být porazit nepřítele nebo konkurenta a těší třením. To může být znamením, že máte problémy s mocí cestování. Příklad: Mladý muž snil o tom, že uvidí sériového vraha, jak si rozbíjí dveře. Ve skutečném životě ztrácel svůj vzhled. Arogantní hledá nejlepší přítel jeho výstřik, aby si všiml, že on byl už hezký už a pocit, jako by žádná žena by ho chtěl znovu.

Sen o tom, že na střední škole symbolizuje úzkost nebo obavy máte s ohledem na získání moci, zdroje, nebo status. Jak dobře vás vidí jiní, nebo jak dobře si vedete v životě. Chcete více odpovědnosti, postavení, nebo se cítíte schopnější. Snažíš se nějak zlepšit sám sebe. Střední škola poukazuje na nejistotu, nebo obavy o tom, jak silný nebo schopný člověk cítí. Účast na konkrétních třídách ve škole může představovat způsob, jakým přemýšlíte. Například kurzy historie mohou odrážet vlastnictví vašich minulých a matematických tříd, které se snaží vyřešit obtížný problém. Pokud jste navštěvovali řadu různých středních škol, pak každá škola může odrážet jinou úroveň obtížnosti nebo stresu ve vašem životě. Příklady životních situací, které mohou podpořit školní sny, mohou být nervózní z randění s někým, úzkosti z práce nebo hlubokého znepokojení nad tím, jak budou ostatní reagovat na projekt, na kterém pracujete, nebo plány, které máte. Snění o některých památných místech ve škole, kterou jste navštěvovali, může odrážet současné emocionální stavy založené na těchto vzpomínkách. Například, pokud vám někdo ublíží nebo vás znepokojuje, co si myslí o určitém místě (chodba, vstupní dveře nebo čtvrtina zpět) ve snu, může odrážet vaše obavy o tom, co si ostatní myslí.

Sen o tramvaji symbolizuje směr v životě, který je nevratný. Situace, kdy není otáčení nebo zkušenost, která se stane, ať se vám to líbí nebo ne. Tramvaj může být také reprezentace trvalé životní změny, zkušenosti, které jsou nezastavitelné, nebo že volby vyžadují celkovou oddanost. Tramvaj může být také reprezentace etapy projektu nebo směru v životě, že v případě ztráty bude vyžadovat, abyste počkali na další příležitost. Příklad: Starý muž měl opakující se sen o tramvaji, která by otevřela své dveře a má řidič říká, že to nebyl jeho vlak ještě. Ve skutečném životě to byl starý muž, který strávil spoustu času přemýšlením o tom, kdy zemře.

Pokud sníte o tom, že jste napadeni nebo napadeni medvědem, znamená to rampancy, bořící bariéry a konkurenci. Existuje možnost, že se budete cítit rozptýleni a možná nevíte, kterým směrem byste měli jít. Medvědi by také mohli představovat nekonečné kolo mezi životem a smrtí. Nebojte se, protože se nestane nic špatného, jen můžete cítit jednu z následujících funkcí: mrtvou, živou nebo znovuzrozená. Vezměme si, že sen by mohl také představovat svou duši a skryté nebo nevýrazné myšlenky. Ten sen chce, abych otevřel dveře a vynechá je. Pokud sníte o ledním medvědovi, symbolizuje znovuzrození. Možná začnete vidět věci velmi odlišné, vše bude zobrazeno v různých barvách. Tyto změny mohou ovlivnit nejen vaše myšlení, ale i činy. Pokud byste se chtěli dozvědět více o svém snu, podívejte se na význam snění o Ledním medvědovi.

Snění a vidění různých vzorků produktů je vysvětleno jako sen s důležitou symbolikou pro snílky. Tento sen znamená, že příležitosti byly klepe na dveře znovu a znovu.

Sen o bráně symbolizuje limit ve vašem životě. Vstupní bod nové fáze vašeho života. Přechod z jednoho období vašeho života, nebo úroveň zralosti, do druhého. Brána se může objevit ve snu, když jste ~průvod před~ dospívání, rodičovství, smrt nebo významné změny. Vstup do něčeho jiného. Otevřená brána může představovat možnosti a nové příležitosti. Uzavřená brána může představovat překážku, které je třeba čelit, než může dojít k pokroku. Může to být také reprezentace problémů s překonáváním obtíží. Sen o tom, že potíže s otevřením brány může představovat tvrdou práci nebo úsilí, je neuspokojivý. Nemůžete být připraveni nebo připraveni přistoupit k dalšímu kroku. Příklad: Mladý muž snil o tom, že se uvidí vedle otevřených dveří na svůj dvorek. V reálném životě si byl vědom toho, jak těžké je bojovat s jeho závislostí na alkoholu. Dveře se otevřely na jeho dvorek odráží otevřít možnost návratu k jeho připevnění, když se snaží bojovat s ním.

Sen o panda medvěd, který symbolizuje osamělé chování, nebo nechtějí komunikovat s ostatními lidmi. Panda naznačuje, že máte touhu být sám, nebo jsou asociální. Panda je znamením, že se musíte snažit více komunikovat nebo zahrnout ostatní ve vašem životě. Příklad: Muž snil o panda medvěd se snaží dostat přes dveře. V reálném životě on sám řekl, že už nikdy nechce mít přítelkyni.

Sen o tom, že jste bosí, symbolizuje zranitelnost vůči negativním vlivům nebo nedostatek přípravy. Situace ve vašem životě, které otevírají dveře ke korupci nebo výzvám, na které nejste připraveni. To může být také otevření postoj ke změně své hodnoty. Je-né, že bosí mohou odrážet ztrátu zásad, integrity nebo morálky. Může to být také reprezentace nízké sebeúcty nebo nedostatek důvěry. Příležitostný sex. Pozitivně, bosé nohy mohou odrážet ochotu změnit základní přesvědčení. Příklad: Muž kdysi snil o chůzi naboso se svou přítelkyní, když musel zastavit, protože vinná réva rostla z nohy a bolest byla nesnesitelná. V reálném životě se zasnoubil jen proto, že jeho přítelkyně byla těhotná. Bosý odráží jeho počáteční nedostatek zájmu o vážný závazek k jeho přítelkyni, zatímco my jsme se s ní vyspat. Bolest vinné révy v noze odráží jeho pocity o jeho lásce k jeho přítelkyni stále příliš vážné, aby se jí teď, když byla těhotná a všichni to věděli.

Když sníte, že dveře jsou zavřené, je výrazným symbolem procesů ve vašem životě. Tento sen znamená aspekt vašeho života nebo příležitosti, která je pro vás uzavřena. To může také odkazovat na sexuální tajemství nebo činnosti. Když sníte o tom, že obchod je zavřený, ukazuje a odhaluje jeho neschopnost zvážit jiné alternativy a další úhly pohledu. Můžete být částečné ve svém úsudku a názoru. To také označuje pocity nedostatečnosti a frustrace.

Sen jít ven zadní vrátka symbolizuje čelí problémům, které nechcete myslet. Můžete čelit negativní situaci, která je nepříjemná. Sen o vstupu zadními dveřmi symbolizuje závěr problému nebo negativní situace. Konečně ses rozhodl udělat něco s problémem. Pokud vidíte zločince nebo osobu, máte negativní pocity o chůzi na zadní vrátka může odrážet strach nebo hanbu, která se stává běžným místem pro vás. Sen o slyšení klepání na zadní dveře symbolizuje závěr k problému nebo negativní situaci, o které nechcete přemýšlet. Jeden problém může být nutit vás k řešení.

Sen o školní chodbě symbolizuje úzkost nebo starosti o něco, co je pro vás důležité během okamžiku přechodu. Můžete mít zájem nebo obavy o změnu, kterou děláte. Školní běžci mohou také provádět osobní symboliku pro současné emoce na základě vzpomínek, které jste měli v konkrétních bodech na chodbě. Například, pokud vám někdo ublíží nebo vás znepokojuje, co si myslí o určitém místě (chodba, vstupní dveře nebo čtvrtina zpět) ve snu, může odrážet vaše obavy o tom, co si ostatní myslí.

Vidět stránku ve snu je vysvětleno jako důležitá symbolika pro snílka. Tenhle sen znamená, že se zotavuješ z narušeného vztahu. V důsledku toho vstoupí do bude usodáte vztah někdo špatně hodí k vám. Snění a vidění prázdné stránky je interpretováno jako podvědomé doporučení pro snílka si myslet, že možná on nebo ona nedělá nic se svým životem. Stagnuješ a máš pocit, že nikam nejedeš. Snění, že jste pracovník, hotel nebo jiné zařízení pro pochůzky, otevřené dveře, označuje, že se ocitnete v blázni zábavu a marné potěšení.

Sen o zemi symbolizuje vaše pocity nebo vnímání celého vašeho života v současné době. Situace, do které jste právě teď plně ponořeni. Dominantní téma nebo účel vašeho života. Alternativně může snění o zemi odrážet pocit, že je v sázce celý váš život nebo budoucnost. Máš na mysli něco většího. Sen o zemi, procházející pod duhou, dveře nebo mosty mohou odrážet vás podstoupit silnou transformaci po celý život.