Sen s capri kalhoty symbolizuje disciplínu nebo rozhodování, které je citlivé na realizaci, jak odlišné je po celou dobu. Capri kalhoty mohou být také reprezentace vaše nadšení, že chtějí vyzkoušet nové věci po celou dobu. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí svou babičku v kalhotách capri. Ve skutečném životě si zvykala na to, že se nedávno rozvedla.

Chcete-li vidět nebo nosit kalhoty je interpretován jako podvědomé doporučení pro snílek si myslet, že možná on nebo ona je výslechu jeho roli v nějaké situaci. Zvažte materiál a barvu kalhot pro další interpretaci. Snění, že máte na sobě sametové kalhoty znamená vaše smyslné straně.

Sen s teplými kalhotami symbolizuje si uvědomil, jak pozitivnější, nádherné, nebo žádoucí situace je po celou dobu. Vždy si povšimnou, že něco je lepší, zajímavější nebo zábavnější. Štěstí non-stop, vítězství, úspěch nebo smyslnost. Nošení teplé kalhoty může odrážet sami si všiml, jiní za to, jak dobrý jste po celou dobu. Situace, kdy se vždy cítíte ~pozitivněji~ než ostatní. Pocit víc sexy, bohatší, silnější, nebo lepší po celou dobu. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí atraktivní dívku v šortkách. Když se probudil život, že jeho bohatý prase otec zemřel zanechal obrovské dědictví a schopnost konečně uklidit po něm. Horké kalhoty odrážely jeho vizi, že jeho život je vždy lepší a šťastnější po celou dobu, teď, když se jeho praštěný otec už nepohádal do cesty.

Chcete-li nosit khaki kalhoty je interpretován jako podvědomé doporučení pro snílek, aby zvážila, že tam je něco, co nejsou jasně vidět palců Nebo že něco nemusí být takové, jak se zdá.

Když sníte o kalhotách, pak takový sen ukazuje vzhled, který dává ostatním o sobě. Možná ti hodně záleží na tom, jak vypadáš, takže sníš o kalhotách. Případně může sen naznačovat váš strach z toho, že se smějí-objekt, zvláště pokud dáte kalhoty špatným způsobem.

Sen o kalhotách symbolizuje disciplínu. Odraz vaší schopnosti udržet něco, zůstat na správné cestě, nebo zůstat na zprávu. To může také poukázat na pracovní morálku nebo vůli. Vezměme si barvu a styl kalhot pro přidanou symboliku.

Podívejte se na význam kalhot

Podívejte se na význam tepláky

Sen o teplácích symbolizuje touhu zůstat pohodlný po celou dobu. Dělat vše pro to, aby se člověk nebo situace vždy cítil dobře. Uvolněný nebo neuspěchaný postoj k něčemu ve vašem životě. Dívat se, jak neděláš nic, co se ti nelíbí. Příkladem situace, která by mohla podpořit sen s tepláky může být, když je někdo zcela v lásce s někým jiným a chce udělat vše, co je v jejich moci cítit dobře a trávit čas s tímtí.

Sen o khaki kalhotách symbolizuje disciplinované chování nebo sebeovládání. Být zcela zodpovědný nebo konzervativní, jak se vypořádat s problémem. Alternativně, barevné khaki kalhoty mohou představovat vaše objektivní metody v situaci.

Pokud nosíte punčocháče, pak sen naznačuje sexuální faktory vaší osobnosti a důvěry, které máte o sobě. Případně může sen naznačovat nedůvěru k sobě samým, takže máte na sobě těsné kalhoty.