Sen o očních kapkách symbolizuje potřebu okamžité jasnosti nebo objektivity. Dělat vše, co potřebujete, abyste se rychle dostali k jádru problému. Rychle odsunout rozptýlení, objednávání změn nebo tlačit lidi stranou, aby pravda mohla být rychle pozorována. Negativní je, že oční kapky mohou symbolizovat uspěchanou změnu nebo necitlivé přerušení ostatních, takže se můžete rychle dostat na dno problému. Dělat vše pro to, abychom viděli pravdu o situaci, aniž byste zvážili pocity druhých.

…snění, že něco kape, naznačuje, že jste se pomalu ztrácí svou identitu. Možná z tebe něco vysává exkluzivitu. Může to být zaměstnání nebo vztah, kde se nemůžete vyvíjet. Také kapání znamená, že jemně vypustíte své emoce. To znamená, že nepropustíš všechno, co cítíš. Máš nějaké potlačované pocity? Kromě toho, představuje pomalu mizí duchovní bude kapající. Možná zažíváte neustálé a dráždivé poruchy, které jsou nepostřehnutelné a tiché pro ostatní kromě vás. Tento problém ovlivňuje vaše vědomí a odvádí vaše pohody krok za krokem. Také se domnívají, že látka je kapající, jaký stav, barva, vůně, tento materiál má a jak rychle klesá do kapek. Také přemýšlejte o pocitu, který dává zvuk pádu na vás. Pokud zvuk, který vás znervózňuje, pak to představuje, jak jste nebo budete v budoucnu potíže. Jako vnitřní podněty, to může ukázat onemocnění ve vaší psychice. Jako vnější podněty, hlasitý odkapávací zvuk může představovat skutečné kapání unikající baterie. Pokud kapání bylo rychlé – narušení půjde vyšší nebo rychlý vpřed pro vás. Stejně jako pověry, pokud kapky ve snu mají špatný zápach – Očekávejte něco opravdu žalostného. Chcete-li interpretovat barevný sen o ponoření, podívejte se na významy určité barvy. Pokud byla voda černá nebo bahnitá, může tento symbol odkazovat na vaše zdravotní problémy. Případně, pokud jste nemocní teď, snění tak pomalu kapající nebo unikající černá, špinavá voda, za určitých okolností, může představovat proces hojení. Snění o kapající krev znamená, že něco nebo někdo je sání off mnoho životně důležitých částí svého života: vitality a spirituality nebo peníze. Pokud jste ve snu byli schopni opravit děravý kohoutek nebo jakoukoli jinou část, odkud látka unikala, pak je to známka štěstí a představuje odstranění všeho, co narušuje váš život….

Sen o vodě, která symbolizuje negativismus nebo nejistotu, které čelíte. Je to nepředvídatelná situace. Voda může být také reprezentace negativního emočního stavu jako strach nebo špatné úmysly. Naše podvědomé negativní emoce a myšlenky. Negativní situace, které přinášejí nejistotu, neznámé, překážky nebo nežádoucí změny. Pozitivně může voda symbolizovat obnovu a regeneraci se symbolikou, jako je koupání, pitná voda nebo balená voda. Sen o čistých klidných vodách symbolizuje klid. Někdy jsi čelil emocionálnímu problému nebo problému. Můžete být také velmi pohodlné, všímat si problému po celou dobu. Snění o špinavé vodě symbolizuje negativní situace nebo nejistotu, která musí být neustále znepokojena nebo vyžaduje, abyste se vždy starali. Špinavá pitná voda může odrážet způsob omlazení, který byl ohrožen nebo zničen. Pocit této šance na zlepšení byl vzat od vás. Sen pod vodou symbolizuje bdělé životní situace, kdy se cítíte ohromeni problémem nebo negativními emocemi. Můžete být ve své hlavě v situaci a jsou ohromeni svými emocemi. Sen o horké nebo vroucí vodě symbolizuje emocionální agitaci nebo velmi aktivní negativní myšlenkové vzory. Máte obavy, touhy, vinu nebo nějaký jiný negativní myšlení vzor, který je nevyvážený nebo nadměrné. To může být také reprezentace špatných záměrů máte pro někoho, kdo je naštvaný. Sen o studené vodě symbolizuje pozitivní nevědomé myšlenky, emoce nebo návyky. Věci, které jsou pozitivní, že nevíte, nebo se nebojte. Kapky vody mohou odrážet problémovou situaci, která se pomalu začíná vynořet. Sen o chůzi po vodě symbolizuje úplnou kontrolu nad svými emocemi nebo negativní situací. Má identifikátor v problému nebo se nestarají o problém je problém. Sen o tom, že se nemůžete dostat do vodního útvaru, může odrážet vaše pocity, že jste zadržováni nebo schopni čelit problému nebo výzvě, které hodláte čelit. Negativní je, že to může být znamení, že chcete vybrat nebezpečnou možnost, ale cítím něco nebo někoho, kdo vás drží zpátky. Sen o přetékající vodě symbolizuje nejistotu pocitů, jak se situace vymkne z rukou. Strach, stres nebo frustrace začínají být příliš manipulovat. Různé vodní útvary představují různé formy negativismu v našem životě, že musíme čelit.