Sen o asijském rýžovém klobouku symbolizuje konzervativní náladu nebo postoj, který odmítá pokrok. Odráží odpor vůči novým myšlenkám nebo příležitostem. Myslíš si, že to, co děláš, je dost dobré.

Šéfkuchařův klobouk sen symbolizuje náladu nebo postoj, který je zběhlý, silný nebo sebevědomý ve svých schopnostech. Jedním aspektem vaší osobnosti je zkušený a talentovaný dost plně kontrolovat situaci nebo přímé výsledky. Případně, kuchař klobouk, jeden může představovat vaše projekce jiné osoby, kterou cítíte, je zběhlý, znalý a sebevědomý.

Sen s pirátským kloboukem symbolizuje vás nebo někoho jiného, kdo je v náladě využít ostatní. Pokud máte na sobě klobouk může odrážet váš zájem o zkoumání dalších slabin. Pokud někdo nosí klobouk to může symbolizovat své pocity o osobě, která využívá vás.

Snění a nošení klobouku je vysvětleno jako sen o symboliku skrytých aspektů. Ten sen znamená, že něco skrýváš nebo něco zakrýváš. Případně může představovat roli, kterou hrajete, nebo odpovědnosti, které máte v životě. Snění, že máte na sobě touhu označuje vaše touhy po bohatství. Je také symbolem formality a mužské elegance.

Sen o kovbojském klobouku symbolizuje riskantní nebo dobrodružný postoj. Možná máš náladu na šanci.

Sen s maturitním kloboukem symbolizuje váš postoj a humor se smyslem pro úspěch. Jste si vědomi svého přechodu na vyšší úroveň, jak si přejít na novou fázi svého života.

Sen s kloboukem fedora, který symbolizuje váš humor a postoj, který je podlý, přijetí negativismu nebo užívání špatných návyků. Jsi si vědom, že děláš něco špatného a je mi to jedno.

Sen s hlavou post symbolizuje bytí, aby si všiml svůj talent nebo dovednosti. Jiní chtějí vidět, jak dobrý nebo úspěšný je v něčem. Jiní ukazují, jak jste úžasní nebo jak nádherný je váš život.

Sen o popelářském voze symbolizuje rozhodnutí nebo životní průběh, který vám umožní ne vždy pozorovat negativismus. Volba nebo nový způsob myšlení, který vás vždy ušetří od problému. Příklad: Mladý muž snil o zabití dětského nepřítele a strkání jeho těla do zadní části popelářského vozu. V reálném životě byl zažívá vypadávání vlasů kvůli nemoci a ochabilní rozpaky. Také si koupil klobouk, aby zakryl svůj problém. Popelářský vůz představují váš nový klobouk, je způsob, jak se vždy vyhnout rozpaky z vašeho problému vypadávání vlasů.

Sen o losovi symbolizuje problémy, které chcete nechat na pokoji. To, že jsem na tebe nechtěl mít nic, si všeho všiml. Stát se viditelně nepřátelský, když nuceni čelit problému jste velmi citliví. Negativně může los odrážet biče nebo zaútočit na ostatní, když se cítí ohroženi nebo zahnáni do kouta. Nedostatek konfrontace, dokud se něco nezačne zužovat nebo velmi osobní. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí losa. V reálném životě měl nemoc, která způsobila vypadávání vlasů, pro které nosil klobouk. Byl si tím velmi jistý a stal se velmi nepřátelským vůči někomu, kdo chtěl, aby si sundal klobouk.

Sen o čepici symbolizuje postoj nebo mentalitu, která je zaměřena na to, aby je ostatní vnímali jako naprosto upřímnou a pasivní. Cítím se dobře, když si všímáš, že nikdy neděláš nic špatného. Vy nebo někdo jiný je vnímán jako ~nádherný dokonalý anděl~, tedy za nesouhlas. Negativní je, že klobouk ve snu může odrážet myšlení, které je chráněné nebo příliš upřímné pro vlastní dobro. Volba být tainth nebo chráněné. Víc se staráš o to, aby ses zdál čestný nebo laskavý. Chování, které je příliš staromódní. Bojí se, že si mě nikdo nevšimne jako naprosto upřímný pasivní člověk.

Sen o kaktusu symbolizuje něco, co je zajímavé přemýšlet, ale je to nebezpečné. Můžete zvážit dělat něco, co upřímně cítíte, je velmi děsivé nebo trapné. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí kaktus. V reálném životě skrýval vlasové ztráty před hanebným zdravotním stavem s kloboukem. Věděl, že si bude muset sundat klobouk, aby si našel práci, ale ve skutečnosti to pro něj bylo velmi děsivé, když nadešel čas.

Sen o obezitě symbolizuje přehnanou shovívavost. Hodně jsi přemýšlel nebo dělal něco. To může být také reprezentace špatný zvyk klobouk, který jste museli snížit obtížnost. Alternativně, je obézní může odrážet špatné self-image, nízké sebevědomí, nebo nejistota o vaší hmotnosti.

Sen o nádrži na horkou vodu symbolizuje silný negativismus, který je konzistentní ve vašem životě. Problémy, které nezmizí nebo rezonují znatelné v dlouhodobém horizontu na vás. Negativní přesvědčení nebo pocity, které jsou podporovány real-svět problém, který se nezmění. Dobře podporovaný nebo dobře udržovaný problém. Nádrž na horkou vodu může odrážet silné obavy, traumata nebo následky, které podle vás nemůžete překonat. Může také symbolizovat velmi důmyslného nepřítele. Sen o nádrži na horkou vodu, která byla odebrána z vašeho domova, symbolizuje obrovský strach nebo problém, který byl vyřešen. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí nádrž na horkou vodu, odstraněnou ze suterénu svého domova. V reálném životě čelil obrovskému strachu souvisejícímu s jeho fyzickým vzhledem. Kvůli nemoci byly jeho vlasy zničeny a po 10 letech si konečně sundal klobouk na veřejnosti.

Sen o třídě mateřské školy symbolizuje situaci nebo problém, o kterém si myslíte, že se ještě nemusíte starat. Možná víte, že akce nebo starosti se uskuteční později. Vědět, že se něco ještě dostane. Příklad: Mladý muž snil o tom, že uvidí třídu mateřské školy. V reálném životě zažil trauma z nemoci, která způsobila, že ztratil část vlasů. Uvědomil si, že jakmile škola skončí, bude muset sundat klobouk, aby si získal práci. Něco, co teď nemusel dělat.

Chcete-li nosit klobouk a šaty ve snu, znamená, že přecházíte na vyšší úroveň ve svém životě. Jste připraveni přejít do další fáze.