Sen o chlebu symbolizuje základy nebo jednoduchost. Základní potřeby nebo kořen problému. Chléb může být znamením, že se snažíte ~přežít~ něco se základními potřebami. Chléb může být také reprezentace někoho, kdo poukazuje na nejzákladnější aspekty problému máte. Negativně může být chléb znamením, že nevidíte pravdu o základním problému. To může také poukázat na své emoce v době finančních potíží. Příklad: Dívka snila o tom, že uvidí kus chleba. V reálném životě hledala pomoc psychiatra o problémech se svým milostným životem. Bochník chleba odráží základní problémy, které psychiatr poukázal na to. Příklad 2: Muž snil o tom, že mu matka dá chléb. Při probuzení života měl vážné finanční potíže a musel udělat vše, co bylo v jeho jeho kování, aby ušetřil peníze. Chléb odrážel jeho zaměření na základní finanční potřeby, když se snažil ušetřit peníze.

Pokud jste snili a ve snu, který jste kdy viděli, že se potápíte do čistých vod, znamená to konec trapné situace. I když můžete zaznamenat některé dočasné nezdary, věci se jistě budou zdát. Také tento sen může znamenat, že se snažíte dostat na dno současné situace a kořen vašich problémů nebo pocitů. To může také odkazovat na průzkum vašeho podvědomí. Pokud jste snili a ve snu, jste viděli, že se potápíte do bahnité vody, znamená to, že budete trpět úzkostí ze způsobu vašich záležitostí. Snění nebo vidění ve snu další ponor, psychologická a emocionální rovnováha představuje. Snění o zvířatech nebo vidění vysněných zvířat, která se potápějí, může naznačovat, že využíváte jejich instinktivní a sexuální impulsy, které jste předtím potlačili ve svém podvědomí.

Sen o kopání díry najít něco symbolizuje tvrdou práci přijít na odpovědi nebo vyřešit problém. Znát kořen problému. Obavy z toho, že se na něco snažíme přijít. Případně může vykopávání některých odrážet návrat ke starým problémům. Nenech minulost urovnat. ~Vykopat~ problémy. Negativní je, že vykopání díry může odrážet marné úsilí, které problém zhoršuje. Použití všech vašich zdrojů se dostat do kořene problému jen proto, aby se sami horší než dříve. Je trapné, že by přemýšlení o tvých nápadech fungovalo. Sen o díře vykopané vodou symbolizuje nejistotu nebo problém, který spočívá v cestě hledání odpovědí. Sen o kopání celého záměrně naplněné vodou symbolizuje pokus zakrýt jejich hledání odpovědí, jiní říkají, že je příliš nebezpečné nebo problematické sledovat. Udržujte lidi, které kopírujete nebo sledujete, hledání.