Když sníte o tom, že uvidíte slaninu, znamená to základní a základní problémy ve vašem životě. Sen může být také známkou populárního rčení ~vezměte si chléb domů~, což znamená, že neexistuje žádná práce, kterou je třeba udělat, pokud chcete vydělat správný plat. Pokud vidíte slaninu, která je zkažená, symbolizuje nějakou situaci, která je tabu.

Sen o slanině symbolizuje úplné sebeuspokojení. Vy nebo někdo jiný, kdo je stále potěšení přesně tak, jak chcete. Slanina ve snech je obvykle symbolem sexuálního potěšení. To je také běžné snít o slanině po sexuálním fantazírování o lidech. Příklad: Žena snila o vaření slaniny v kuchyni pro svého přítele. V reálném životě byla těhotná a dlouho neměla sex. Slanina, která byla vařena, odrážela její přípravy, aby potěšila svého přítele v posteli.

Sen o kanadské slanině symbolizuje nadměrné úplné sebeuspokojení. To může být také reprezentace ležérní postoj mít něco přesně tak, jak chcete, aby to po celou dobu. Kanadská slanina může být známkou toho, že se začínáte nudit, rozmazlovat, zvyklý, nebo overstimulated s potěšením.