Sen o tvarohový koláč symbolizuje situaci ve vašem životě, kde se cítíte dobře být uložen. Všimněte si, že už není nic nebezpečného. Můžete se cítit ulevilo, že něco hrozného nebo obtížného je u konce. Příklad: Muž snil o tom, že nebude schopen jíst tvarohový koláč. V reálném životě byl vězněm v zajetí, který selhal jeho útěk z vězení. Tvarohový koláč, kterému unikl, odráží úlevu od života ve vězení, které nebyl schopen dosáhnout.

Vidět koláč je nejednoznačný symbol snů. Snění to může symbolizovat, že tam bude nějaká odměna za vaši tvrdou práci. To také naznačuje, že možná jste dosáhli mimo své schopnosti. Případně to může být metafora, aby si svůj spravedlivý podíl, jako ve vašem ~kus koláče~.

Sen o koláči ve snu symbolizuje pocity odměny za tvrdou práci nebo dobré skutky. Příklad: Muž snil o tom, že mu bude odebrán koláč. V reálném životě byl v soutěži v práci, zvýšení platu a prohrál s ním.

Sen o tetování symbolizuje vaše pocity o tom, jak vy nebo někdo jiný je výběr si všiml, nebo trvale definovány sami. To může být také reprezentace nezapomenutelné paměti ve vašem životě. Vezměme si design, barvu a umístění tetování pro další význam. Pozitivně, tetování může odrážet, jak dobře se cítíte tím, že se objeví originální nebo zajímavější než ostatní lidé. Pýcha na to, že si pamatuješ, čím sis prošla, nebo silná, jak jsi byla. Dobrý pocit, když si jich ostatní všimnou, když prošli velkým utrpením. Lekce v životě, obtížnost, zklamání nebo traumatické události, na kterou nemůžete zapomenout. Zážitek, který na vás zanechal trvalý dojem. Negativně, tetování může odrážet, jak vy nebo ostatní cítí dobře ukazuje nebezpečné, riskantní nebo negativní. Užívám si pohledu tvrdě, nebo jak nevíte, jiné pocity. Pocit nepohodlí nebo uražený jinou osobou bez ohledu na pozornost k velkým rozhodnutím. Znamení, že vy nebo jiní jste možná učinili arogantní rozhodnutí nebo chybu, která nebude brzy zapomenuta. Připomínat sobě nebo někomu, kdo úmyslně byl hloupý. Touha vyniknout, která může být znepokojující pro ostatní. Alternativně, tetování v negativním kontextu může odrážet vaše obavy nebo úzkost, že něco ve vašem životě je třeba si všiml trvale. Chyba, kterou cítíte, je trvalá. Sen o tetování na hrudi může odrážet vás nebo jiné lidi, kteří se ukazují být silný. Negativní, hrudník tetování může odrážet chování, které se těší děsí ostatní, že odmítá vrátit moc. Využít toho, že je velmi silný nad ostatními. Tetování na biceps může odrážet ukazuje způsobem, který ukazuje, že jste silnější než ostatní. Tetování na předloktí může odrážet zobrazení kontrolní situace. Sen vidět tulení tetování tramp (nad zadkem) může představovat pocity o něčem nebo někoho ve vašem životě, těší si, že jste snadné po celou dobu. Pocit, že někdo je společensky reklama, že bude vždy snadno ovladatelný. To může být také reprezentace nepříjemných pocitů máte o osobě na opačné straně sexu, který dělá zjevné známky zájmu jít ven s vámi po celou dobu. Chcete-li snít, že máte koláč tetování razítko může odrážet, že vaše vlastní potěšení z bytí si všiml vždy dostat to, co chcete, protože jste snadněji řešit než ostatní lidé. Společensky, reklama na ostatní, že není problém, aby si své touhy spokojeni s vámi. Sen o odstranění tetování symbolizuje touhu obnovit své dobré jméno, pověst nebo důvěryhodnost. Můžeš se někomu zbavit arogance nebo omluvy. Vyčištění vašeho jednání, budování respektu k sobě, nebo znovuobjevení čistší image. Můžete mít vysokou potřebu starat se o pocity rodiny nebo přátel. Chtít zapomenout nebo vymazat minulost. Případně si můžete uvědomit, že ukazovat není dobré pro vaše nebo vaše vztahy.