* Viz koupelna, veřejná koupelna

* Viz veřejné koupelny, koupelny

Sen o malém domě symbolizuje méně žádoucí možnost, jak se zbavit svých problémů. S důvěrou, s vědomím, že můžete zvládnout problém kdykoliv, ale nelíbilo se vám to.

Sen o veřejné koupelně symbolizuje neuspořádaný pokus očistit negativní myšlenky, emoce nebo situace. Životní okolnosti nebo špatné návyky nepodporují pozitivní změny. Můžete mít jiné problémy, jiné osoby nebo jiné situace, které zasahují do vaší schopnosti snadno vyřešit problém. Veřejná toaleta je známkou toho, že je zapotřebí většího úsilí k řešení problémů nebo že současná situace je jen malou podporovatelkou pokroku.

Pokud sníte o tom, že jste v koupelně, odkazuje to na podporu vašeho přirozeného. Existuje možnost, že máte pocit, že jste si přál, že byste mohli uvolnit všechny své myšlenky a emoce. Druhý význam tohoto snu by také mohl symbolizovat znovuzrození jeho podprahové. Sen je znamením, že musíte ~smýt~ všechny negativity, problémy a zklamání. Pokud sníte o tom, že jste v místnosti ženského nebo mužského publika bez zdí nebo jiných překážek, znamená to, že máte pocit nedostatku soukromí nebo nemáte dostatek prostoru pro svůj vlastní svět. Je možné, že se stále bojíte, že budete kritizováni za své vize a myšlenky, což je důvod, proč držíte všechno zpátky. Snít, že hledáte koupelnu, ale nemůžete ji najít, oznamuje, že jsme v potížích při vyjadřování našich pocitů.

Chcete-li vidět koupelnu ve snu, může souviset se skutečnou fyzickou potřebou močit ve vašem bdělém životě. Pravděpodobně nemůžete močit během spánku, takže vidíte toaletu ve snu. Na druhou stranu, koupelna je místem, kde se zbavíme věcí, které nejsou v nouzi, proto, že snílek je také zbavit negativních lidí, emocí nebo myšlenek. Pokud jste vyčistili koupelnu ve snu, pak to znamená, že jste začali ztrácet sebeúctu. Pokud je koupelna přetéká, pak to znamená vaše přehnané emoce.

Sen o tom, že jsem v místnosti, ve které jsem nikdy nebyl, symbolizuje osobní prostor a hranice, které se cítíte v situaci. To, co cítíš, že v životě můžeš nebo nemůžeš dělat. Blízké stěny mohou odrážet nedostatek volby nebo schopnost jednat. Vzdálené stěny mohou odrážet spoustu volného času a možností. Zvažte typ pokoje pro další význam. Pokoje jsou myšlenky, kuchyně jsou přípravy, koupelna jsou problémy s čistotou a obývací pokoj jsou problémy, které se cítíte spokojeni. V případě, že místnost byla dříve naplněna nábytkem nebo předměty, ale již nemůže odrážet pocity prázdnoty nebo nemají žádný účel. Příklad: Muž snil o tom, že bude uvězněn v místnosti, která byla příliš malá. V reálném životě se cítí uvězněn v dluzích. Příklad 2: Žena snila o tom, že bude v místnosti s vysokými vzdálenými zdmi. V reálném životě se snažila rozvést a její tvrdý manžel způsobil zpoždění a nutí ji dělat všechnu práci. Vzdálené zdi odrážejí obrovskou výzvu, kterou cítila, když něčeho dosáhla, jako by se nikdy nemohla přiblížit ke svému cíli. Příklad 3: Žena snila o prázdné místnosti. Když se probudila, její dcera se změnila, když ji nechala žít samotnou. Měla pocit, že její život je nesmyslnější.

…Sen o koupelně symbolizuje možnost nebo příležitost zbavit se negativní situace. Přesvědčení nebo zkušenosti, které máte schopnost zapomenout. Můžete mít osobní problémy, zvyky, nebo životní situaci, která je připravena k dodání. Symbolizuje sen, že nemohou najít koupelnu, nebo že jsou opotřebované až symbolizuje frustrace, které vštípit jejich schopnost postarat se o sebe osobním způsobem. Také hodně se děje to na cestě k řešení problému máte. Sen o jediné koupelně, která je k dispozici, aby byla v otevřeném a jednoduchém zobrazení ostatních, symbolizuje nedostatek soukromí nebo osobního času. Lidé v životních situacích se sníženým soukromím mají běžně tento sen. Čištění wc symbolizuje oživení v energii nebo motivaci, jak se zbavit přesvědčení, návyky nebo zkušenosti máte. Když dáte problém, máš další šanci. Příprava na přestávku s něčím negativním nebo nežádoucím. Splachování koupelny symbolizuje nežádoucí situace nebo negativní myšlenkové vzory, které jste pustil. Zbavte se něčeho, co se vám nelíbí nebo hodnoty už. Sen o ucpané koupelně symbolizuje problémy nebo nezdary, které zpomalují pokrok. Nemůžeš skončit s problémem… nebo jít dál. Emocionální postižení. Klobása nebo přetékající toaleta může odrážet pocity osobních potřeb, není schopen být splněny kvůli potřebám jiných lidí vždy na prvním místě. Pocit poruchy nebo chybí ve stejnou dobu pro osobní problémy, které mají ostatní. Možná budete potřebovat více soukromí, samoobslužné nebo sebevyjádření. Příklad: Žena, která snila o koupelně se záložním upevněním. V reálném životě se konečně obnovila zdvořilost a přátelství se svým ex-manželem po letech hořkosti. Koupelna odráží vaši schopnost zbavit se emocionální spleť….