Chcete-li snít auto výzvou hra s názvem ~Kuře~ symbolizuje riskovat všechno dokázat, není zbabělec, nebo že máte více ~koule~, než někdo jiný. Negativní, hrát kuře hra může odrážet riziko hodně dokázat sami. Ego a uvidíme, co je nejdůležitější. Nezáleží na tom, jak moc arogance na zadní straně a něco ti říct. Děsivé, vaši přátelé nebo rodina byste riskovat vše, co musíte vypadat silnější nebo statečnější než někdo jiný.

* Prosím, podívejte se na kuřata a kuře (jídlo).

Sen o kůře symbolizuje léčebný proces nebo sebeuvědomění ~dostat více~ něco. Emocionálně ošklivé zotavení nějakého druhu je v plném proudu. Nepříjemné pocity nebo rozpaky, které vyžaduje čas překonat. Potřeba trpělivosti, porozumění nebo odpuštění, takže můžete jít dál. Sen o vyzvednutí kůry symbolizuje problémy v nájmu lék převzat z procesu je přirozený kurz. Můžete být stále rozzlobený nebo zhoršuje některé aspekty konfliktu, který byl vyřešen. Detail, malichernost nebo přecitlivělost po omluvě. Znamení, že máte problémy být shovívavý, porozumění nebo pacient. Sen s kůrky na obličeji může odrážet vás nebo jinou osobu, která se emocionálně zotavuje z významné nepříjemné konfrontace nad vaším chováním. Konflikt o akce, návyky nebo chování, které vyústily v citlivé pocity nebo nepříjemné pocity o změnách, které jsou nezbytné.

Když sníte o kuřeti a pak ten sen naznačuje rozhovory zpět. Možná máte tendenci mluvit hodně o sobě a o věcech, kterých jste dosáhli. Kuře ve snu je také souvisí s kontaktem máte se svou matkou a věci, které sdílíte.