Snění o mincích nebo prodej mincí ve snu, znamená zmeškané nebo zanedbané příležitosti, které přicházejí do cesty. Snění nebo vidění ve snu zlaté mince, představují úspěch a bohatství. Stříbrné mince představují spiritualitu, hodnoty a vaše sebevědomí. Snění nebo vidění ve snu naskládané mince, symbolizuje energii, dominanci a mužskou sílu. Pokud jste snili a ve snu, jste viděli, že jste obracející mince, představuje váš ležérní postoj o tom nějaké rozhodnutí. Také možná nepřebímáte odpovědnost za svá rozhodnutí. Případně naznačuje své iracionální myšlenky.

Chcete-li najít mince ve snu symbolizuje pozitivní pocity o pochopení o problémech, moci nebo získané svobody. Užíváš si to, když si myslíš, že máš víc. Sen o naskládaných mincí symbolizuje si uvědomíte, že máte mnohem víc, než jste udělali dříve. Můžete také šetřit zdroje nebo tím, že tráví čas vydělat peníze laskavost nebo příležitost. Sen o házení mincí symbolizuje nedostatek důležitosti, kterou cítíte pro sebe získává s všiml jednu věc. Sen o házení hlav nebo ocasů s mincí symbolizuje příležitostný postoj k rozhodnutí. Nechat život nebo osud vybrat něco pro vás. Příklad: Muž snil o nalezení mince. V reálném životě si užíval oznámení, že objevil řešení problému, na který se už nikdy nestaral.

Sen o mincích symbolizuje dělat kompromisy. Když vidíte niklák ve snu, symbolizuje myšlenkové vzory, nebo životní situace, které vyžadují kompromis, nebo alternativní volbu. Chcete-li zjistit, že niklák ve snu symbolizuje vizi, moc nebo svobodu získal psychicky nebo emocionálně se závazkem jste udělali. Nikl symbolika je mince-založené a slouží ke změně nebo zajištění spravedlivé transakce.

Sen o mincích symbolizuje aktivaci nebo začátek něčeho. Určité přesvědčení nebo situace života jsou začátkem, nebo být uveden do pohybu. To může být také poslouchat nové nápady, nebo se snaží něco nového. Chcete-li zjistit, že místnost ve snu symbolizuje vizi, moc nebo svobodu získal psychicky nebo emocionálně se začíná něco nového, nebo zažívá nápady. Vy nebo nějaký aspekt vaší osobnosti můžete získat tím, že jednáte nebo zkoušíte něco nového. Symbolika čtvrtí je založena na čtvrtích, které se používají k aktivaci mincovních zářezů.

Sen o penny symbolizuje konzervativní myšlenky, nebo volby. Když vidíte penny ve snu symbolizuje myšlenkové vzory nebo životní situace, které se rozhodnete udržovat, udržovat nebo zachovat. Napájení nebo zdroje, kterých se nechcete zbavit. Něco může také povzbudit, abyste byli opatrnější nebo méně nehospodárné. Chcete-li zjistit, že penny ve snu symbolizuje vizi, moc nebo svobodu získal psychicky nebo emocionálně s konzervativní volbou jste udělali. Vy nebo nějaký aspekt vaší osobnosti může získat z opatrnosti, nebo se rozhodli něco udržet. Symbolika penny je založena na mincích s hodnotou, která je jen tolik, aby se chcete, aby jim místo mincí nebo mincí.

Sen o zlatých mincích symbolizuje pozitivní pocity o moci nebo zdrojů, které můžete použít, kdykoli budete chtít. Musíš pochopit, jestli máš rád něco cenného. Můžete obdivovat příležitosti nebo možnosti, které jsou vždy k dispozici. S využitím, s vědomím, že máte moc nebo svobodu, je vždy tam, pokud chcete. Vidět někoho jiného se zlatými mincemi symbolizuje, že vy nebo jiná osoba, která si užívá, že si všímá svobody volby nebo moci zažít to, co chtějí. Vidět špatné nebo zlé lidi se zlatými mincemi symbolizuje negativní aspekty jejich osobnosti, které se těší, aby si všimli, že mají moc rozhodovat. Může odrážet negativní životní situace, které udržují obavy nebo zklamání. Můžete se také cítit naprosto bezmocní zastavit někoho, kdo má více síly nebo zdrojů než vy.

Sen o stříbrných mincích symbolizuje štěstí nebo náhody, které vnímáte sami sebe těší. Možná budete mít štěstí, že máte víc než předtím. Náhoda nebo překvapení, která vám přinesla vizi, moc nebo svobodu.

Sen o mincích symbolizuje drobné myšlenky nebo otázky. Myšlenky, zvyky nebo situace, které můžete kdykoli přerušit, pokud chcete. Když vidíte penny ve snu, symbolizuje problém ve vašem životě, musíte být ~lepším člověkem~. Chcete-li najít mince symbolizuje malichernost překonání, nebo nahlédnutí do toho, co vy chodíte lakomý kolem. Získáváte moc nebo svobodu psychicky nebo emocionálně od pochopení své vlastní malichernosti. Chcete-li vyhodit haléře pryč symbolizuje překonání drobné problémy a nestarat se o ně už. Vidět mince ve fontáně symbolizuje, jak nádherné to je, máte pocit, že negativní nebo nejisté situace již není problém. Můžete se cítit dobře pustit problémů nebo nepříjemností.

Sen o oválu symbolizuje vaše povědomí o něčem, co není dokonalé po celou dobu. Můžete mít pocit, že něco, co věc vždy unikne, nebo se nikdy nestane tak, jak jste chtěli. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí oranžový ovál. Byl jsem obklopen kolegy, kteří ho stále ignorovali, když byl na řadě, aby mluvil ve zvláštní funkci v bdělém životě. Příklad 2: Žena snila o nalezení mincí. V životě objevil užitečný zdroj, který jí pomohl probudit její studii, ale nelíbilo se jí to a věděla, že to není křesťanský zdroj. Ovais mince odrážejí nové poznatky, které získala tím, že neustále pocit, že to nebylo dokonalé.

Sen o typu mince symbolizuje způsob, jakým dosáhnete cílů. Zamyslete se nad tím, jak může symbolika měnové země odrážet styl myšlení. Sen o starověké měně může představovat nejistotu nebo nedostatek důvěry v tom, zda vaše síla nebo zdroje pracují na tom, aby vám pomohly dosáhnout cíle. Není jisté, zda ještě musíte udělat, nebo pokud vaše módní dovednosti vám pomohou.

Sen o praní prádla je dobré znamení. Chcete-li snít o tom, že jste zařízení s pračkami a sušičky na mince pro veřejné použití, symbolizuje transformační změny ve vašem okolí nebo osobnosti. Alternativně to znamená vnitřní čištění negativních myšlenek a špatné emoce. Kromě toho tento sen naznačuje, že jste připraveni zapomenout na negativní zkušenosti. Těšíte se na novou světlou budoucnost.