Chcete-li vidět koupelnu ve snu, může souviset se skutečnou fyzickou potřebou močit ve vašem bdělém životě. Pravděpodobně nemůžete močit během spánku, takže vidíte toaletu ve snu. Na druhou stranu, koupelna je místem, kde se zbavíme věcí, které nejsou v nouzi, proto, že snílek je také zbavit negativních lidí, emocí nebo myšlenek. Pokud jste vyčistili koupelnu ve snu, pak to znamená, že jste začali ztrácet sebeúctu. Pokud je koupelna přetéká, pak to znamená vaše přehnané emoce.

Pokud sníte o tom, že jste pomočili postel nebo močili na to, znamená to nedostatek řízení ve vašem životě. Už nedokážeš ovládat své činy. Existuje možnost, že chcete močit, a vaše subkonzísmětní mysl dává signál pro vás probudit a jít močit. Mokrá postel může znamenat hanbu, protože se můžete cítit hanebně za něco, co jste udělali. Vezměme si, že pomočování v posteli může také představovat vaše potlačené myšlenky a pocity. Už nejsi schopná držet krok s tím tlakem, pod kterým jsi. Pokud existují nějaké problémy ve vašich sexuálních touhách, tento sen bude také známkou vaší touhy je splnit.

Pokud jste močili ve snu, pak to může znamenat skutečnou potřebu močit ve vašem bdělém životě. Možná spíte zdravě, proto jsou fyzické potřeby předány ve vašich snech. Na druhou stranu, sen o močení by mohl představovat stav vaší mysli, kde se zbytečně zbavujete. Pokud jste viděli sami čůrání před ostatními lidmi, pak navrhuji, abyste trochu soukromí ve svém životě. Pokud vidíte moč někoho jiného, pak poukažte na věci, které jste odmítli vzít, že určitá osoba.