Sen o pásku přes oko symbolizuje plné povědomí o sobě myslet negativně a nechtějí být si všiml ho. Nechci si myslet, že něco, co děláš nebo si myslíš, je špatné. To může být také reprezentace vaší touhy prozkoumat ostatní a dostat pryč s ním. Příklad: Mladý muž snil o tom, že uvidí někoho, kdo má pásku přes oko. V budíku přemýšlel o tom, že by využil dívku k sexu a myslel si, že s ním není nic v nepořádku.

Sen o vševidoucí oko symbolizuje vyšší úroveň vědomí, nebo stále více vědomi sebe a svět kolem vás. Můžete být zažívá čas ve svém životě, kde jste psychicky, nebo vyvíjet duchovně. Vševidoucí oko je běžné pro uživatele ayahuascy nebo jiných halucinogenních látek, které symbolizují nejvyšší úroveň vědomí, povědomí nebo pochopení získané během užívání návykových látek. To také odráží pocity, že uživatel má připojení k něčemu velkému, než sami.

Sen o třetím oku symbolizuje intuitivní aktualizaci. Vaše přesvědčení, obavy, touhy nebo něco, co si myslíte, že se děje skutečností. Třetí oko může být dobré nebo špatné, protože to může odrážet realizaci pozitivních i negativních myšlenkových vzorů. Vidět třetí oko jiné osoby může představovat volby nebo vzory myšlení, které ožívají na základě jejich nejupřímnějších pocitů nebo vzpomínek na tuto osobu. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí prezidenta George Bushe W. třetím okem. Jeho nejupřímnější názor na Bushe byl, že byl tím nejhorším rozhodovacím orgánem všech dob. V reálném životě, muž byl všímat svého šéfa intuitivně hrozné rozhodnutí po celou dobu do té míry, že zbankrotovat společnost. Bylo to, jako by jeho šéf nemohl udělat dobré rozhodnutí, i kdyby chtěl.

Pokud máte oko na sen, pak takový sen ukazuje vaši neschopnost platit jiné názory. Možná vidíš jen jednu stránku věcí.

vidět býčí oko ve snu, označuje jedinečnost a individualitu snílka.

Podívejte se na význam vševidoucího oka

Sen o pobytu nebo datování s černým okem symbolizuje konflikt názorů nebo myšlenek. Důkazy nebo rozpaky, že se někomu jinému nelíbí, co si myslíš. Sociální důkaz, že vaše minulé nápady, názory nebo činy jsou opačné. To může být také reprezentace trestu za své znatelné myšlenky nebo důsledky argumentu o protichůdné názory.

Snění nebo jít ven ve snu na vlastní oči představuje osvícení, znalosti, porozumění, porozumění a intelektuální povědomí. Nevědomé myšlenky mohou být přichází na povrch. Levé oko je symbolem měsíce, zatímco pravé oko představuje slunce. Pokud sníte o tom, že vaše oči se staly uvnitř vaší hlavy a nyní můžete vidět do hlavy, pak symbolizuje vizi a jednu věc, kterou musíte být vědomi. Tento sen může být doslova říká, že musíte podívat dovnitř sebe. Věř své intuici a instinktům. Když spíte, sníte a vidíte vizi, že máte něco v oku, představuje překážky v cestě. Alternativně může představovat váš kritický pohled a jak máte tendenci snít nebo vidět ve snu selhání v jiných. Když spíte, sníte a vidíte vizi, že máte jedno oko, naznačuje vaše odmítnutí přijmout druhý úhel pohledu. To může znamenat, že jste jednostranný ve vašem způsobu myšlení. Když spíte, sníte a vidíte vizi, kterou máte třetí oko, symbolizuje vhled a vnitřní vidění. Musíš se začít dívat do sebe. Snění, že oči jsou zraněné nebo zavřené, může být interpretováno jako symbolizující jejich odmítnutí. Snění a vidění ve snu pravdu s očima o něčem, nebo že někdo je nahý ve vašich očích, pak je to odkaz, aby se zabránilo intimity. Můžete být vyjádření pocity bolesti, bolesti nebo sympatie. Když spíte, sníte a vidíte vizi, kterou jste prošli z očí, znamená to, že nevidíte přímo ve vztahu k nějaké situaci. Můžete si poplést fakta.

Pokud někdo někdy snil o tom, že bude slepý, hlavní význam tohoto snu říká, že existuje něco, co bylo nepochopeno. Zdá se, že nechápete situaci přesně tak, jak je / nebo nemáte ponětí, jak to zvládnout. Sen ukazuje, že se cítíte zmateni a ztraceni a nevíte, kterým směrem se obrátit, abyste učinili správné a dobré rozhodnutí. Další význam tohoto snu také vysvětluje, že se snažíte ignorovat něco, co je zřejmé. Snažte se být zodpovědný za své činy a přijmout povinnost za všechno, co musíte udělat. To je trochu oko otvírák situace, jak si ukázat, že existuje více názorů a způsobů, než jen vy.

Sen s očima ve snu symbolizuje pozorování, soudy a vědomí. Způsob, jakým vy nebo nějaký aspekt vaší osobnosti vidí situaci. Snít se zavřenýma očima symbolizuje daňové úniky ve věcech pravdy nebo intimity. Nechci o ničem uvažovat nebo akceptovat. Případně mohou zavřené oči odrážet nedostatek povědomí, nevědomosti nebo naivity. Červené oči symbolizují negativní pohled na situaci nebo špatné úmysly. Odraz negativních myšlenkových vzorců nebo špatných rozhodnutí. Vy nebo nějaký aspekt vaší osobnosti, který se bojí, rozzlobený, destruktivní nebo nečestný. Přemýšlíte o vzorcích nebo oblastech vašeho života, které jsou zbytečné. Modré oči symbolizují pozitivní pozitivní pohled na situaci nebo dobré úmysly. Odraz pozitivních myšlenkových vzorců nebo dobrých rozhodnutí. Vy nebo nějaký aspekt vaší osobnosti je sebevědomý, přátelský, konstruktivní nebo upřímný. Přemýšlíte o vzorcích nebo oblastech jejich životnosti. Sen s tmavě modrýma očima symbolizuje necitlivý pohled nebo pohled na situaci. Vidět situaci s brutálně upřímnou perspektivou. Tmavě zelené oči symbolizují sobeckou perspektivu. Pozorování sobeckých a soudů. Sen s černýma očima symbolizuje výhled nebo pozorování o situaci založené na strachu nebo maximu. Jeden problém, který konzumují ve strachu, nebo že si myslíte, že je zcela přes palubu. Sen se žlutýma očima symbolizuje výhled nebo pozorování o situaci, kdy je sobecký. Všechno, co si uvědomíte, má co do činění s otázkou. Všímat si toho pořád. Negativní, žluté oči odrážejí, jak si uvědomujete vše, co děláte kolem strachu nebo konkrétní problém. Sen s červenýma očima symbolizuje vyčerpané pocity, že musí opravit situaci, že není ještě víc. Sen se smutnýma očima symbolizuje pohled, který je zklamaný. Může to být také reprezentace pohledu na situaci je beznadějná. Zobrazení situace z hlediska, že se nic, co se vám líbí, neděje nebo se nemůže stát. Smutné oko může být také znamením, že nejste věřit v sebe dost, nebo se vzdát příliš snadné. Sen o krvácejících očích symbolizuje vědomí auta, které má oslabenou nebo oslabenou pozici v bdělé životní situaci. Pohled na situaci založenou na perspektivě ztráty síly a vitality. Pocit, že se nedá nic dělat, dokud svůj problém nejprve nevyřešíte.

Sen o telekinezi symbolizuje snadnou kontrolu nebo změnu. Nutí lidi nebo situace dělat si, co chceš, aniž by o tom museli mluvit. Nevyslovený respekt nebo opatření přijatá vaším jménem. Nevyřčená gesta, která nutí ostatní jednat tak, jak chtějí. Může to být také reprezentace velmi citlivých lidí nebo dobře naslouchání. Negativně, telekineze může odrážet tiché zacházení, hledá naštvaný, nebo aby lidé pocit, že se vám nelíbí, takže se budou chovat tak, jak chtějí. ~Zlé oko~, aby získalo požadovanou odpověď. Citlivost, která komunikuje s vážnými důsledky, protože sama o sobě není dokonalá. Jiní, na kterých ti záleží, až na to, že to, co chceš, je děsivé.