Snění a vidění opice je nejednoznačný symbol snů. Snění o tom může symbolizovat podvod, že lidé pracují na prosazování vlastního zájmu. Opice také symbolizují hravou a zlomyslnou stránku své vlastní osobnosti nebo nezralý postoj. Snění a vidět opice visí nebo visí na stromě, to je označeno, že máte strach o mladé lidi. Snění, že krmíte opici, označuje, že zradil někdo, o kom jste si mysleli, že se stará o vaše zájmy.

Pokud sníte o tom, že uvidíte opice, znamená to lži, zradu a drzost. Hlavním smyslem snu je, že se stal drzou osobou. Ujistěte se, že jste si toho vědomi. Další význam vidět opice ve snu může být, jste dobrodružná osoba, zejména pokud jde o vaše sexuální potřeby. To znamená, že rád děláš věci, aniž bys přemýšlel o následcích.

Sen o opici symbolizuje aspekt sebe sama, který je dětinský, primitivní, přehánění nebo nezodpovědný. Ty nebo někdo, kdo to přehnal. Znamení, že se musíte uklidnit nebo být objektivnější. Sen někoho, kdo volá opice může představovat osobu nebo situaci, kterou cítíte, je dětinský, primitivní, přehánění nebo nezodpovědné.

Sen o opici symbolizuje aspekt jeho osobnosti, který je arogantně zlomyslný. Vy nebo někdo jiný, kdo používá žárlivost nebo rozpaky dělat si legraci z někoho jiného. Vědomý pokus někoho ztrapnit. Snění o opici může odrážet arogantní lidi nebo situace, které se vám zdají zesměšňovat. To může být také reprezentace své vlastní pokus oklamat někoho. Příklad: Muž kdysi snil o opicích, které šplhají na vrchol velkého kmene se všemi odříznutými větvemi. V reálném životě se zabýval spolupracovníkem se závistí, který ho neustále ztrapňoval a odmítal všechny jeho požadavky, že se přiblížil k vyřešení obtížného problému.