Sen o plavkách symbolizuje aspekt vaší osobnosti, který je zcela zaměřen na konfrontaci s nejistotou nebo negativní situací. Symbolika je založena na vodě, která odráží nejistotu nebo negativní situace. Plavky pak odráží jeho osobnost, jak se s ním zachází. Barva plavek je velmi důležitá. Modrá symbolizuje pozitivní výhled, červená je negativní a bílá symbolizuje čištění nebo skutečné záměry. Pokud vidíte kuličky v plavkách, odráží vědomí sebe sama, jak se neustále zabýváte problémem. Příklad: Muž viděl ženu v modrém míči obleku plavání na pláži. V reálném životě čelil životu ohrožujícímu zdravotní stav. Míč plavky odráží jeho osobnost neustále snaží vyrovnat se s jeho problémem. Něco, co jste museli dělat po celou dobu, aby se zlepšilo vaše zdraví.

Snění, že máte na sobě plavky naznačuje, že se cítíte vystaveni nebo emocionálně zranitelné. Zamyslete se nad tím, jak se cítíte v plavkách. Pokud jste pohodlné, pak to znamená život pohody, relaxace a volného času. Pokud se cítíte nepříjemně, pak to symbolizuje nedostateksebevědomí. Pokud máte na sobě plavky na nevhodnou příležitost, pak to má podobný význam jako být nahý ve snu.

Sen o speedo plavky, které symbolizují chování nebo záměry, které jsou zaměřeny na nic, kromě nikdy ztrácí na negativismus. Čelit nejistotě tím, že se nebudeme obávat ničeho kromě toho, že ji překonáte nebo překonáme. Totální obavy z toho, že čelíme problému nebo že něco čelíte. Symbolika je založena na vodě, která představuje negativní situace nebo nejistotu. Speedo plavky je pak odrazem osobnosti je zcela zaměřena nebo minimalistický při konfrontaci to.