Sen o něčem, co je shnilé symbolizuje promarněný potenciál nebo neschopnost využít příležitostí. Stagnace.

Snění, že něco je shnilé naznačuje, že ztrácíte svůj potenciál pryč. Nepodařilo se vám využít příležitostí, které vám přijdou do cesty. Pokud chcete lépe pochopit svůj sen, přečtěte si prosím o zkažené.

Pokud jste snili o tom, že budete mít zkažené zuby, pak vás takový sen varuje před budoucími katastrofami, problémy, bolestí a utrpením, které obdržíte. Pravděpodobně jsi řekl něco urážlivého jiným lidem, takže všechno, co jsi udělal špatně, se ti vrátí. Zvažte, že říkáte, co se děje, zpět, v tomto bodě svého života je rčení velmi vhodné. Shnilé zuby mohou také indikovat emocionální stav, ve kterého se právě nacházejí. Možná, že tam jsou některé myšlenky, které jsou nepříjemné taky.

Pokud budete jíst bobule ve svém snu symbolizuje nadcházející nová dobrodružství v osobním životě, jako jsou vztahy a komunikace. Všechny nové vztahy jsou vzrušující a slibné něco nového a nečekaného. Nejlepší část tohoto snu ukazuje, že pokud dáte dostatek úsilí, uvidíte, že můžete vytvořit velmi silný základ pro něco nového a jiného. Bobule by také mohly představovat některé negativní změny ve vás provedené jinými, ale pouze v případě, bobule byly zkažené a / nebo shnilé.

Chcete-li vidět syrové maso je vysvětleno jako sen s důležitou symbolikou pro snílek. Tento sen znamená, že tam bude mnoho překážek a sklíčenost k dosažení vašich cílů. Alternativně může odrážet svou neživotnou povahu, živočišnou povahu a syrové emoce. Chcete-li vidět vařené maso, ve kterém sníte, je označeno, že uvidíte, že ostatní dostanou předmět, pro který jste se zabývali hledáním. Snění, že jíte maso znamená, že se dostáváte k jádru věci. Chcete-li vidět shnilé maso, když sníte, může to znamenat degradaci jeho fyzické a psychické bytosti. Sen může být metaforou pro některé zdravotní problémy.

Sen o jahodách symbolizuje myšlenky a emoce smyslných tužeb, potěšení a pokušení. Oni jsou často spojeny s sexuální myšlenky s někým, kdo vás zajímá. Vidět z shnilé jahody symbolizuje ztrátu zájmu o někoho nebo něco, co přináší spoustu potěšení přemýšlet. Příklad: Muž snil o hnijících jahodách. V reálném životě začal ztrácet zájem o ženu, která ho hluboce sexuálně přitahovala.

Sen o banánu symbolizuje potlačované sexuální impulsy touhy. Příklad: Muž snil o házení shnilého banánu v akváriu. V reálném životě si uvědomoval, že ztrácí sexuální přitažlivost k ženě, která se mu líbila.

Pokud sníte o tom, že uvidíte jablka ve stromu roste, symbolizuje inteligenci a dobré bohatství. Pokud vidíte sami jíst jablko ve snu, to znamená produktivitu, shodu a potěšení. Ujistěte se, že se staráte o své zdraví stejně, jako jablka představuje zdravý život. Další význam vidět jablka může symbolizovat vaše sexuální chování, protože jablko je připojeno k zahradě Eden. Když sníte o tom, že uvidíte zelená jablka konkrétně, představuje lásku. Možná, že budete požehnáni setkat se s někým zvláštním ve vašem životě. Chcete-li vidět shnilé jablko ve svém snu znamená, že věci, které jste doufali, nedosáhne tak, jak jste si mysleli, že bude dosaženo, nebo by mohly představovat bezohlednost.

Větve ve snech jsou symbolem nových začátků, znovuzrození, štěstí a růstu. Pobočky mohou také indikovat spojení s vaší rodinou a vašimi příbuznými. Pokud jsou větve rozbité nebo shnilé, pak to ukazuje nedorozumění, spory a neshody s jejich příbuznými.