Sen o lidském srdci symbolizuje vaši schopnost pečovat o druhé nebo je milovat. To může být také reprezentace bezpodmínečné lásky nebo porozumění. Chcete-li získat operaci srdce symbolizuje velkou změnu v tom, co cítíte nebo péče. Situace ve vašem životě, která vás činí více pochopení, péče nebo otevřené být milován. To může být také reprezentace trvalé změny v tom, jak někoho milovat. Sen o srdci milenců symbolizuje jejich romantický nebo sexuální zájem o jinou osobu. Červené srdce, které představuje negativní nebo lhostejnou sexuální perspektivu. Modré srdce symbolizuje pozitivní nebo starostlivou perspektivu. Purpurové srdce symbolizuje impotenci milovat, koho chcete, nebo své vlastní lhostejné pocity vůči někomu. Snění o krvácejícím srdci symbolizuje smutek, zoufalství, zoufalství nebo nedostatek sympatií. Mohou zranit vaše city, nebo máte pocit, že se o vás někdo nestará. Sen být bodnut do srdce symbolizuje vztah konflikt nebo pocit, že někdo se stará o bolí své pocity. Zlomené srdce, bolest nebo pocit zrazený. Emocionální bolest.

Sen o léky na srdce může představovat myšlenky nebo návyky, které ovlivňují vaši schopnost zůstat v klidu. Sen mít různé možnosti srdeční lék může odrážet protichůdné volby o tom, jak přistupovat k stresující situaci, nebo reagovat na ostatní. Alternativně, snění o léky na srdce může představovat návyky nebo situace, které ovlivňují vaši schopnost pečovat o ostatní. Něco, co pomáhá otevřít vaše srdce, stará se více o osobu, nebo být více pochopení.

Sen o zlomených srdcích symbolizuje ohromující pocity ztráty, zklamání nebo odmítnutí. Náhlé změny nebo pocit překvapení, že musíte udělat nepříjemný přechod sám. Zlomené srdce může být také reprezentace nedostatku podpory nebo lásky. Rozpaky poté, co si zvykli na vztah nebo situaci. Připadáš si jako vtip pro ostatní lidi. Alternativně, zlomené srdce ve snu může odrážet emocionální agitace. Negativní, zlomené srdce může být známkou toho, že nejste oceňování nebo věřit v sebe dost. Být také znepokojen závislostí nebo myslet si, že potřebujete něco do práce. Věřit, že už pro tebe nikdy nic jiného nebude.

Vidět své srdce je vysvětleno jako sen s důležitou symbolikou pro snílka. Tento sen znamená pravdu, odvahu, lásku a romantiku. Je to zástupce toho, jak jste v současné době zabývající se svými pocity a vyjádřit své emoce. Zvažte také rčení ~jádro věci~, což znamená, že možná budete muset dostat dolů k jádru situace, než budete pokračovat.

Podívejte se na význam hracích karet

Chcete-li slyšet tlukot srdce je interpretován jako doporučení podvědomí pro snílek přemýšlet o tom možná on nebo ona není konfrontovat nebo rozpoznat jejich pocity. Potřebuješ, aby se ti blížila věc s hlavou vztyčenou. Alternativně může tlukot srdce symbolizovat život nebo strach. Cítíš se nějak ohrožená.

Sen o operaci symbolizuje znatelné hojení nebo dramatické změny. Významné problémy jsou eliminovány nebo konfrontovány. Problém by mohl být dostat ~řez~ z vašeho života. Příklad: Žena snila o operaci srdce. Ve skutečném životě se chtěla vdávat. Operace srdce odráží dramatickou změnu ve způsobu, jakým milovala ostatní s trvalým závazkem manželství.

Chcete-li vidět vaše nebo někoho jiného játra, když sníte, může to znamenat možnost fyzické nemoci. Sen zabraňuje, že musíte snížit spotřebu alkoholu. Případně to znamená, že někdo ve vašem životě, který se nemůže postarat o svůj nejlepší zájem o srdce. Můžete se cítit oslabený nebo rozzlobený.

Snění nebo vidění ve snu letí, symbolizuje kolaps plánu nebo pocity viny. Mouchy mohou také zabránit nakažlivé nemoci nebo v prostředí nepřátel. Pokud jste spali a snili, že ve snu zabijete nebo vyhladíte mouchy, znamená to, že znovu získáte svou čest poté, co jste upadl do hanby a bude znovu zachytit srdce své budoucí manželky.

Yeti jako symbol snu znamená stabilitu a rovnováhu. Musíte najít průměrné zlato mezi vaší mysli a srdce. Musíte se naučit naslouchat svým vnitřním pocitům, ale uvažovat o tom s moudrou myslí.

…Pokud se ocitnete hrát karty při snění, pak takový sen předpovídá o své schopnosti vypočítat, viz dopředu strategie a synchronizace v každém aspektu svého života. Různé karty mají různé významy: diamanty – velké bohatství; srdce – láska; meče – problémy; kluby – úsilí….

Snít o tom, že vidíte motor, který představuje vaše srdce a vaši sílu. Pokud jste spali a snili, že ve snu jste motor je foukané nebo zdravotně postižené, naznačuje, že jste byli zrazeni.

…Symbol snu zebry naznačuje rovnováhu a stabilitu. Jste velmi moudrý člověk, a víte, jak dosáhnout harmonie a jednoty mezi dvěma různými stranami – vaše mysl a srdce. Na druhou stranu, zebra ve snu může být znamením, že plýtváte svým drahým časem na věci, které nejsou tak důležité. Musíte se rozhodnout, co je pro vás nejdůležitější v tomto období, teprve pak budete cítit klid a bezpečnost ve vašem životě….

Sen s palubou symbolizuje strategii v některých oblastech svého života nebo se snaží oklamat někoho. Diamanty odráží úspěch, nebo s vědomím, že můžete něco udělat. Kluby odrážejí důvěru, že nikdy nezklamete. Vědět, že něco je už tvoje. Srdce odráží důvěru je jiná osoba, která ukazuje, co děláte, nebo myšlení. Nemyslíš si, že to, co někomu děláš, je problém. Meče odrážejí zklamání a znepokojivé časy. Naprostý nedostatek zájmu o city někoho jiného. Aby někdo něco udělal, chci, abys věděl, že nechce.

Snění, že jsou obratně odpalování oprátku, označuje spokojenost v lásce a štěstí v jejich rodinných záležitostech. Sníte o tom, že budete mít na mysli, že se budete stydět. Snění, že jste na konlisu zvíře znamená, že se vám podaří získat srdce své pravé lásky.

Sen o transplantaci orgánů symbolizuje aspekt sebe sama, který je obnoven nebo dostane druhou šanci. Staré způsoby myšlení nebo pocitu jsou opotřebované. Nový pohled na život nebo situaci. Možná jste obdrželi nový začátek nebo nový začátek. Můžete se přizpůsobit nové situaci, zvážit konkrétní orgán dalšího významu. To je společné pro lidi v nových vztazích, sen o získání nových nohou, nohou, srdce, nebo hlavy.

Sen o tom, že je v pozici plodu může odrážet silnou potřebu vyhnout se konfrontaci. Cítím se naprosto pasivní. Sebeochyta, nebo sebezáchova, která je zoufalá. Jsem nervózní z toho, že se děje něco špatného. Dokonale křehký stav. Starat se jen o bezpečnost. Strach z hraní vůbec. Pocit, že všechno, co byste mohli udělat, je velmi nebezpečné. Negativní je, že v fetální pozici může odrážet pocity o sobě jsou vystaveny ostatním jako zcela citlivé, potřebné nebo ubohé. ~Nosíš srdce na rukávu.~

Sen o vosku symbolizuje vaše zlomené srdce a rozpaky, že něco negativního, co jsem slyšel o vás, je pravda. Cítím se špatně, když si uvědomíte, že musíte na sobě opravit něco nepříjemného. Říct jí: ~Nemůžu uvěřit, že je to můj problém.~ Pozitivně, vosk může odrážet vaši fascinaci nebo zjištění, že existuje významný způsob, jak zlepšit sami, protože v naivitě nebo nevědomosti nevěděl, co to dělá

snít, že vy nebo něco je špinavé, má symbolický význam a naznačuje vaše úzkosti a pocity vůči sexu. Sen pramení z nízkého sebevědomí a pocitů, že je nehodný. Špinavá je známkou očištění, což je ve vašem životě nutnost. Musíte očistit své tělo, srdce a mysl.

Sen o žule symbolizuje něco ve vašem životě, který je imunní vůči jakémukoli vlivu. Něco na tobě, čeho si všimneš, nikdy nezmizí. Mentalita nebo situace, kterou cítíte, je nemožné změnit. Příklad: Žena kdysi snila o tom, že jí ze srdce odstraní žulovou třísku. V reálném životě se učila překonávat hořké bolestivé vzpomínky na minulý vztah poté, co se setkala s někým novým. Žulový proužek odrážel bolest z jejího odloučení, díky tečení, že nový vztah nikdy nebude tak dobrý.

Sen o fotobudce symbolizuje vaši touhu záměrně vytvářet hloupé nebo lehké vzpomínky na srdce pro přítele nebo dítě. Je čas, aby se ujistil, něco je pamatoval v vážným způsobem. Negativně, fotobudka může být znamením, že se chystáte na vaší cestě k obnovení ~pozitivismu~ hořkého vztahu před odjezdem. To může být také reprezentace trapné sami na účel pro někoho, kdo se cítí lépe o zapamatování si vás.

Chcete-li cítit svůj puls, když sníte, má smysl starostí, nervozity, neklidu, obvykle o blížící se události nebo něco s nejistým koncem. Kromě toho je puls symbolem nějakého druhu úzkosti ve vašem bdělém životě. Snění, že máte pocit, někdo jiný tlukot srdce může být vykládána jako symbolika, že se snažíte, aby spojení s tímtí. Možná, že tato osoba má některé aspekty, které se snažíte začlenit do sebe.

Pokud jste snili a ve snu jste viděli, že jíte česnek, znamená to jeho praktičnost a citlivost ve věcech srdce; Díváš se na bezpečí, na lásku. Ať už sníte v jakémkoli kontextu, nebo vidíte kousek česneku, oznamte svůj vzestup k bohatství a výtečnosti ve vašem podnikání.

Sen o rakovině kůže symbolizuje neschopnost cítit se dobře znovu baví nějakým způsobem. Ze strachu, že vaše schopnost cítit se dobře, je odříznuta a může se jen zhoršit. Problém může být vytvořen ve vašem životě kvůli nadměrnému ocenění nebo svobodě. Žít s následky toho, že jsem si to moc užil. Opatrný, úzkosti nebo pečlivé vyhýbání se potěšení, protože jste mohou zneužívat určité chování do té míry, že způsobuje znatelný problém. Stydět se za umírněnou konzervativní mentalitu poté, co byl nejprve vzpurný nebo bezstarostný k obsahu srdce.

Vidět lana, když sníte, je zvláštní znamení vašeho snu. Toto označení označuje spojení nebo způsob, jak spojit / držet věci pohromadě. Snění, že jdete po laně, znamená, že se zapojíte do pochybné investice, ale ukáže se, že jste úspěšní. Snění, že jste lezení po lanovém žebříku naznačuje vaše odhodlání uspět a překonat nepřízně. To může také představovat vaše stoupání na vrchol. Pokud jste lezení dolů na lano, pak to znamená, že jste se setkali zklamání a pokles v některých obchodních případech. Snění, že jste svázáni na lanech znamená, že necháte své srdce, aby vás vedlo v rozporu se zdravým rozumem.

Sen o tesourinha symbolizuje zlost, že je milován někým nebo něčím, co vám připadá nepříjemné. Pocit, že něco nebo někdo je tak nechutné, že nevěříte, že chtějí znát vás, nebo být kolem vás. Zlomené srdce s osobou nebo situací, která tě pronásleduje. Tesourinha může být známkou toho, že jsou velmi znepokojeni tím, jak se vyhnout osobě, která není ~špičkou~. Negativní, tesourinha může být znamením, že je třeba dát někomu nahé a syrové pravdu pro ně konečně vzdát.

Sen plavčíka symbolizuje vás nebo jinou osobu, která si je vědoma toho, že zcela neztrácí negativní situaci. Emocionální podpora plán nebo záchranná síť, aby se zabránilo ~utonutí ve vašem problému.~ Volba nebo možnost, která vám umožní uniknout emocionální úzkost. Objektivita, která vám nikdy nedovolí zcela podlehnout problému nebo cítit, že něco trvalého. Čelí negativní nebo nejisté situaci s odpovědností. Ujistěte se, že někdo nezajde příliš daleko, nebo se stydět tím, že čelí jejich problémy. Alternativně, snění o plavčík může být také zastoupení vás nebo někoho jiného, kdo umožňuje ostatním porušit pravidla, aniž by přes palubu. Příklad: Žena snila o atraktivním plavčíkovi, kterého nakonec odmítla. V reálném životě se právě rozešla se svým přítelem, považovala se za to, že se s ním vrátí, protože se kvůli tomu cítila tak špatně, ale pak si uvědomila, že je nejlepší vyhnout se bývalému navždy. Plavčík představoval emocionální back-up plán nebo výstup na bolest srdce tím, že ví, že by mohla mluvit se svým ex znovu, kdyby chtěla.

Chcete-li vidět, být nebo dělat něco s hodinami, když spíte a sníte, má význam důležitosti času nebo že čas se krátí. Můžete cítit nějaké obavy z toho, že není na vrcholu věcí. Vaše mysl může být znepokojen termín musíte vědět, nebo nějaký jiný čas-citlivý problém. Je čas zasáhnout a urychlit své akce. Jako alternativu k předchozí interpretaci, váš sen může mít jiné významy a hodinky jsou reprezentativní pro smrt, a to zejména v případě, že hodiny se zastavil. To je společné téma pro nevyléčitelně nemocné nebo umírající pacienty. Když sníte, že hodiny se pohybují pozpátku, rovnoběžně s tím, jak jdou do svého života. Místo toho, abyste se posunuli vpřed a pokročili směrem k vašim cílům, máte pocit, že jste nedosáhli žádných významných úspěchů. Máte pocit, jako byste uvízli v rokli. Hodinky, které jste viděli ve svém snu, mohou také symbolizovat tikání lidského srdce, a proto svědčí o emocionální stránce vašeho života.

Sen o kameni symbolizuje tvrdost, sílu nebo trvalost. Pocity, situace, vztahy nebo problémy, které jsou zásadně obtížné nebo necitlivé. Sen o házení kamenů symbolizuje zášť nebo chlad srdce. Úmyslně chtěl, aby někdo selhal. Pokud někdo hodí kámen na vás může odrážet pocity, že někdo dostane vás, nebo chcete způsobit úzkost. Někdo ve tvém životě, komu záleží na čemkoliv, co cítíš. Sen o lezení po skále symbolizuje vaše odhodlání, ambice a boj. Snažím se překonat překážku, která je neochvějná nebo nemilosrdná.

Chcete-li vidět nebo vydělat peníze, je nejednoznačný symbol snů. Snění o tom může symbolizovat, že úspěch a prosperita je na dosah ruky. Peníze mohou představovat důvěru, sebeúctu, úspěch nebo hodnoty. Hodně si věříš. Alternativně, snění o penězích se odkazuje na vaše postoje o lásce a záležitostech srdce. To je často symbolem sexuality a moci. Zejména hledání peněz znamená vaše hledání lásky nebo moci. Snění, že ztratíte peníze znamená dočasné neštěstí doma a některé nezdary ve vašich záležitostech. Můžete se cítit slabý, zranitelný, a mimo kontrolu ve svém bdělém životě. Kromě toho vám mohou chybět ambice, moc a sebeúcta. Snění o dávání peněz je obdobou dávat lásku. Hledáš lásku. Chcete-li vidět ostatní dávat peníze, naznačuje, že se cítíte ignorovány nebo zanedbané. Někdo nevěnuje dostatečnou pozornost a ukazuje dostatek náklonnosti ve vašem směru. Snění, že nemáte peníze, naznačuje, že se bojíte, že ztratíte své místo ve světě, nebo že máte pocit, že vám chybí dovednosti potřebné k dosažení požadovaného cíle. Ostatní vás mohou ignorovat nebo zanedbávat. Snění, že kradete peníze, zabraňuje vám v nebezpečí a musí být opatrní. Pozitivní je, že to může znamenat, že konečně jdete po atributech, které spojujete s hodnotnými věcmi.