vidět ze zdi ve snu symbolizuje duševní nebo emocionální bariéru, omezení nebo překážku pokroku. Barvy nebo vzory na zdi pomůže zvýraznit téma překážky. Oranžové stěny symbolizují velmi silnou a dramatickou překážku, kterou je třeba léčit, než může pokračovat pokrok. Červené stěny symbolizují velmi negativní překážku, která musí být zpracována. Sen o skleněné stěně symbolizuje psychologickou bariéru, která necítí silnou potřebu respektovat. Alternativně může odrážet pocity, že jsou zachovány a nuceni pozorovat pouze. Sen o tom, jak se dostat přes zeď, symbolizuje váš pokus vyzkoušet nové nápady nebo hledat problémy z různých úhlů. Nenechávejte aktuální zobrazení na vás čeká zpět. Touha mít nový postoj nebo přesvědčení o problému.

Pokud sníte o tom, že při snění uvidíte zeď, pak takový sen symbolizuje bariéry a překážky. Sen naznačuje, že se lépe podíváte na to, co jste obklopeni. Pokud jste zbořili zeď, pak to znamená, že jste začali překonávat bariéry, které pro vás vytvořili. Pokud stavíte zeď, pak to ukazuje omezení nastavená pro sebe a nyní nejste schopni řešit věci. Pokud jste se schovali za zeď, pak to znamená vaši plachou osobnost. Možná chceš dostat to, co chceš, ale bojíš se kvůli svému stydlivému postoji. Pokud někdo musí střílet přes zeď, pak byste se měli připravit na věci jsou nečekané.

sen o zdi ve vaší domácnosti symbolizuje vaše kodexy chování, vaše přesvědčení a postoje. Věci, které si myslíte a cítíte, že to držíte tak, jak jste, nebo že se bojíte jít ven. Důvodem je to, že jsou obezděny v domě, kde visí fotografie, kalendáře nebo objekty, které definují, kdo jste jako osoba. Oni jsou také, že jste oddělit od svých sousedů.

Sen o tom, že jsem v místnosti, ve které jsem nikdy nebyl, symbolizuje osobní prostor a hranice, které se cítíte v situaci. To, co cítíš, že v životě můžeš nebo nemůžeš dělat. Blízké stěny mohou odrážet nedostatek volby nebo schopnost jednat. Vzdálené stěny mohou odrážet spoustu volného času a možností. Zvažte typ pokoje pro další význam. Pokoje jsou myšlenky, kuchyně jsou přípravy, koupelna jsou problémy s čistotou a obývací pokoj jsou problémy, které se cítíte spokojeni. V případě, že místnost byla dříve naplněna nábytkem nebo předměty, ale již nemůže odrážet pocity prázdnoty nebo nemají žádný účel. Příklad: Muž snil o tom, že bude uvězněn v místnosti, která byla příliš malá. V reálném životě se cítí uvězněn v dluzích. Příklad 2: Žena snila o tom, že bude v místnosti s vysokými vzdálenými zdmi. V reálném životě se snažila rozvést a její tvrdý manžel způsobil zpoždění a nutí ji dělat všechnu práci. Vzdálené zdi odrážejí obrovskou výzvu, kterou cítila, když něčeho dosáhla, jako by se nikdy nemohla přiblížit ke svému cíli. Příklad 3: Žena snila o prázdné místnosti. Když se probudila, její dcera se změnila, když ji nechala žít samotnou. Měla pocit, že její život je nesmyslnější.

Sen o místnosti symbolizuje myšlenky, nebo problémy, které se necítíte pohodlně diskutovat s ostatními. To je často poukazuje na sexuální problémy, osobní problémy nebo věci, které najdete trapné. Problémy se vztahy. Sen o otevření dveří vaší ložnice může představovat ochotu argumentovat, aby se zabývala konkrétními problémy. Zavření dveří ložnice může představovat pro vás rozhodnutí, aby některé záležitosti soukromé nebo něco jiného diskutovat otevřeně. Sen o pohledu z okna svého pokoje symbolizuje vaše vnímání budoucnosti v soukromých nebo osobních záležitostech. Co přijde později ve vztahu k vašim vztahům nebo tajemstvím. Sen o čištění vašeho pokoje může představovat rozhodnutí být konzervativnější nebo objektivnější o osobní nebo soukromé záležitosti. Případně se můžete zamyslet nad tím, jak si vyřizujete své soukromé nebo osobní záležitosti. Možná tě rozdrtil osobní problém. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí strop a stěny v praskání svého pokoje. Bál se, že na něj spadne strop. V životě nedávno skončil s dlouholetým partnerem a nikdy se nebál, že je tak skutečný, aby se znovu zamiloval.