Sen o jantaru symbolizuje sílu, které nelze uniknout nebo zůstat bez povšimnutí. Pocity z každého detailu, který musí být sledován. Pozitivně, jantarová barva může odrážet pocity, že vše, co dělá to být si všiml silný. Pohodlné, všímat si, že nikdy nebyl vůbec bezmocný. Negativní je, že jantar může odrážet sílu, která je nepříjemná nebo se necítí dobře. Pocit, že každý problém máte, je zesílen. Pocit přilepená s příliš velkou mocí, nebo že čelíte silné situaci, která se nikdy nezmění. Nemám rád, když musím opravovat jen jiné lidi s mocí. Můžete cítit, jak se vaše síla neustále testuje. Pocity, jak získat příliš mnoho pozornosti způsobem, který se vám nelíbí. Sen o jantarovém kameni symbolizuje příjemné pocity, že jsou v bezpečí s mocí. Pocit, že síla je trvale vidět. Sen o jantarovém kameni s chybou symbolizuje příjemné pocity, že už se nikdy neobtěžuje. Cítím se dobře, když vím, že nepříjemná osoba nebo situace ve vašem životě vás možná už nikdy nebude obtěžovat.

Sen o kameni symbolizuje něco o vás nebo vašem životě, že si ceníte nebo hluboce ceníte a nechcete ztratit. Vezměme si barvu drahokamu další význam. Příklad: Žena snila o tom, že uvidí žluté drahokamy. V reálném životě velmi chránila svá umělecká díla.

Sen o kameni symbolizuje tvrdost, sílu nebo trvalost. Pocity, situace, vztahy nebo problémy, které jsou zásadně obtížné nebo necitlivé. Sen o házení kamenů symbolizuje zášť nebo chlad srdce. Úmyslně chtěl, aby někdo selhal. Pokud někdo hodí kámen na vás může odrážet pocity, že někdo dostane vás, nebo chcete způsobit úzkost. Někdo ve tvém životě, komu záleží na čemkoliv, co cítíš. Sen o lezení po skále symbolizuje vaše odhodlání, ambice a boj. Snažím se překonat překážku, která je neochvějná nebo nemilosrdná.

Sen o spoustě kamenů symbolizuje obtížný nebo obtížný problém, se kterým vám nevadí něco dělat. Problém nebo negativní situace, kterou jste ochotni smést nebo úmyslně nemění. Volba přijmout své problémy, jak jsou. Obtíže a nepříjemnosti v jeho životě, které si zvykly. To může být také zastoupení kritiky nebo drby, že neděláte nic. Pozitivní, oblázek může odrážet něco, co jiní si myslí, že je problém, který otevřeně přijmout, nebo nevadí měnit. Negativita nebo problémy, se kterými jsi vyrůstal. Sen o oblázkové pláži symbolizuje konfrontaci s negativní situací a záměrně pečuje, aniž by s tím něco dělat. Sen o skleněném kameni symbolizuje volbu smířit se se zneužíváním nebo utrpením. To může být také reprezentace vašeho přijetí jiného hrozného chování. Stále více se používá pro tvrdá nebo kritická slova. Sen o házení kamenů na lidi nebo předměty symbolizuje touhu způsobit bolest nebo rozpaky prostřednictvím kritiky nebo drby. Pocit zranění maličkostmi, které se mohou zdát bezvýznamné.

Sen na kamenných tabletách symbolizuje pocity myšlenek nebo přesvědčení a je velmi důležité mít na paměti. Může to být také reprezentace velmi přísných pravidel nebo základních přesvědčení. Nastavte si pravidla nebo kodex chování, který je ~v kameni~

Sen o kameni symbolizuje překážku nebo problém. Obtížná otázka nebo situace, která vyžaduje veškeré vaše zaměření nebo zdroje k řešení. Příklad: Žena snila o tom, že bude muset přesunout obrovský modrý kámen. V reálném životě byla blízko smrti a musela si naplánovat vlastní pohřeb. Balvan odrážel, jak únavné a emocionálně obtížné plánovat její pohřeb byl.