Sen se svetrem symbolizuje nádherný nebo okouzlující stupeň přijetí. Ty nebo někdo jiný, kdo si myslí, že je to úžasné, nikdy nevěřit, že se nic neděje. To může také symbolizovat nádherné nebo okouzlující osoba, která je podpůrná nebo přijetí vás a zároveň odmítá rozpoznat problémy, které můžete mít. Negativně, svetr symbolizuje plné přijetí problému, který odmítáte na otázku. -Ani to nemůže symbolizovat nádherný člověk nebo situaci, která nikdy otázky nebo kritizuje i přes jeho nedostatky. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí přítele ve večerních šatech. V reálném životě skrýval před kamarádkou fakta o sobě a ona věřila všemu, co jí řekl. Svetr odrážel, jak nádherné se zdálo, že jeho absolutní přijetí, i přes jeho problémy.

Sen o suéter symbolizuje osobnost pocit bezpečí a bezpečí během hrozných situací. Nedovolit špatné situaci, aby ti ztrpkla náladu. Neztrapňovat se v těžkých časech. Pocit jistoty, že nic nemůže přijít dolů.

Snění o lehkém, uvolněném oděvu, který nosí žena nebo dítě v posteli, má pro vás tajnou zprávu. Ve snu vidět sebe nebo někoho jiného ve svetru, to naznačuje, že jste uznání a vyjádření aspekty sebe sama, že jste byli dříve nepříjemné.

Sen o potu vidí nebo nosí, ukazuje silné pouto, které máte se svou rodinou a dalšími příbuznými. Sen může také znamenat, že hledáte náklonnost. Takže pokud jste pletení potu, to znamená vaši představivost. V negativním aspektu snu by to ukázalo nedostatek odporu.

Sen o potní díře symbolizuje pocity, že jsou ohromeni nebo používáni. Můžete se cítit nešťastní v práci nebo podhodnoceni. Můžete také nespravedlivě odměněni za své úsilí. Případně může svetr odrážet prozkoumány, jak se cítíte, jsou někdo jiný dovednosti.