Podívejte se na význam výkalů

Podívejte se na interpretace výkalů.

Sen o výkalech nebo hovíncích symbolizuje aspekty sebe sama, které jsou zbytečné nebo nežádoucí. Něco ve vašem životě, že je k ničemu, nebo že byste raději být úplně zbavit. Výkaly, které se objevují ve snu nesprávně, mohou odrážet problém, kterým je opotřebení, které dáváte přednost bez účasti. Sen jíst výkaly nebo hovínka symbolizuje problémy nebo nežádoucí situace, které zažívají. Ty nebo někdo, kdo přijímá ~hovno~ podmínky ve vašem životě. Sen s výkaly v rukou symbolizuje problém, který máte pocit, že je ~ve vašich rukou~. Máte co do činění s problémem. Možná symbol za to, že příliš mnoho peněz, právní problémy nebo vztah problémy, které je třeba řešit. Alternativně, které mají pú nebo výkaly ve vašich rukou může být znamením, že se cítíte hloupě, že něco plánovaného nebude fungovat podle očekávání.

Chcete-li vidět nebo přijít do styku s výkaly znamená aspekty sebe, které jsou špinavé a negativní, a že se domníváte, že nežádoucí a odpudivé. Musíte rozpoznat a vyjádřit tyto pocity, i když to může být ostudné. Popusťte uzdu negativitě ve svém životě. Alternativně, to může také odkazovat na někoho, kdo je retentive anální. Pokud jste snili a ve snu, jste viděli, že nejste schopni odstranit výkaly, může znamenat, že jste ochotni pustit své emoce. Máš tendenci se držet a nechat si své pocity pro sebe. Podle Freuda, výkaly souvisí s držení, pýcha, hanba, finanční nebo peněžní problémy nebo agresivní činy. Takže snění, že hrajete s výkaly symbolizuje vaše obavy o peníze problémy a finanční zabezpečení.

Když sníte o někom, kdo se na vás vykálí, pak takový sen ukazuje hanbu a nedostatečnost, která je pocity. Pokud jste byli jediní, kdo byl defecating na někoho, pak takový sen ukazuje nenávist a hněv cítím vůči této konkrétní osobě.

Chcete-li vidět nebo pracovat s hlínou ve svém snu, představuje kreativitu a schopnost formovat svou mysl. To může také znamenat, že jste schopni manipulovat věci ve váš prospěch. Případně to naznačuje, že je třeba nastavit některé cíle a plány pro sebe. Ty máš co dělat a já musím plánovat do budoucna. Podle freudovské perspektivy hlína symbolizuje výkaly. Vidět hliněný hrnec ve snu znamená oddanost, ctnost nebo čistotu. Hliněný hrnec je také symbolem hojení.

* Podívejte se prosím na výkaly a/nebo defekaci

* Podívejte se prosím na výkaly a/nebo defekaci

* Viz výkaly, defekace

Pokud chcete lépe pochopit svůj sen o hovno, přečtěte si interpretace a významy výkalů nebo vyprázdnit.

Vycházející z čistého bazénu ve snu symbolizuje pohodlí a přijetí negativismu nebo nejistoty ve vašem životě. Smířili jste se s určitými problémy a oni vás neobtěžují, pokud o nich musíte přemýšlet. Sen o plavání v bazénu symbolizuje zhodnocení negativní nebo nejisté situace. Líbí se vědět, co děláte, je špatné, nebo získat potěšení z snadno čelí nejisté okamžiky. Sen o bazénu plném výkalů symbolizuje povědomí o negativismu ve vašem životě a problémech, které máte. Můžete mít také dychtivě touhu vypořádat se s vašimi problémy. Sen o vlastnictví zbrusu nový bazén symbolizuje nový pocit kontroly nad některou oblast svého života. Cítím se dobře s vědomím, že můžete snadno procházet problémy nebo snadno řešit problémy, které mohou vzniknout způsoby, které jste nemohli udělat dříve. Příklad: Muž snil o tom, že bude stát vedle bazénu. V reálném životě vysvětlil starému příteli, proč zranil své pocity, když byli mladší, poté, co jejich rozhovor rychle zatrpkl po setkání znovu. Bazén odráží jeho pohodlí tím, že mluví se svým starým přítelem, teď, když starý problém byl řešen.