Vlak ve snu symbolizuje tok s ostatními. Jsi snílek, který dělá věci jako všichni ostatní. Sen, ve kterém se chystáte na cestu s vlakem, označuje správný směr života, který jste si vybrali. Netřeba dodávat, že vlak je také spojen s romantickými pocity, jako je láska a náklonnost, což je důvod, proč je důležité se podívat na to, kdo seděl vedle vás ve vlaku. Pokud jste zmeškali vlak, znamená to, že jste promarnili šance a příležitosti, které jste dostali. Možná si teď uvědomuješ, co jsem ztratila a je mi tě líto. Snít, že vlak byl zničen, předpovídá o zmatku jeho mysli a nestabilní stav je v tuto chvíli. Na druhou stranu, trosky vlaku by mohly symbolizovat váš strach začít měnit svůj život. Pokud jste byli strojvedoucí, pak to symbolizuje správnou cestu, kterou jste vybrali a schopni opravit, pokud se něco pokazí.

Sen o železničním vlaku symbolizuje současný stav životní cesty, na které se chystáte, nebo dlouhodobý cíl, pro který pracujete. Příklad: Muž snil o tom, že bude vlakem a bude mluvit s lidmi, kteří by mu nikdy nevěřili. V reálném životě zažil duchovní probuzení poté, co si vzal amazonský halucinogenní čaj zvaný ayahuasca. Vlak sen odráží novou duchovní cestu byl v, a jak nikdo nevěřil, že řekl něco o jeho halucinogenní zkušenosti.

Sen o vlakovém nádraží symbolizuje začátek nebo konec dlouhé cesty ve vašem životě. Okamžik přechodu ve vašem životě, kde se také připravujete na začátek něčeho, co bude trvat dlouho, nebo končí něco, co jste si vzali dlouhou dobu. Vlakové nádraží může být znamením, že je třeba přehodnotit své cíle a cestu.

Pokud sníte o tom, že se uvidíte, čekáte na autobus, pak takový sen ukazuje věci v životě, které jsou odloženy okolnostmi. Pokud jste zmeškali autobus ve snu, pak to ukazuje promarněné příležitosti a šance ve vašem životě. Sen může také předpovědět ztracenou kontrolu nad svým vlastním životem. Sen naznačuje, že začnete věci znovu od nuly. Pokud čekáte na autobus na autobusovém nádraží, pak takový sen ukazuje, že jste téměř dorazili, ukázali jste na cíl. Pokud vidíte, že jste v autobuse, pak takový sen představuje vaši tendenci jít spolu s ostatními. Možná, že sen naznačuje, že dostanete více individualismu ve vaší osobnosti. Pokud jste vstoupili do nehody s autobusem, pak takový sen naznačuje ostudnou situaci, do které se dostanete.

Chcete-li sen o vstupence, to je označeno na nová dobrodružství ve vašem životě. V závislosti na vstupenkách z toho vycházejí různé významy. Vlak, letadlo nebo autobusová jízdenka by vám ukázat novou cestu nebo jiný nový začátek ve vašem životě. Vstupenka do kina nebo kina by naznačovala nedostatek kreativity ve vás. Pokud jste ztratili jízdenku, pak takový sen naznačuje nejistotu a nevědomost.

Vidět poznámku ve snu symbolizuje způsob přijetí k nové zkušenosti nebo cíl. Příležitost něco zažít nebo začátek nového podniku. Vstupenka může být také reprezentace ceny, kterou musíte zaplatit k dosažení vašich cílů. Volby, které musíte udělat, nebo zdroje, které musíte udělat něco. Zvažte typ jízdenky. Autobusová jízdenka může představovat volby, které vás vedou k nepříjemným zážitkům nebo přechodům. Jízdenka na vlak může představovat volby nebo zdroje, které vám pomohou začít přejít k dlouhodobému cíli. Vstupenka do kina může představovat volby nebo funkce, které vám umožní zažít něco, co považujete za důležité nebo zajímavé.

Snít o tom, že vykolejený vlak symbolizuje překážku směrem k dlouhodobému cíli nebo cíli.

Pokud vlak vykolejil ve snu, pak to znamená, že neděláš to, co si přeješ. Možná, že v tomto bodě svého života budete mít funkce, takže se vám to nelíbí. Sen může také naznačovat ztracenou rovnováhu vašeho života.

Sen o tom, že pozdě na něco symbolizuje vaše pocity o propásl důležitou příležitost. Můžete zažít hněv, frustraci nebo zklamání, které jste již ztratili v něčem. Možná znamení, že to postrádá disciplínu nebo bylo nezodpovědné nějakým způsobem. Případně může zpoždění odrážet pocity, že jste za ním nebo že ztratíte půdu pod nohama. Můžete mít pocit, že ostatní mají výhodu nad vámi. Může to být také reprezentace pocitů, že jste zkazili příležitost. Pocit nemůže být tak silný nebo úspěšný jako kdokoliv jiný. Sen o tom, že pozdě na autobus symbolizuje promarněnou příležitost udělat něco obtížného nebo nepříjemného. Těžký nebo nudný zážitek, který jsem chtěl ukončit, byl ztracen. Sen o tom, že pozdě na loď symbolizuje promarněnou příležitost čelit negativní situaci. Chtějí projít nejisté situaci a nechat ujít příležitost začít. Sen o tom, že pozdě na vlak symbolizuje promarněnou příležitost začít s dlouhodobým cílem, plánem nebo projektem. Sen o tom, že pozdě do školy symbolizuje nedostatek přípravy začít starat o vážné nebo důležité téma. Být nepřipravený nebo příliš roztržitý, aby se vypořádal s výzvou, které chcete čelit. Může to být známka toho, že priority nejsou rovné nebo že chybí odpovědnost. Pocit zpět, neuspořádaný, nebo že jste odkládá o něco důležitého. Sen o tom, že pozdě do práce symbolizuje nedostatek přípravy nebo organizace začít se zaměřením na své cíle. Otálení nebo rozptýlení od svých povinností nebo povinností.

Sen o tramvaji symbolizuje směr v životě, který je nevratný. Situace, kdy není otáčení nebo zkušenost, která se stane, ať se vám to líbí nebo ne. Tramvaj může být také reprezentace trvalé životní změny, zkušenosti, které jsou nezastavitelné, nebo že volby vyžadují celkovou oddanost. Tramvaj může být také reprezentace etapy projektu nebo směru v životě, že v případě ztráty bude vyžadovat, abyste počkali na další příležitost. Příklad: Starý muž měl opakující se sen o tramvaji, která by otevřela své dveře a má řidič říká, že to nebyl jeho vlak ještě. Ve skutečném životě to byl starý muž, který strávil spoustu času přemýšlením o tom, kdy zemře.

Sen o vlaku metra symbolizuje směr v životě nebo dlouhodobý cíl, který má pravidelné přestávky na cestě. Možná pracujete na něčem nebo čekáte na něco, čeho si pravidelně všimnete, že se zastaví nebo změníte. Alternativně může vlak metra odrážet krátká období příležitostí, které mohou vzniknout při práci na dlouhodobějších cílech.