Sen o vypadávání vlasů nebo plešatost symbolizuje ztrátu důvěry, sebevědomí nebo pocity bytí nebo stát se bezmocný. Pocit rozrušení nebo frustrovaný. Sen o tom, že vaše vlasy vycházejí v náplastech, může odrážet šok nebo překvapení, že vaše pověst nebo vlastní obraz je v troskách. Může to být také reprezentace strachu z trvalé hanby. Znamení, že se můžete zoufale vyhnout dalším rozpakům. Příklad: Žena snila o tom, že uvidí, jak jí vlasy vycházejí v záplatách. V reálném životě, ona byla frustrovaná negativní komentář jako její manžel dělal bylo o záměrně manipulaci s ní.

Sen o popelářském voze symbolizuje rozhodnutí nebo životní průběh, který vám umožní ne vždy pozorovat negativismus. Volba nebo nový způsob myšlení, který vás vždy ušetří od problému. Příklad: Mladý muž snil o zabití dětského nepřítele a strkání jeho těla do zadní části popelářského vozu. V reálném životě byl zažívá vypadávání vlasů kvůli nemoci a ochabilní rozpaky. Také si koupil klobouk, aby zakryl svůj problém. Popelářský vůz představují váš nový klobouk, je způsob, jak se vždy vyhnout rozpaky z vašeho problému vypadávání vlasů.

Sen se zuby symbolizuje vitalitu a sebevědomí. Odraz toho, jak dobře se cítíte o svém fyzickém vzhledu, talentu nebo cokoli, co vám dává status nebo moc. Sen s padajícími zuby symbolizuje ztrátu síly, důvěry nebo sebeúcty v některých oblastech vašeho života. Žíravá situace nebo pocity ztráty vitality. Sny o padající zuby jsou běžné pro lidi stárnutí nebo kteří ztrácejí svůj vzhled. To je také běžné pro lidi, kteří ztrácejí peníze, kariéru nebo status nějakého druhu. Sen o mezeru v přední zuby symbolizuje nejistotu o tom, že není tak dobrý, jak byste chtěli být. Můžete mít nedostatky, které jste vždy myslet, nebo neustále si přejete, můžete zlepšit. Alternativně může mezera v zubech někoho jiného představovat vaši vizi jiné osoby nebo situace, která nesplňuje všechny vaše standardy. Příklad: Žena snila o pádu zubů. V reálném životě si nebyla jistá svým vzhledem, protože stárla. Příklad 2: Mladá žena snila o tom, že uvidí sama sebe s mezerou v zubech. Ve skutečném životě si myslela, že není dost dobrá na chlapa, na kterého se ráda dívá.

Snění o zubu moudrosti symbolizuje zážitek, o kterém si můžete být jisti. Situace nebo zkušenost, která vám dává jistotu, že jste někdy ~tam byli~ nebo ~udělali~. Vyrůstat nebo milník, který se změnil v minulosti. Může to být také reprezentace ~většinových~ důkazů, jako je sexuální vývoj nebo sexuální zkušenost. Něco, co se cítíte zralý nebo dospělý výše. Sen o tom, že vaše zuby padají moudrost symbolizuje zralost nebo ztrátu mladistvých ambicí. Mám pocit, že je čas se usadit. Pocit, že předvádění nebo mluvit o dospělých úspěchy již není zajímavé. Může také poukázat na ztrátu důležitosti, která se projevuje. Sen s vytaženými zuby moudrosti symbolizuje pocity, že je důležité skrýt svůj úspěch nebo přestat lhát o dospělém. Pocit, že úspěch se vymkl kontrole. Nevěří, že sex, peníze, nebo jiné dovednosti dospělých jsou tak zajímavé, jak bývaly. Příklad: Mladá žena snila o tom, že se bude cítit jako cizinec, protože její zuby moudrosti ještě nevstoupily. V reálném životě začala chodit do školy a byla obklopena lidmi, o kterých se domnívala, že jsou společensky zkušenější než ona.

Sen s párátkem symbolizuje pocity o nějaké oblasti vašeho života, která je pro vás dobrá, ale na tom moc nezáleží. Nedostatek významu vzhledem k ~pozitivismu~ nebo jeho blahobytu. Důvěra nebo bezpečnost, kterou máte pro jednodušší nebo pravidelnou formu života. Příklad: Žena snila o pádu zubů a že tyto zuby byly podpořeny párátky. V reálném životě, ona byla nejistá opustit svůj život jednoduchý a stabilní v juniorské práci pro postgraduální studium. Párátka odrážejí nedostatek důležitosti, který cítila pro sebe, který ji držel v její servilní práci.

Podívejte se na význam vypadávání vlasů

Sen o losovi symbolizuje problémy, které chcete nechat na pokoji. To, že jsem na tebe nechtěl mít nic, si všeho všiml. Stát se viditelně nepřátelský, když nuceni čelit problému jste velmi citliví. Negativně může los odrážet biče nebo zaútočit na ostatní, když se cítí ohroženi nebo zahnáni do kouta. Nedostatek konfrontace, dokud se něco nezačne zužovat nebo velmi osobní. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí losa. V reálném životě měl nemoc, která způsobila vypadávání vlasů, pro které nosil klobouk. Byl si tím velmi jistý a stal se velmi nepřátelským vůči někomu, kdo chtěl, aby si sundal klobouk.