…Chcete-li vidět pšenici nebo jiné pěstované obiloviny používané jako jídlo ve snu, znamená velké množství něčeho – může to být peníze, zboží nebo jiné bohatství. Kromě toho mohou zrna ve snu představovat hojnost štěstí v životě snílka. Zrna také obhajují tvrdou práci. Tak, to představuje všechny plody, které snílek dostává, protože tvrdá práce, že on nebo ona udělala a dokončila. Alternativně zrna představuje výsadbu a výsev. Proto je snění o semenech interpretováno jako produktivní v oblastech fyzického nebo emocionálního. Fyzická oblast se týká těhotenství nebo porodu. Pro obě pohlaví, průměrná doba zrna, aby se stal rodičem….

…vidět hmotu ve svém snu představuje změnu a růst. Chcete-li pracovat s hmotností (masové změkčení) ve svém snu znamená příležitost vytvořit něco cenného. Alternativně, hmotnost ve snu může být také metafora pro symbolizující peníze. Generále, surová hmota je velmi šťastný symbol snů. Pro směs mouky a kapaliny znamená, že v současné fázi vašeho života existují možnosti změn štěstí s potenciálem vytvořit něco velkého v hodnotě, což vede k růstu finančních zisků. Jako vnější podněty může hmota představovat vaši touhu po jakémkoli pekařském produktu. Máš hlad? Nebo jste připraveni na změnu? Těsto smíchané s něčím – pokud jste měli sen s těstem s něčím smíšeným, poté, co jste viděli významy tohoto specifického prvku, jako je rýže, zrna, zelenina a atd….

Zrnité sen, naznačuje potěšení a štěstí. Sen naznačuje vaši schopnost dělat věci horší vypadat dobře. Posypeme jsou také symbolem dostat dobře a léčení jste schopni dosáhnout.

Pokud sníte o poli se zralou pšenicí, pak to znamená dosažení cílů. Obrovské a zralé zrna pšenice ve snu předpovídají bohatství a prosperující život