Sen o štěně symbolizuje emocionální ochranu, že jste citliví na. Dělat vše, co je v jeho silách, aby ses bránila nebo věřila v sebe. Žárlivost na někoho, kdo stojí v cestě něčemu, co se ti moc líbí. To může být také reprezentace toho, jak úžasné je zamilovat se nebo usilovat o zájem o hravou lásku. Negativně, štěně může odrážet pocity, že všichni ostatní je loser, pokud se jim nelíbí něco, co se vám líbí moc. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí štěně. V probuzení život, byl na pokraji finančního krachu a měl jen koníček miloval odešel jako způsob, jak vydělat peníze. Pes odráží jeho hlubokou lásku a pocity ochrany pro jeho hobby, že byl nucen být velmi vážně o rozvoji podnikání.

Sen o canzana sex symbolizuje člověka nebo situaci v probuzení život, který se cítí dobře se snadno ovládat. Těší si všímat někoho, kdo opouští svůj život šéf kolem. Mám rád pocit, že musím mít nezpochybnitelnou kontrolu. Užívám si plnou kontrolu nebo moc. Podřízenost, která se cítí dobře, je snadná a automatická. Těší ovládání někoho, protože jste atraktivnější nebo zajímavější, takže jsou. Negativní, psí styl sex ve snu může odrážet hodně radosti z ovládání jiné osoby. Zkoumání ovládání někoho dobromyslného pro zábavu. Užívám si myšlení, že jste příliš atraktivní nebo důležité, aby se otázka. Pokud se ocitnete mít sex s dívkou, která je ohnutá v canzana pozici to může symbolizovat něco, co jste chtěli v životě je doručena k vám. Něco, o čem jsem chtěl přemýšlet, cítit nebo zažít, se stane snadno. Snadný výkon, kontrola nebo zisky. Pokud se ocitnete v štěně pozici, může to představovat, jak si dávat někoho jiného snadno moc, kontrolu nebo vyhrát. Nechte někoho bavit ovládání nebo dostat něco, co chtěl od vás snadné. To může být také zastoupení vašich pocitů jiné osoby je příliš atraktivní ignorovat nebo odmítnout. Jako být pasivní. Negativní je, že sklonil nad pozici štěně stylu může odrážet pocity, že někdo je příliš velký nebo silný ignorovat. Ponížení, které někteří další mohou ovládat bez otázek. Příklad: Muž snil o sexu se ženou, kterou znal. V reálném životě měl skvělý čas ovládat tuto ženu s jeho radou. Ta žena se do něj velmi tajně zamilovala a dělala téměř všechno, o co ji požádal.

které mají interakci nebo najít nebo vidět štěně, když sníte, má symbolický význam a naznačuje nevinnost, ludicity a zloby. Je také symbolem jeho dětí nebo sourozenců.

Snění a vidění štěněte je nejednoznačným symbolem snů. Snění o tom může symbolizovat vaše hry a bezstarostnou přírodu. To také představuje kvetoucí přátelství, nebo že vaše přátelství bude silnější. Snění a vidění vrhu novorozených štěňat ve vašem snu, to svědčí o množství času, kdy se myšlenka vyvíjí nebo bude trvat, než se vyvine. Podívejte se na počet štěňat, aby vám, že přibližné množství času. Snění, že se staráte o některá štěňata, naznačuje, že jste věrný a spolehlivý přítel, zejména v těžkých časech.

Sen o koši symbolizuje něco ve vašem životě, co je uklidňující nebo pohodlné. To může být také reprezentace něco ve vašem životě, který byl pro vás snadné. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí štěně, které mu podalo košík. V reálném životě byl vyhozen z práce, ale byl schopen využít své zkušenosti snadno vytvořit nový podnik. Pes v koši odráží, jak jeho zkušenosti dělal to pro něj snadné zůstat sebevědomý a nadějný.

vidět ze zdi ve snu symbolizuje duševní nebo emocionální bariéru, omezení nebo překážku pokroku. Barvy nebo vzory na zdi pomůže zvýraznit téma překážky. Oranžové stěny symbolizují velmi silnou a dramatickou překážku, kterou je třeba léčit, než může pokračovat pokrok. Červené stěny symbolizují velmi negativní překážku, která musí být zpracována. Sen o skleněné stěně symbolizuje psychologickou bariéru, která necítí silnou potřebu respektovat. Alternativně může odrážet pocity, že jsou zachovány a nuceni pozorovat pouze. Sen o tom, jak se dostat přes zeď, symbolizuje váš pokus vyzkoušet nové nápady nebo hledat problémy z různých úhlů. Nenechávejte aktuální zobrazení na vás čeká zpět. Touha mít nový postoj nebo přesvědčení o problému.

Sen o štěně symbolizuje aspekt sebe sama, že jste motivováni vědět. To může být také reprezentace některých oblastí svého života, který se stává problémem. Zvažte zvíře pro další význam. Podívejte se na zvířecí témata sekce pro více in-hloubkový pohled na symboliku zvířat.