vidět, být v nebo dělat něco s kruhem, když spíte a sníte, může mít velmi symbolický význam, který naznačuje dokonalost, úplnost, legendární stav, nesmrtelnost nebo inteireza. Na méně pozitivní poznámku, může to také znamenat, že chodíte v kruzích v určité situaci. Nebo kruh může naznačovat monotónnost a nekonečné opakování. Z vnímání očima nebo v kontaktu s kruhy v kruzích, když spíte a sníte, ukazuje hlubokou podvědomou aktivitu o současné fázi vašeho života a odhaluje, že jste dobře chráněni nebo že jste příliš sledováni. Možná budete muset opustit svou obranu. Jako alternativu k předchozí interpretaci může mít váš sen jiné významy a sen může zvýraznit představu, že chodíte v začarovaném kruhu. Musíš nějak najít způsob, jak prolomit tenhle kruh. Pokud vidíte nedokonalý kruh, když spíte a sníte, lze to vysvětlit jako znamení, že budete čelit mnoha překážkám a překážkám, abyste dosáhli svých cílů. Nakonec tyto překážky překonáte a zjistíte, že váš boj stál za to. Chcete-li vidět, být nebo dělat něco s kruhem s křížem, může to mít velmi symbolický význam, který naznačuje zemi. Může také sloužit jako orientace směrem ke středu a vlastní orientaci.

Sen o prázdném kruhu symbolizuje cyklus. Situace nebo problém, který se stále opakuje. Něco o tom, že půjdeme nebo to nikdy neskončí. Nekonečno nebo kontinuita. Sen o pevném kruhu symbolizuje dokonalost nebo situaci, která dělá něco dokonale. Negativně může kruh odrážet problém, který dokonale ruší pozitivismus nebo vše, co je dobré. Zvažte barvu pro další význam. Vidět z kruhu s křížem v symbolizuje dokonalou oběť nebo obětní postoj. Všechno se dělá, abychom se zbavili něčeho negativního.

Vidět písmeno ~C~ ve snu symbolizuje průchod den probuzení. Často se objevuje v intuitivních snech, které ukazují na situaci, která nastane následující den. Pokud vidíte dva nebo tři C je vedle sebe symbolizuje 2 nebo 3 dny. Symbolika je založena na písmenu C, což je neúplný kruh, kde kruh odráží jednodenní cyklus a otevřený prostor odráží spánkový cyklus. Alternativně může naznačovat, že je medián. Pokud se používá s jinými kartami, může to být jednoduše zkrácená verze ~viz~. Písmeno C je také římská číslice pro 100.

Symbol snu nuly má nekonečný význam. Ve snu vidíte nulu, ukazuje, že jste svobodná a nezávislá osoba. Ale nula jako kruh má negativní význam ve snu, může ukázat, že se pohybujete ve stejném kruhu života a není to zajímavé. Nemáte žádnou schopnost ani příležitost otevřít kruh a vytvořit nový život.

Snění a vidění jeskyně je vysvětleno jako sen o symboliku klamavých lidí kolem snílky. Tento sen znamená falešná nebo neúplná přátelství. Jeskyně také představuje nestabilní otočný kruh nestabilních společníků.

písmeno G ve snu symbolizuje ukončení. Vědomí, že něco jde pryč, nebo nelze opakovat. Symbol je založen na kartě jako kruh, který není nikdy dokončen a zavře se do středu. G je sedmé písmeno abecedy a 7 v numerologii symbolizuje čištění, které je spojeno s moudrostí a čistotou.