Sen o dítěti, které nemáte, symbolizuje emocionální investici nebo naději do budoucna v situaci, kdy jste dominantní, asertivní nebo necitliví. Pocity ochrany určeny. Dělá vše, co je v jeho silách, abychom sledovali situaci. Uvíznout s rozhodnutím, kde máte vůdce nebo kontrolu účast. Rozhodování o prosadit, nebo být agresivní a nyní žít s důsledky nebo odpovědnosti tohoto rozhodnutí. Mužský aspekt rozvíjet svou osobnost nebo život. Sen o dítěti, které máte v reálném životě, může představovat situaci, ve které očekáváte, že se mu podaří uspět nebo prosperovat. Pokud máte více než jedno dítě v reálném životě, pak každé dítě bude představovat jiný aspekt sebe sama na základě vašich upřímnější pocity pak. Zeptejte se sami sebe, jaké vlastnosti nebo pocity vynikají nejvíce s vámi o své dítě a pokusit se zjistit, jak se mohou vztahovat na situaci v reálném životě. Případně, snění o své dítě může odrážet váš společný životní vztah s ním. Špatné děti symbolizují negativní nebo poškozené aspekty jejich osobnosti, která je povzbudivá. To může také poukázat na špatnou situaci nebo problém, který podporujete. Můžete mít pocit, že vaše vlastní agrese nebo asertivita se změnila v vás. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí svého syna mrtvého. V reálném životě ztratil nárok na pojištění domácnosti, což ho hodně znepokojuje. Mrtvý syn představoval ztracené pojištění domova, které se muž staral o návrat. Příklad 2: Muž snil o tom, že jako dítě uvidí svého nejstaršího syna. Ve svém skutečném životě zažíval svého syna, který poprvé odcházel z domova. Malý syn, který odráží jeho syna muž projekce udělat něco nového se svým životem.

Sen s neprůstřelnou vestou symbolizuje přípravu nebo pojištění proti nechtěným výsledkům nebo rozhodnutím. Buďte připraveni na osobu nebo situaci, která vás chce zklamat. Věř si. Negativně, můžete být přehnaně ochranářský, ať už z emocionální bolesti nebo ztráty nějakého druhu.

Sen o záchranné vestě symbolizuje bezpečnost a posílení při konfrontaci s nejistotou nebo negativními situacemi. Plán nebo pojištění, které nemůžete selhat nebo být přemoženi negativní situací. S vědomím, že bez ohledu na to, co se vám stane, se dostanete přes.

Snění, že kupujete pojištění, může mít symbolický význam odkazu na nedostatek důvěry. Bojíš se, že ztratíš něco, co pro tebe hodně znamená? Na druhou stranu, tam může být jiné vysvětlení, má symbolický význam nejistoty. Představuje vaši potřebu bezpečnosti.

Sen o plavčík symbolizuje pocity podpory a pomoci. S vědomím, že se neztratíš nebo neztrapníš. Příklad: Muž snil o tom, že bude stát ve druhém patře, kde nebylo zábradlí. V reálném životě procházel přechodem pracovního života, který neměl jistotu zaměstnání ani pojištění.