Sen být v Rusku symbolizuje myšlení ponořené do sociálních situací, kdy lidé kolem vás potřebují vyhrát v první řadě. Rusko může negativně odrážet pocity aktivní sabotáže nebo potlačovaného. Můžete mít pocit, že ostatní nechtějí mít možnost dělat, co se vám líbí a jsou si vědomi sami sebe, ujistěte se, že ne. Pocit zcela pod kontrolou ostatních, nebo že nikdo nechce mít moc. Rusko by také mohlo odrážet to, jak se vždy snažíte udržet někoho jiného dole. Rusko může být také reprezentací žárlivé konkurence, kterou se vy i ostatní snažíte udržet slabší. Pocit, že ostatní lidé chtějí zastavit vás od dobrého s mocí. Alternativně může Rusko odrážet poraženestristický postoj k důležité otázce. Rusko může být znamením, že někdo chce, aby ses choval slušně. Osoba nebo situace, která je tak hrozná, že nikdy nechtějí, abyste měli svou vlastní moc nebo svobodu.

Sen o Rusech symbolizuje způsob myšlení, kterého si nikdy nechtějí všimnout ztráty bez ohledu na to, co se děje. Nejprve předveďte sílu. Rusové pozitivně představují, že dělají cokoliv, aby vyhráli, bez ohledu na to, jak emocionálně to může být těžké. Hanba lidem, kteří tě chtějí ztrapnit. Šetřící žádné náklady, aby se zabránilo nechat někoho negativní říkáte, že jsou lepší než vy. Nikdy, nikdy se nevzdám. Nikdy nedávají výhodu nepřátel. Rusko negativně odráží lidi a kontroluje všechno nebo si podmaní postoj. Využíváš páku, aby se lidi ztichli. Lhaní nebo podvádění, pokud to znamená vyhrát. Arogantně ukazuje ostatním to, co nikdy nemusíte dělat nic pro ně. Vy nebo někdo, kdo vyžaduje plnou kontrolu a moc. Nikdy nechci, aby někdo měl víc než ty, ať se děje cokoliv. Sabotovat nebo potlačovat ostatní. Nikdy nepřiznáš, že se mýlíš. Alternativně může ruská osoba odrážet sebekontrolu na moři. Nedovolte, aby se cítili dobře, protože ukážete slabost. Zpackat v dlouhodobém horizontu získat krátkodobý zisk, protože nemáte zavázat. Příklad: Muž snil o tom, že bude v místnosti s ruskými špiony. V reálném životě hledal způsoby, jak sabotovat synovu snahu opustit domov. Studoval plány vašeho syna a hledal výmluvy pro to, aby zůstal doma. Rusové odráželi své plné povědomí o tom, že se snaží udržet život svého syna pod kontrolou za každou cenu. Příklad 2: Mladý muž snil o ruskérukojmí se zbraní. V reálném životě byl agresivní, že se musí zabít, i když se ho lidé snažili přesvědčit, že věci skončí dobře. Rus odráží jeho sebekontrolu, která šla přes palubu a naprostou neochotu věřit, že se mýlil.

Sen o ruském kole symbolizuje vzrušující nebo progresivní zážitek, který udržuje přestávku. Dobrý pocit nebo se těší pokroku, který se přerušovaně zastavuje. Můžete být zmateni, proč musíte stát nebo čekat na něco, co byste chtěli pokračovat bez přerušení. Touha být bez přerušení. Cítím, že máš testované trpělivosti.

Chcete-li vidět nebo jezdit na ruském kole, když sníte, může být interpretováno jako opakující se symbolika. To znamená, že jsi jako křeček, který je na volantu a chodí v kruzích. Jdeš do mlhy. Musíš začít svůj život znovu a přesměrovat svůj osud. Na druhou stranu, pokud ve snu máte spoustu zábavy a pozitivních emocí, takový sen je symbolický význam úplnosti v kruhu vašeho života. Nebojte se vzestupů a pádů, protože štěstí života je dosaženo překonáním překážek na cestě k úspěchu.

Sen o hraní ruské rulety symbolizuje příležitost, kterou užíváte s trvalými důsledky. S vědomím, že už nikdy nebudete dělat to, co chcete, pokud se v něčem mýlíte.

Sen o špionovi symbolizuje aspekt jeho osobnosti, který tajně sabotuje ostatní lidi. Předstírej, že ti záleží na tom, aby si to někdo rozmyslel. Vy nebo někdo, kdo se snaží zastavit ostatní plány tím, že jedná jako váš přítel. To může být také reprezentace pokusu o studium jiných lidí, takže můžete zastavit, nebo aby byly méně úspěšné na něco. Příklad: Svobodný otec snil o ruských špionech. Ve skutečném životě se bál, že jeho syn odejde z domu, tak se snažil hledat špatné věci s novým domovem svého syna, aby neodešel. Špioni odráželi otcův pokus tajně sabotovat synovy plány s jakýmikoli problémy, se kterými se mohl setkat.

Sen o armádě symbolizuje pevné držení těla nebo systém víry. Přetrvávající přesvědčení nebo hodnoty tváří v tvář nepřízni. To může odrážet vaši potřebu shromáždit všechny své síly snášet deprivaci. Sklopte ji, abyste se vypořádali s problémem. Dodržování přísných pravidel nebo důležitého harmonogramu. Přesnost. Případně může odrážet silný pocit loajality k týmu. Negativní je, že armáda může symbolizovat odpališti nebo velkou zášť. Příklad: Dívka snila o ruské armádě, přichází k ní. Ve skutečném životě s ní vaše kamarádka velmi nesouhlasila. Příklad 2: Otec snil o životě na vojenských základnách. V reálném životě stanovoval velmi přísná pravidla pro svého syna, aby žil ve svém domě.