Voda ve snu symbolizuje vaši podprahovou mysl. Většina mozku je vyrobena z vody, takže je to jedna z nejdůležitějších věcí, které se musíme živit. Sen, ve kterém vidíte vodu, je známý jako symbol duchovního růstu, energie, vitality a moudrosti. Existuje mnoho různých vysvětlení o vodě a její význam pro nás, v závislosti na okolnostech snu. Pokud se voda vařila, objeví se agresivita a hněv, který se nachází v snílku. Na druhou stranu, vařící voda by mohla představovat emoce, které se chystají explodovat. Pokud voda nedělá žádný pohyb, pak takový sen oznamuje o klidu a klidu snílku. Pokud je voda ve snu nečistá a špinavá, pak to znamená negativní aspekty vašeho myšlení. Možná jste ve stavu své mysli, která vám nedovolí být svobodná a kreativní. Bahnitá voda by také mohla znamenat, že okolí jste v okamžiku, kdy se musíte vypořádat s mnoha negativními lidmi. Pokud vás někdo strčil do špinavé vody, znamená to, že se ocitnete ve velmi hanebné a nepříjemné situaci, která na vás nebude záviset. Pokud slyšíte, že voda běží, pak to znamená, že duchovní výšky, které dosáhnou prostřednictvím svého pozitivního myšlení. Snílek, který chodil po vodě, je schopen zvládnout své emoce a myšlenky, takže je vše klidné a pod kontrolou.

Sen o vodě, která symbolizuje negativismus nebo nejistotu, které čelíte. Je to nepředvídatelná situace. Voda může být také reprezentace negativního emočního stavu jako strach nebo špatné úmysly. Naše podvědomé negativní emoce a myšlenky. Negativní situace, které přinášejí nejistotu, neznámé, překážky nebo nežádoucí změny. Pozitivně může voda symbolizovat obnovu a regeneraci se symbolikou, jako je koupání, pitná voda nebo balená voda. Sen o čistých klidných vodách symbolizuje klid. Někdy jsi čelil emocionálnímu problému nebo problému. Můžete být také velmi pohodlné, všímat si problému po celou dobu. Snění o špinavé vodě symbolizuje negativní situace nebo nejistotu, která musí být neustále znepokojena nebo vyžaduje, abyste se vždy starali. Špinavá pitná voda může odrážet způsob omlazení, který byl ohrožen nebo zničen. Pocit této šance na zlepšení byl vzat od vás. Sen pod vodou symbolizuje bdělé životní situace, kdy se cítíte ohromeni problémem nebo negativními emocemi. Můžete být ve své hlavě v situaci a jsou ohromeni svými emocemi. Sen o horké nebo vroucí vodě symbolizuje emocionální agitaci nebo velmi aktivní negativní myšlenkové vzory. Máte obavy, touhy, vinu nebo nějaký jiný negativní myšlení vzor, který je nevyvážený nebo nadměrné. To může být také reprezentace špatných záměrů máte pro někoho, kdo je naštvaný. Sen o studené vodě symbolizuje pozitivní nevědomé myšlenky, emoce nebo návyky. Věci, které jsou pozitivní, že nevíte, nebo se nebojte. Kapky vody mohou odrážet problémovou situaci, která se pomalu začíná vynořet. Sen o chůzi po vodě symbolizuje úplnou kontrolu nad svými emocemi nebo negativní situací. Má identifikátor v problému nebo se nestarají o problém je problém. Sen o tom, že se nemůžete dostat do vodního útvaru, může odrážet vaše pocity, že jste zadržováni nebo schopni čelit problému nebo výzvě, které hodláte čelit. Negativní je, že to může být znamení, že chcete vybrat nebezpečnou možnost, ale cítím něco nebo někoho, kdo vás drží zpátky. Sen o přetékající vodě symbolizuje nejistotu pocitů, jak se situace vymkne z rukou. Strach, stres nebo frustrace začínají být příliš manipulovat. Různé vodní útvary představují různé formy negativismu v našem životě, že musíme čelit.

Sen o svaté vodě symbolizuje myšlenky, zvyky nebo životní situace, které jsou zcela vykupitelské, dokonale pozitivní nebo zcela vás zbavují problémů a negativních situací. Vykupitelský čin nebo kvalita je nezpochybnitelná. Negativní je, že svěcená voda může odrážet hodně víry, že něco okamžitě vyřeší vaše problémy. Sen o svěcené vodě, které nedůvěřujete, symbolizuje vaše podezření o slibech nebo prohlášeních o něčem, co je dokonalým řešením, nebo které je zcela vykupitelské. Příklad: Hluboce náboženská žena snila o tom, že nemůže použít svěcenou vodu, aby se uzdravila. V reálném životě se potýkala s vážnými rodinnými problémy, s možností, že jí budou odebrány její děti. Měla pocit, že Bůh ignoruje její modlí za její potíže, aby mohla odejít.

Sen o balené vodě symbolizuje úplnou obnovu nebo doplnění. Situace, které vštípit pocit dokonalosti nebo bezchybnosti. Něco, díky čemu máš pocit, že se nic neděje. Něco ve vašem životě, že je řeší všechno nebo všechno, aby se perfektní práci. Můžete si všimnout, že jeden problém, který jste měli, je nyní zcela pryč. Situace, která vštěpuje obnovené stabilní pozitivní myšlení. Příklad: Muž snil o držení balené vody. V životě měl skutečný problém setkat se se ženami a přítel mu řekl, že zná někoho, kdo by pro něj byl perfektní. Balená voda představovala příležitost, která cítila dokonale vyřešit váš problém.

Pokud pijete minerální vodu ve svém snu, jako sen symbolizuje luxusní životní styl jste ochotni žít. Možná chcete získat co nejvíce a necítí dobře, že je obyčejný typ člověka.

Podívejte se na význam balené vody

Sen o horké vodě symbolizuje exacerbaci nebo zhoršení problémů. Negativní emoce jsou podporovány. Může to být také reprezentace horlivějšího pocitu nejistoty nebo strachu. Znamení, že problém byl zanedbáván nebo povoleno zvýšení závažnosti. Sen o horké vodě, která se na vás nalila, symbolizuje negativní pocity druhých, které ovlivňujete, nebo pocity zhoršených problémů. Pocit, že něco ve vašem životě se stala horší reklama ~dumpingové~ na vás.

Chcete-li vidět nebo používat ústní vodu, je expresivní symbol snu. To je znamení důležité, které by mělo být vysvětleno jako indikace, že musíte doslova umýt ústa v důsledku něčeho, co jste řekl. Možná by sis měl nejdřív promyslet, než řekneš něco, čeho bys mohl litovat.

Pokud vidíte vířivku ve snu, že sen představuje zmatek, který trpíte.

Pokud jste snili o tom, že budete zasaženi vodou, protože sen ukazuje, že je třeba se ukázat více, zejména ty věci, které jste chtěli vyjádřit po dlouhou dobu.

Sen, který loď obsahuje, představuje vaši schopnost vypořádat se se svým životem a situacemi, ve kterých se nacházejí. Loď, která je vidět ve snu obvykle leží na vodě. Měli byste věnovat pozornost tomu, jak voda vypadá, je špinavá, jasná nebo bouřlivá, protože by to řeklo mnohem více o snu a jeho významu. Špinavá voda by představovala nestabilitu a čistá voda by naznačovala jasnost a čistotu nadace ve vašem životě. Jasnost vody by také naznačovala stabilitu a harmonii, kterou máte, když protékáte životem. Někdy snílek ocitá skákání do vody nebo lodi molo, které ukazuje touhu uniknout konkrétní situaci, kterou máte. Sen navrhuje problém vyřešit, spíše než se mu vyhnout.

Pokud jste se vykoupali ve snu, pak takový sen naznačuje začátek vašeho života, ale pouze v případech, kdy byla voda čistá jako křišťál. Být ve vaně, kde je voda špinavá a nečistá, označuje stav mysli, která nebyla objasněna. Bahnitá voda také slibuje drobné nepříjemné změny. Chcete-li se vykoupat při nošení všech oděvů, naznačuje změny, které jste provedli sami se sebou, ale ne s vnitřními. Na druhou stranu, sen, ve kterém jste nosili oblečení, ukazuje zeď, kterou jste vytvořili mezi sebou a ostatními.

…snění, že něco kape, naznačuje, že jste se pomalu ztrácí svou identitu. Možná z tebe něco vysává exkluzivitu. Může to být zaměstnání nebo vztah, kde se nemůžete vyvíjet. Také kapání znamená, že jemně vypustíte své emoce. To znamená, že nepropustíš všechno, co cítíš. Máš nějaké potlačované pocity? Kromě toho, představuje pomalu mizí duchovní bude kapající. Možná zažíváte neustálé a dráždivé poruchy, které jsou nepostřehnutelné a tiché pro ostatní kromě vás. Tento problém ovlivňuje vaše vědomí a odvádí vaše pohody krok za krokem. Také se domnívají, že látka je kapající, jaký stav, barva, vůně, tento materiál má a jak rychle klesá do kapek. Také přemýšlejte o pocitu, který dává zvuk pádu na vás. Pokud zvuk, který vás znervózňuje, pak to představuje, jak jste nebo budete v budoucnu potíže. Jako vnitřní podněty, to může ukázat onemocnění ve vaší psychice. Jako vnější podněty, hlasitý odkapávací zvuk může představovat skutečné kapání unikající baterie. Pokud kapání bylo rychlé – narušení půjde vyšší nebo rychlý vpřed pro vás. Stejně jako pověry, pokud kapky ve snu mají špatný zápach – Očekávejte něco opravdu žalostného. Chcete-li interpretovat barevný sen o ponoření, podívejte se na významy určité barvy. Pokud byla voda černá nebo bahnitá, může tento symbol odkazovat na vaše zdravotní problémy. Případně, pokud jste nemocní teď, snění tak pomalu kapající nebo unikající černá, špinavá voda, za určitých okolností, může představovat proces hojení. Snění o kapající krev znamená, že něco nebo někdo je sání off mnoho životně důležitých částí svého života: vitality a spirituality nebo peníze. Pokud jste ve snu byli schopni opravit děravý kohoutek nebo jakoukoli jinou část, odkud látka unikala, pak je to známka štěstí a představuje odstranění všeho, co narušuje váš život….

Pokud jste vadear ve vodě, pak takový sen naznačuje vliv, který máte ve svých emocích. V závislosti na stavu vody je sen interpretován odlišně, například pokud byla voda příliš hluboká, pak ukazuje, že jste ztratili kontrolu nad svým životem. Ujistěte se, že stoupání a řízení situace sami znovu.

Snění o mizející vodě představuje osvobození pocitů. Kromě toho, za sen, že voda se odpařuje, naznačuje, že máte zručnou schopnost pochopit sami sebe. Jste schopni vypořádat se s mocnými pocity a pochopit důvody pro své emoce. Alternativně změna kapalné vody na páru symbolizuje, že zažíváte pozitivní a povzbudivou transformaci. Povyšuješ své vědomí na novou normu.

Snít o tom, že se voda odpařuje, symbolizuje negativismus nebo nejistotu ve vašem životě, která pomalu sama od sebe zmizí. Alternativně, odpařování vody může odrážet některé příležitosti k omlazení, která je pomalu chybí. Možná kvůli opomenutí z vaší strany.

Sen o dešti symbolizuje smutek, zklamání, strádání nebo depresi. Dešťová voda, která se hromadí, nebo začne stoupat symbolizuje vaše emoce o něčem, co se stává příliš mnoho pro vás.

Pokud sníte o tom, že uvidíte pláž, představuje dvě podmínky, které jsou opakem vašeho důvtipu. Písek symbolizuje rozumné aspekty vaší mysli, ale voda představuje iracionální aspekty vašeho důvtipu, jako je bezohledný, zmatený a dráždivé myšlenky. Sen ukazuje dva různé světy, které lidé často ztrácejí, který z nich si vybrat: ten, který říká, že zlepšit duchovní aspekty jejich innerself, nebo že poskytuje stabilní a bezpečné materiální pohodu. Pokud sníte o tom, že stojíte na pláži a díváte se na moře nebo oceán, předpovídá obrovské a mysteriuos věci se odehrávají ve vašem životě v této době. Čím větší bouře nebo větší vlny jsou, tím více dractic změny se stane. Pokud sníte o tom, že se podíváte na pláž, znamená to, že se přizpůsobujete a berete zpět život, který jste měli, nebo se připojujete k procesu, ve kterém jste byli předtím. Vezměme si, že tento sen ukazuje vaši schopnost přiznat všechny nové sauses, které se dějí ve vašem životě. Pokud se ocitnete jen vleže, zdřímnutí nebo jen uvolnění na pláži je znamením další klidné a klidné další kapitoly. Pokud se ocitnete dělat odhodlané nebo jakoukoli práci na pláži, která předpovídá, že velmi brzy, můžete získat návrh, který bude trvat hodně času a síly, aby tak učinily, takže se připravte na tvrdou práci a pokusit se zůstat v klidu s hodně trpělivosti.

Pokud sníte o tom, že uvidíte nějakou vroucí kapalinu, ukažte svou úzkost z určité věci. Možná nemůžeš čekat, že něco začneš. Varu může také představovat napětí, které se děje ve vašem životě a cítíte stresující. Sen, ve kterém se voda vařila, ukazuje zmatek, který trpíte. Možná, že nejste schopni ovládat nic, a sen ukazuje zmatek vaší mysli.

Kapalina, hlavně voda s rozpuštěnými cukry a minerály, která cirkuluje v cévním systému rostliny, je vysvětlena jako sen o symboliku silného zdraví a vitality snílky. Chcete-li vidět mízu ve snu znamená vaše fyzické zdraví a velkou duševní energii. To může také představovat někoho, kdo je příliš důvěřivý nebo věřit. Možná, že jste osoba, která může být snadno oklamána nebo oklamána. Snění o míze je také reprezentace sentimentálních aspektů v snílku.

Sen o tom, že objekty jsou studené, může odrážet čistotu nebo sterilizaci negativních vlivů. Některá oblast vašeho života je naprosto pozitivní. Nedostatek nebezpečí. Sen o velmi chladném počasí symbolizuje podmínky ve vašem životě, které se cítí hrozné nebo nesnesitelné. Může to být také reprezentace izolace nebo osamělosti. Emocionální zdrženlivost. Sen o studené vodě symbolizuje nejistotu nebo negativismus, který není nebezpečný. Pitná studená voda může představovat doplnění s velmi čistými vlivy.

Sen o vodní matraci symbolizuje negativní situace nebo nejistotu, se kterou jste spokojeni a nemáte zájem o konfrontaci nebo přerušení. Pokud matrace voda-úniky poukazují na uznání problémů nebo problémů, které již nelze ignorovat.

Sen o něčem varu symbolizuje zmatek nebo zhoršení. Negativní emoce nebo záměry nebo zhoršení. Negativní situace může být blízko k dosažení koncového bodu. Vaření může být také reprezentace vaší přípravy na uvolnění negativních emocí nebo záměrů v jiných. Je tu potenciál pro hněv nebo pomstu. Můžete si také uvědomit, jak negativní nebo nebezpečné situace je po celou dobu. Alternativně může vaření představovat konstantní stav připravenosti nebo výkonu. Vědom si toho, že je vždy připraven jednat. Příklad: Muž snil o tom, že uvidí vařící vodu na ohřívači ve svém pokoji, který šel ve směru vypnutí. V bdělém životě tento muž tajně přemýšlel o tom, že vyhodí inženýra, který mu dělal potíže, a na poslední chvíli se s inženýrem dohodl. Vařící voda v představují čtvrté tajemství zhoršuje člověk myšlenky, jak se přibližoval k palebné inženýr.

Interakce s plnou mísou znamená těhotenství nebo duchovní znovuzrození. Chcete-li vidět prázdnou misku, zatímco sníte, naznačuje odmítnutí hlubokých vnitřních emocí. Šťastný snít o povodí, má význam dělohy a pocit bezpečí. Zvažte stav pánve: je rozbité nebo ne; jakou barvu má miska nebo co je uvnitř mísy; a jak se s ním zachází nebo jak se s ním ve snu zachází. Tyto podmínky vám mohou nabídnout vodítka, jak interpretovat svůj sen více výběrem dalších vysvětlení snů: voda, rozbité, hnědé, bílé nebo červené a atd. Pokud si nemůžete vzpomenout na další informace ze svého snu, pak myslím, že to bylo ve snu. Pokud to byl špatný sen, pak mísa může znamenat, že jste týrané v určitém vztahu.

…Pokud jste viděli moře ve svém snu, jako sen symbolizuje dva světy, ve kterých žijeme – podvědomí a vědom si vašeho. Vezměme si, že sen může být také odrazem vašich emocí, jak možná jste plovoucí v situaci, a ne dát úsilí, aby bylo lepší. Stav vody by řekl mnohem více o snu, protože čistá voda například představuje klid a jasnost vašich emocí a bahnité nebo špinavé vody představuje neprůhlednost vašich pocitů….

Když sníte o dítěti, představuje čistotu, cudnost a upřímnost. Děti obvykle představují teplo a dobré úmysly, které můžete mít. Pokud jste snili o tom mít dítě, ale zapomněl jsem jako fakt, který symbolizuje váš strach z uznání jako křehký člověk. Nechceš, aby ostatní věděli, že nejsi silný člověk, protože to není něco, na co jsi pyšný. Pokud se ocitnete na cestě k mít dítě znamená, že si přejete, aby někdo by se o vás postarat, dokud je to možné, chcete být závislý na někom. Nechceš převzít zodpovědnost za nikoho, ani za sebe, ani za ostatní. Pokud ve skutečnosti již čekáte dítě, pak tento sen naznačuje vaše obavy a starosti s tím, že budete pracovat. Pokud sníte o dítěti, které pláče, ukazuje to, že hledáte pozornost a porozumění a podporu druhých. Ve tvém životě něco chybí a ty se necítíš naplněná jako člověk. Pokud vidíte dítě, které má hlad, ukazuje, že vám chybí, abyste převzali odpovědnost za sebe. Pokud sníte velmi mimořádně malé dítě, představuje vaše obavy a strach z ostatních vědět, co ve skutečnosti jsou. Pokud sníte o dítěti, které je mrtvé, ukazuje to, že část z vás nikdy nebude stejná jako předtím. Pokud sníte o uvedení dítěte dovnitř a ven z vody ukazuje obrat, vstoupíte. To znamená, že přicházíš o časy, kdy ses nebojí, bylo to snadné. Alternativně tento sen představuje, jak důležitá je voda pro dítě během těhotenství, což je důvod, proč se mnoho žen rozhodne jít do práce, zejména ve vaně nebo jakýmkoli jiným způsobem, který zahrnuje vodu. Mějte na paměti, možná vaše podvědomí dává vám radu, aby si vybrat mít dítě ve vodě.